Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 45 - 46 - 47 ... 200 - 201 - 202

Rok PW
1 lutego 2014, 18:35
Również spróbuję swoich sił. Oto złoty pegaz (nazwa mam nadzieję robocza:P):


Arszonto PW
1 lutego 2014, 18:37
Osobiście bardzo przypadł mi do gustu. Nie pasuje mi tylko ta czerwona otoczka wokół postaci i zabarwienie twarzy. Natomiast pomysł sam w sobie IMO świetnie nadaje się na ulepszenie. Oczekuję defa ;)

Warmonger PW
1 lutego 2014, 18:38
Fajnie, mam tylko jedną uwagę - włosy tej panienki nie powinny się mienić na czerwono (różowo?), bo od razu widać, że to kolorowanka.

Drwal PW
1 lutego 2014, 18:42
Kolorowanka super z jedną mała uwagą, ciało jakoś dziwnie zbyt jaskrawo też się lśni. Niemniej najlepszy projekt pegaza jaki widziałem. Bardzo udana realizacja. Czekam na całego defa. ;)

Rok PW
1 lutego 2014, 19:05
@Drwal - ma ubraną zbroję płytową, to ona lśni.

Dzięki za konstruktywne komentarze, zapewne wezmę je pod uwagę. Co do wykończenia - skontaktowałem się z Kuririnem jako głównym szefem projektu, i zapewne to on zobaczy pierwsze "finalne" wyniki.

Arszonto PW
1 lutego 2014, 21:19
Zrobiłem budynek dla drugiego ulepszenia pikinierów. Dodane zostało jedno piętro i zmienione parę szczegółów. Co sądzicie?

Rok PW
1 lutego 2014, 22:29
Zmiana w budynku estetyczna i pasująca do architektury, wygląda w porzo:)

Może warto pokusić się o zmianę wiodącego koloru (chorągiewki etc)?

voncur PW
1 lutego 2014, 23:06
Arszonto
Strzelcy wyborowi mają tylko więcej strzał :/ ?
I właśnie mnie mnie olśniło że cieżkozbrojny to fajna alternatywa do ulepszenia na krzyżowca :)(choć to nie ten temat xD)

Mam tylko pytanie, jak się odnoszą wyprawy krzyżowe do tego uniwersum?

AmiDaDeer PW
1 lutego 2014, 23:27
Nie było takowych. "Krzyżowiec" tutaj to nazwa jak każda inna. :P

voncur PW
1 lutego 2014, 23:44
Tak samo jak antychryst? To czemu została nazwa zmieniona na Barona Piekieł?

AmiDaDeer PW
1 lutego 2014, 23:51
Cóż, widocznie Antychryst w przeciwieństwie do Krzyżowców czy Westalek mógł godzić w uczucia religijne niektórych graczy... choć to tylko moje domysły.

voncur PW
2 lutego 2014, 05:19
Dobrze wiedzieć że krzyżowcy są dobrzy i nie budą odrazy hinduskiej (sic) cześci afryki, gdzie wyprawy krzyżowe wybijały cale miasta Arabów...

HobbitHobbitKolejne ostrzeżenie. Z takim językiem to do kolegów przy piwie, a nie na forum.

Kuririn PW
2 lutego 2014, 09:59
Widzę że ta dyskusja jest nie na miejscu...

Arszonto PW
2 lutego 2014, 11:10
Cytat:
Arszonto
Strzelcy wyborowi mają tylko więcej strzał :/ ?
Nie, już nie :D Wkradł się mały błąd, strzelają dwa razy. Dlatego nie podnosiłem statystyk. Obrażenia są niejako "podwójne".

Cytat:
Dobrze wiedzieć że krzyżowcy są dobrzy i nie budą odrazy hinduskiej (sic) cześci afryki, gdzie wyprawy krzyżowe wybijały cale miasta Arabów...
U mnie nie ma krzyżowców ;)
Osobiście uważam, że ta cała "obraza uczuć religijnych" jest śmiechu warta. Jeśli komuś to nie odpowiada, niech nie gra. Nie widzę problemu.

Hayven PW
2 lutego 2014, 11:35
Cóż, o ile krzyżowcy to nazwa jak każda inna (mimo, że wywodzi się od Krzyża, ale już dobrze, ostatecznie to po tylu wiekach tylko nazwa), to Antychryst jest jednak jawnym pogwałceniem uczuć religijnych, a niektórzy chcieliby grać w tę grę, jednak wolą się wstrzymać, skoro twórcy dopuścili do gry coś takiego, jak Antychryst.

Arszonto PW
2 lutego 2014, 12:11

MinosKing PW
2 lutego 2014, 12:23
Arszonto bardzo ciekawa budowla hm i nawet pasuje do Zamku.

A co do Antychrysta, Krzyżowców i etc. To powiem coś od siebie: "Bez dobra nie było by zła, bez zła nie było by dobra, bez wierzeń a Boga bądź Bogów nie było by wiary w Demoniczne bądź Nieumarłe istoty, bez Krzyżowców nie było by Historii takich jak np. o Ryszardzie Lwie Serce lub o Królu Arturze i rycerzach okrągłego stołu, bez wierzeń w Anielski istoty nie było by wierzeń w istoty takie jak Belzebub, Baltazar, Antychryst czy nawet słynny Dracula".

Świat bez takich wierzeń był by szary i nudny nie było by dobra ani zła była by neutralna atmosfera ludzie zamiast tworzyć tak fantastyczne rzeczy jak Baśnie, Mity czy Legendy zajęli by się hodowlą bydła, trzody chlewnej, drobiu, mleka, wełny itd... . Ja nie wiem czy wytrzymał bym na takim świecie a co wy o tym myślicie czy takie życie było by ciekawe?

PS: Nikogo moim postem nie chcę urazić pytam tylko szczerze czy ktokolwiek chciał by z was żyć na świecie bez odrobiny Fantasy? Magii? Piekielnych oraz Mrocznych Mocy? o których wiele słychać w różnych Legendach bądź Mitach.

mitlandy PW
2 lutego 2014, 12:43
Piękna wypowiedź Minosie. To prawda świat bez fantasy byłby niczym. Nie byłoby herosa, Kings bounty i innych mistycznych gier. Dzięki wyobraźni możemy robić wszystko bez wyobraźni nie zrobiliśmy by np: ulepszeń. Co do budynku myślę, że nie zbyt to ciekawie wygląda.

Drwal PW
2 lutego 2014, 13:40
Mi budynek też się nie podoba, widać ze to sklejka. Nic w nim nie ma oryginalnego, raczej na przykład jak powinno się tego nie robić.

Co do nazw, była już taka dyskusja przy egipskim Bastionie. Czy egipski bóg może być jednostką miasta. Wyszło, że raczej może i takie też jest moje zdanie. Heroes 3 inspiruje się wieloma mitologiami, opowieściami, książkami i także na Biblii, o której wiele z nas zapomina. Behemot, anioły czy archanioły mogą być zapożyczone ze Starego czy nawet Nowego Testamentu (w przypadku tych drugich i trzecich). Ja dlatego nie widzę nic złego w Antychryście czy Krzyżowcu, aczkolwiek potencjalna jednostka Jezusa czy innych konkretnych postaci z Nowego Testamentu byłaby już dla mnie zdecydowanie nie do przyjęcia.

Kuririn PW
2 lutego 2014, 14:08
A ja proszę o strażnika o przeniesienie postów w jakiś inny sensowny temat.... i zarazem usuniecie mojego (tego) posta. z góry dziękuje.
strona: 1 - 2 - 3 ... 45 - 46 - 47 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel