Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 54 - 55 - 56 ... 95 - 96 - 97

WalkerNSP PW
27 stycznia 2014, 14:22
Żebrać to można pod kościołem, więc daruj sobie takie uwagi ...

Chyba lepiej będzie jak przetestujemy tą mapkę nim pojawi się w dziale ?
Skoro Liczyrzepa ją zrobił to raczej z myślą żeby inni sobie w nią pograli.
Ktoś jest w stanie dzisiaj podać datę powstania działu z mapami ??

Liczyrzepa PW
27 stycznia 2014, 15:33
Jak największa liczba testów, jak najbardziej wskazana, jak i konstruktywna krytyka oraz racjonalna argumentacja proponowanych zmian. Mapę zrobiłem, aby pograć z żoną w coś innego niż random. Nie nastawiałem się na większy rynek, także mapa zrobiona pod specyficzną grupę odbiorców ;)
W sumie taka mapa to jakieś 4-5h pracy. Zawsze można porąbać w randomka, tam też się całkiem niezłe mapy losują.

AmiDaDeer PW
27 stycznia 2014, 16:21
WalkerNSP:
Chyba lepiej będzie jak przetestujemy tą mapkę nim pojawi się w dziale ?
Naprawdę myślisz że ją wrzucę bez sprawdzania czy jest grywalna? :P

WalkerNSP PW
27 stycznia 2014, 16:37
Pewnie ja przetestujesz czy wydluzy oczekiwanie ;)
Randomki gram non stop i juz mi sie znudzily troche :P
Dlatego opcja tej mapki do grania jest kuszaca ;)

Mam pytanie :)
Czy 488 to max jaki mozna wyciagnac ? Zreszta pkt sie zmienila i ranking ? Bo zawsze to byl Archaniol a teraz jest on w okolicy 450

AmiDaDeer PW
27 stycznia 2014, 16:59
Ogólnie to według dokumentacji wszystkie stworzenia teraz są dostępne jako oznaczenia w rankingu, więc ponad archaniołem pewnie jeszcze są neutralne smoki.

WalkerNSP PW
27 stycznia 2014, 18:11
Ok, czyli ostatni to pewnie blekitny ;P dobil juz ktos ? jesli tak to jak to zrobil :)

Kastore PW
27 stycznia 2014, 18:24
Mnie się ostatnio udało dobić do czarodziejskiego. :P

WalkerNSP PW
27 stycznia 2014, 21:14
Ja mialem krysztalowego, 488 pkt. Znaleziony grall. Nie wiem co jeszcze mozna by zrobic ?

Konti PW
27 stycznia 2014, 22:41
Z random mapami wszystko spoko ale irytuje mnie to, że gram np randoma z kumplem 1v1 na mapie L. Wszystko wygląda fajnie, nawet mapka nie głupia. Problem polega na tym, że mimo, iż mapka jest dosyć spora jak na dwóch graczy to dlaczego zamki są stawiane praktycznie obok siebie? Skoro mapa jest duża to dlaczego np nie stawia zamków powiedzmy po przekątnej? Było by znacznie przyjemniej.

Galius887 PW
28 stycznia 2014, 11:21
Konti odpal przez Hd moda to będziesz miał wybór szablonu

glokku PW
28 stycznia 2014, 12:22
nowe tła jednostek:
http://img13.imageshack.us/img13/5981/wbgz.jpg
te po prawej to nowe.

Irydus PW
28 stycznia 2014, 12:34
Teoretycznie, żeby zdobyć 500 pkt trzeba zdobyć graal, pokonać wszystkich wrogów na poziomie niemożliwym, posiadać 7 miast i ukończyć mapkę w jeden dzień :P

mitlandy PW
28 stycznia 2014, 12:34
Przepraszam czy to ty je zrobiłeś czy team Hoty?

glokku PW
28 stycznia 2014, 12:49
Docent_Picolan umieścił je na http://heroescommunity.com/ to pomyślałem że tutaj też dodam :D

Konti PW
28 stycznia 2014, 15:26
Galius i te szablony pomogą? Bo mam je dostępne, próbowałem tworzyć też random mapy w edytorze za pomocą tych szablonów to albo nie działały albo robiło tak jak napisałem wyżej

Galius887 PW
28 stycznia 2014, 17:12
Na szablonie Fear wychodzą ładne mapy do 1vs1.
Jak robiłem w edytorze, to na 5 prób utworzył tylko 2 mapy, w 3 próbach wyskakiwały błędy, więc próbuj do skutku.

grajcownik PW
28 stycznia 2014, 22:32
Panowie, mam problem z 6 (ostatnim) poziomem drugiej kampanii w HotA.
Robiłem poradnik i w pierwszym dniu na potrzeby dobrego opisu ciachnąłem kodem na odkrycie mapy- Dargem (którego trzeba pokonać) jest graczem Różowym i siedzi z dość duża armią w zamku Walendale na małej wysepce.
Potem zrobiłem restart, żeby grać już "uczciwie", pograłem kilka dni, patrzę a tu Dargem jest już koloru Niebieskiego i siedzi sobie w Cytadeli na płd-wsch. Ma słabą armię z Cytadeli, zamek Walendale jest pusty (armia zniknęła), obok nietknięci Piraci.
Jak pokonam niebieskiego Dargema to jest koniec gry, zwycięstwo. W ogóle nie muszę iść przez podziemia do zamku Walendale.
Wie ktoś o co w tym biega? To jakiś błąd? Miałem już dzisiaj opublikować ten poradnik, ale nie wiem za bardzo jak opisać to "zjawisko".

EDIT: Tutaj save: http://grajcownik.pl/p.CGM
(kod na mapę Tab+ NWCWHATISTHEMATRIX)

Protek321 PW
29 stycznia 2014, 16:44
Mam taki mały problem z HotA, gdyż pobieranie przebiega normalnie, lecz gdy chcę zainstalować to wyskakuje mi błąd: Nie można urochomić programu, ponieważ na komputerze nie znaleziono mss32.dll. Spróbuj ponownie zainstalować program, aby naprawić ten problem.
Proszę o pomoc.

mitlandy PW
29 stycznia 2014, 16:53
W folderze tam gdzie masz Herosa 3 musisz zainstalować mss32.dll. Najczęściej robię to kopiując mss32.dll z innego herosa.

Protek321 PW
29 stycznia 2014, 17:00
W sensie, że kopiujesz mss32.dll z np. heroes III Armagedon's Blade do folderu z HotĄ?
strona: 1 - 2 - 3 ... 54 - 55 - 56 ... 95 - 96 - 97
temat: [ważne] Horn of the Abyss

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel