Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Problemy...
komnata: Przeklęta Machina

Qui PW
22 lutego 2005, 08:03
Były, ale minęły. Przyczyna znaleziona i eksterminowana. Łasicy niech będą dzięki.

Acid Dragon PW
22 lutego 2005, 10:10
Dzięki :). Daj tej łasicy ode mnie świeżego krasnoluda na pożarcie :)

Dru PW
22 lutego 2005, 15:39
Thanks :P Ja natomiast dam kwasowego szczura bo ostatnio cos za duzo sie w tej grocie panoszy:P

Haregar PW
22 lutego 2005, 19:21
Ja problemów nei miałem, ale widząc niektóre wiadomości bez imienia itp. to troche kurzało. Ja dam może, hmm... całą wioskę chłopów do dyspozycji? :P

Qui PW
22 lutego 2005, 20:40
Przekaz podprzestrzenny, identyfikacja nadawcy: weasel2head.
Początek transmisji.

Mmmm... krasnolud.
Mmmm... szczur.
Błeee... chłopi.

Koniec transmisji.

Haregar PW
23 lutego 2005, 18:40
Qui, nie sprawdzałem, ale czy stare błędy powróciły do normalności? (avatary kathrin i ety) ? Bo wiedziałem w czasie problemow takie zavatarki ale brak imiona :P
Offtop:
Ale jestes wybredny! :P Może jak ci dam chipsy ze szczura w sosie ze zdechłego weza? :P Tak na serio, to gdybym też był strażnikiem czy władcą smoków to byćchłopa przyją z uśmiechem na twarzy >:D

Kathrin PW
28 lutego 2005, 09:45
Spóźnione podziękowania Panu Qui za usunięcie błędu - dorzucam kilka gryfów (już odartych z piór i poporcjowanych:)) i przy okazji uskuteczniam prywatę:)
Własnie rysuję portret Katarzyny i własny (dwa w jednym, format A4). Chciałabym kiedyś zastąpić nim obecnego avatarka. Jak to zrobić????
Bardzo proszę o odpowiedź dużymi literami:) bo w sprawach technicznych całkiem jestem niekumata. Kłaniam się z szacunkiem. Kath.

Acid Dragon PW
28 lutego 2005, 19:14
najprościej będzie, jak ten plik graficzny po prostu wyślesz e-mailem do mnie. Plik musi się bowiem znajdować na *jakimś* serwerze, tudzież koncie internetowym, aby miał własny adres.

Haregar PW
28 lutego 2005, 20:57
Hehe, ja się teżwpisuje w te kolejke do zabijania... ops...
Sorx, to był mój kumpel Ulung, poł-smok :p Ja może srobie se coś podobnego, ale w corelu i ci wysle Acid =]

Kathrin PW
1 marca 2005, 07:02
Dzięki, wprawdzie mam dopiero szkic na kartce, muszę jeszcze go pomalować, potem przerobić na plik graficzny (nie mam pojęcia jak:))))????), a następnie pozwolę sobie wysłać.

Acid Dragon PW
1 marca 2005, 14:10
Co do przerobienia na plik graficzny to wystarczy go zeskanować w odpowiednim formacie. Mam nadzieję, ze dostęp do skanera jakiegoś masz ;).

Kathrin PW
3 maja 2005, 10:41
Dziękuję za poprawę i wstawienie avatarka. Pozdrawiam - Kaśka.
temat: Problemy...

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel