Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 113 - 114 - 115 ... 162 - 163 - 164

zmudziak22 PW
15 stycznia 2014, 22:05
Nawet pasuje do Cytadeli jako jednostka.

Kammer PW
15 stycznia 2014, 23:15
Bardzo ładne. Wyobraźcie ją sobie jako commandera w Cytadeli...

Hayven PW
16 stycznia 2014, 11:24
Świetny def, bardzo ładny... ale no właśnie, ZBYT ładny na H3 :D

AmiDaDeer PW
16 stycznia 2014, 12:29
Potwierdzam, w grze będzie wyglądało jak zwykły rip, o ile Axolotl nie zastosuje jakichś efektów i nie zmniejszy liczby klatek.

Hayven PW
16 stycznia 2014, 12:50
Nie, miałem bardziej na myśli, ze za bardzo by się wyróżniało ;P

AmiDaDeer PW
16 stycznia 2014, 13:41
A o czym ja niby mówię, jak nie o wyróżnianiu się?...

Hayven PW
16 stycznia 2014, 13:48
Ciągnąc offtop, czym jest w takim razie rip? :D

AmiDaDeer PW
16 stycznia 2014, 13:49
Od "rip off" czy "ripping": grafika wyciągnięta z innej gry.

witchking PW
16 stycznia 2014, 18:12
Wersja forge:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/84715405/Show/SwampWitchesTown/Concepts-WorksIP/HagHeavyShooter.gif

Kammer PW
16 stycznia 2014, 18:23
Na commandera ją!

Darkem PW
16 stycznia 2014, 21:11
Wiedźma, tak samo jak grzyb, są bardzo ładne i szczegółowe. Zbyt ładne i za szczegółowe :). Autor niewątpliwie ma talent i doświadczenie w tworzeniu grafiki 3D, ale chyba umyślnie nie wpasowuje się w 100% w stylistykę H3.

/Darkem składa dłonie jak Wołoszański/
Czyżby potajemnie tworzył nowe miasto?
Czy skryta wśród bagien i mgły cytadela to jedyne... mokre miasto?
Czy coś jeszcze wynurzy się z trzęsawisk?
/rozbrzmiewa dramatyczna muzyka/

Poważniej podchodząc do sprawy: Mamy już Wiedźmę z kociołkiem i grzyba utrzymanego w tej samej stylistyce. Nie zdziwiłbym się, gdybyśmy już niedługo ujrzeli przerośniętą ropuchę i resztę jednostek wyciągniętych z psychodelicznej chatki na kurzej łapce. Chatki z piernika na marcepanowej kurzej łapce ;).

mitlandy PW
18 stycznia 2014, 15:07
Dzieło wow, cudo nie wiem co powiedzieć jest tylko jedno ale ta druga wersja mi się nie podoba i nie jest w klimacie forge.

witchking PW
18 stycznia 2014, 17:47
Ta druga wersja to żart autora;p Sam wstawił go do tematu foge na df2

AmiDaDeer PW
23 stycznia 2014, 22:35
Dla ludzi którzy chcą robić defy, ale nie chce im się uczyć tworzyć grafik.

doro PW
28 stycznia 2014, 08:26
Moja jednostka;
Skizyt
Atak 15
Obrona 15
Życie 110
Obrażenia 20-35
Szybkość 5
Umiejętności:Nieumarły,Atakuje morowym powietrzem,
Nie wszyscy czarni rycerz są...czarnymi rycerzami. Niektórzy zostają wygnani lub bardziej przeklęci. Stają się wtedy skizytami. Tracą swe mroczne rumaki i zdolność
Przeklinania, a powietrze którym oddychają staje się zatrute. Mimo, że gardzą nimi inni nieumarli skizyty potrafią stanowić zagrożenie na polu walki.

CudacznyAndrzej PW
31 stycznia 2014, 21:25
Fajnie by było gdyby ktoś stworzył i dodał jednostki które miały się pojawić w podstawowej wersji gry a jednak się nie pojawiły. Mianowicie chodzi mi o Banshee, Wielkiego Homara i Megasmoka. Megasmok mógłby być najpotężniejszą jednostką w grze, potężniejszą nawet od Błękitnego Smoka. Ja niestety tego zrobić nie mogę bo nie znam się na grafice ani na modowaniu ale są zapewne osoby które potrafią to zrobić. Co sądzicie o tym pomyśle?

Kuririn PW
31 stycznia 2014, 21:38
Pomysł dobry jestem za :) Ale gorzej z chętnym do zrobienia takowych jednostek. Mój rip z h4 jest nie wypałem, chociaż ten ostatni mi nawet trochę wyszedł :P jak na ripy z h4 :P stare dzieje... eh.

CudacznyAndrzej PW
31 stycznia 2014, 21:55
Najlepiej by było gdyby te stworzenia dodali twórcy Horn of the Abbys bo jest to moim zdaniem najlepszy mod do Heroes 3 mógłby być normalnym dodatkiem bo w niczym nie ustępuje Armagedon Blade albo Shadow of Death. Dobrze by było gdyby dodale te jednostki jako neutralne w przyszłej wersji. Można by też zrobić budynek w stylu smoczej utopi z tym że znajdowały by się tam najpotężniejsze smoki czyli czarodziejski, rdzawy, kryształowy, błękitny i megasmok który powinien znaleźć się w grze.

AmiDaDeer PW
31 stycznia 2014, 22:41
Zaraz, zaraz. Skąd pomysł, żeby w Heroes 3 był megasmok?

A homara mamy w naszym polskim Forge, gorąco polecam. :P

Kuririn PW
31 stycznia 2014, 22:43
Bo to potężne narzędzie do zabijania :) mi osobiście brakuje go jako jednostki neutralnej.
strona: 1 - 2 - 3 ... 113 - 114 - 115 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel