Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 43 - 44 - 45 ... 95 - 96 - 97

avatar PW
5 stycznia 2014, 17:19
Dla tych, co mają problemy z edytorem - spróbujcie jak ktoś zasugerował zainstalować .NET 3.5. Ja żadnych problemów z edytorem nie mam (win7)

Serd PW
5 stycznia 2014, 18:02
Mnie akurat owa łatka pozwoliła W OGÓLE uruchomić edytor. Wcześniej za diabła nie mogłem tego zrobić a teraz, z tą łatką, bez problemu.

Matheo PW
5 stycznia 2014, 18:36
Mam pytanie. Czy pojawienie się wersji angielskiej, oznacza że Hotę można przetłumaczyć na dowolny język? Te zakodowane fragmenty tekstów zostały odblokowane?

AmiDaDeer PW
5 stycznia 2014, 18:49
Zarówno Picolan jak i Sav mówili, że tłumaczenie wymagałoby pomocy ze strony HotA Crew.

Matheo PW
6 stycznia 2014, 12:36
Na ile realne jest uzyskanie tej pomocy?

Drwal PW
6 stycznia 2014, 13:08
Docent Picolan - wywiad w Grocie:
Jeśli ci ludzie znają rosyjski lub są gotowi na spotkanie z moim bardzo bardzo bardzo kiepskim angielskim - jestem gotów przekazać jakąkolwiek wiedzę. :) Lata mijają, ale ludzie wciąż grają w Heroes III. To świetna gra i nigdy się nie starzeje, więc szanuję i jestem gotów pomóc każdemu, kto się zainteresował modowaniem

Jeżeli to nie puste słowa, może pomoże. :)

Matheo PW
6 stycznia 2014, 19:22
Czy ktokolwiek ma zamiar spróbować?

Kammer PW
6 stycznia 2014, 19:46
Ale po co właściwie spolszczać HotĘ? Miałoby to sens, gdyby nie byłoby szans na wersję angielską, ale teraz, gdy jest ona oficjalna, to nie widzę przyczyny. Angielski jest już na tyle rozpowszechniony, że nie powinno być problemów ze zrozumieniem znaczenia. A nawet jeśli byłyby, to co szkodzi sięgnąć do słownika? I racja, mieszanka polsko-angielska nie wygląda szczególnie estetycznie, ale czy ktoś właściwie zwraca na nie większą uwagę?

Hellburn PW
6 stycznia 2014, 20:26
Choćby dlatego, że "Polacy nie gęsi, iż swój język mają". Poza tym, gdy HotA będzie dostępna również w naszym języku - więcej osób sięgnie po ten dodatek.

AmiDaDeer PW
6 stycznia 2014, 20:56
Matheo:
Czy ktokolwiek ma zamiar spróbować?
Tak.

Kuźwa, od lat o tym mówię, ale wy się budzicie dopiero jak angielska wersja wyjdzie? :P

Nicolai PW
6 stycznia 2014, 21:41
Hobbit:
Kuźwa, od lat o tym mówię, ale wy się budzicie dopiero jak angielska wersja wyjdzie? :P

Cóż... jakby nie patrzyć więcej ludzi umie po angielsku niż po rosyjsku, więc to w sumie nic dziwnego. Najważniejsze, że są chęci. W sumie to większość opisów jest już od dawna spolszczonych w dziale HoTA Kwasowej Groty. Pozostało bardzo niewiele rzeczy do przetłumaczenia, no może pojawić się jeszcze dyskusja nad nazewnictwem, ale jakby zebrać ekipę, której zapał nie jest słomiany i myślę, że zrobienie czegoś takiego byłoby jak najbardziej realne.

michalsl PW
6 stycznia 2014, 22:45
Witam!

Historię dodatku śledzę już od wielu lat, cieszę się, że w końcu wyszła angielska wersja i można powiedzieć, że nawet w miarę stabilna (1.3.1). Grałem Cove'm jeszcze gdy wszystko było cyrylicą :)

Horn of the Abyss to dodatek, który zasługuje na oficjalne wydanie w złotej edycji - naprawdę szkoda, że ubisoft nie zauważył, że tak kultowa gra odświeżona w 2013/2014 roku, mogłaby przynieść niebagatelne zyski :) No ale, na szczęścia mamy sąsiadów ze wschodu, którzy odwalają robotę i to za darmo!

Miasto, jednostki, muzyka - wszystko idealnie wpasowane w klimat Heroes. Mam szczerą nadzieję, że miasto Kronvwerk i Limit zostaną jednak w końcu wydane. Oczekuję ich bardziej, aniżeli Forge'a którego też przyjmę z radością, chociaż nie do końca mi on pasuje.

Co do samej gry Cove'm, jednostki na 1 poziomie są tak śmiesznie słabe, że ich w ogóle nie kupuje :) Rozdzielam strzelające wilki morskie na dwa oddziały, co jest znacznie skuteczniejsze w walce. Sama armia nadaje się tylko do szybkiego ataku i wykończenia przeciwnika, a takie właśnie lubię :)

The Doom PW
6 stycznia 2014, 23:01
michalsl:
Grałem Cove'm jeszcze gdy wszystko było cyrylicą
Wszyscy grali ♥

michalsl:
Horn of the Abyss to dodatek, który zasługuje na oficjalne wydanie w złotej edycji – naprawdę szkoda, że ubisoft nie zauważył, że tak kultowa gra odświeżona w 2013/2014 roku, mogłaby przynieść niebagatelne zyski :) No ale, na szczęścia mamy sąsiadów ze wschodu, którzy odwalają robotę i to za darmo!
Ooo… Uważaj, czego sobie życzysz. Gdyby Ubi „zauważyło” oraz udałoby im się jakimś cudem zakupić prawa autorskie, to pewnie i za to by się wzięli </3

Jeśli o sam dodatek chodzi – Panowie ze Wschodu jak zwykle nie zawiedli. Pozostaje teraz tylko cieszyć się tym, co mamy i czekać na następną wersję ^^

Kammer PW
6 stycznia 2014, 23:10
michalsl:
Miasto [...] Limit

Nie słyszałem. Co to miało być za miasto?

voncur PW
7 stycznia 2014, 00:29
Ni tam wszystko działa.
Świeżo postawiony Win 7 x86.
Generator map losowych - duże te Giga, ale trochę pustawe, pełno skupisk podobnych do siebie budynków.
Edytor map się otwiera, nic więcej nie grzebałem.

Przy grze hot seat, 3 miesiąc, 4 crashe.
Jeden co musiałem kolejkę ręcznie puścić, dwa na ekranie miasta, jeden podczas wczytywania ekranu bitwy.

Trith PW
7 stycznia 2014, 00:55
Kammer:
michalsl:
Miasto [...] Limit

Nie słyszałem. Co to miało być za miasto?

Предел (czyt. Predel), powszechnie bardziej znany jako Azyl.

Gravius PW
7 stycznia 2014, 00:56
@Kammer
o ile dobrze pamiętam, to chodzi o ten projekt (jeśli się mylę, to mnie poprawcie). W sumie sam jestem tym zainteresowany

Ullialnor PW
8 stycznia 2014, 16:33
Nie wiem ile to ma wspólnego z HotA, ale zwróciłam przez przypadek uwagę, że ktoś stara się usystematyzować wersję starożytnego miasta. Nie wiem czy było:

http://heroes3towns.com/?town=stanford&page=arts




AmiDaDeer PW
8 stycznia 2014, 16:47
Było dawno temu.

mitlandy PW
8 stycznia 2014, 17:10
Hmm... A co to po kilku dniach sprawdzając sobie Rosyjskie forum znalazłem o takie coś:

Ma być to wieżą więzienną.
strona: 1 - 2 - 3 ... 43 - 44 - 45 ... 95 - 96 - 97
temat: [ważne] Horn of the Abyss

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel