Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Bohater - jak działa?
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)

Mora_Soul PW
30 grudnia 2013, 11:22
Witam może i jest już taki wątek ale nie mogłem go odszukać. A mianowicie chodzi o to iż: Jak wybiera się bohatera w rodzie i od razu ma przypisane 30 pkt doświadczenia, które można wykorzystać do czarów itp. Każdy wie o co chodzi i teraz pada pytanie: dlaczego nie mogę grać tym bohaterem w kampaniach? Czy tylko mogą być to bohaterzy wyznaczeni przez twórców? I czy mogę grać tym bohaterem w grach wieloosobowych i grach niestandardowych. I czy tylko wtedy ten bohater będzie działał z tymi przypisanymi zdolnościami? Pozdrawiam i proszę o odpowiedz i przyznam szczerze, że nie sprawdzałem tego w grze ze znajomymi i w grze niestandardowej, więc stąd to pytanie.

Drakeni PW
30 grudnia 2013, 11:45
Tak, będzie działał w kampaniach i zwykłych scenariuszach oraz grze wieloosobowej.

Mora_Soul PW
30 grudnia 2013, 11:56
To jak zrobić to, żeby działał w kampaniach?

TopFunny525 PW
30 grudnia 2013, 12:14
Drakeni:
Tak, będzie działał w kampaniach i zwykłych scenariuszach oraz grze wieloosobowej.

Chodzi mu najprawdopodobniej o bohaterów rodowych. Niestety żaden z nich nie będzie działał w kampanii. Jedynie w grach wielosobowych. Jedyne co możesz zrobić to wybrać inny portret dla bohatera kampanijnego oraz czy używa siły czy magii.

Pozdrawiam

EDIT : A te punkty o których wspomniałeś są (nie wiem dokładnie o czym mówiłeś więc strzelam) przeznaczone na umiejętności dla bohaterów w trybie pojedynków albo z komputerem albo z graczem online.

Alamar PW
30 grudnia 2013, 14:00
Cytat:
Jak wybiera się bohatera w rodzie i od razu ma przypisane 30 pkt doświadczenia, które można wykorzystać do czarów itp. Każdy wie o co chodzi i teraz pada pytanie: dlaczego nie mogę grać tym bohaterem w kampaniach? Czy tylko mogą być to bohaterzy wyznaczeni przez twórców?
W kampanii można grać albo bohaterem przypisanym przez twórców i zmienić jego specjalizację oraz moc/magię (kółko zębate po najechaniu na portret) albo można stworzyć własnego, klikając na poniższy przycisk:



Płeć oraz frakcja bohatera może być tylko ta sama, co bohatera ustalonego przez twórców, zaś dostępne portrety i specjalizacje zależą od tego, ile z nich gracz wykupił na Ołtarzu życzeń.
Bohater na mapie przygód będzie miał ten sam model, co bohater kampanijny.
Nie można wybrać innego, istniejącego już bohatera. Można jedynie stworzyć nowego.


Cytat:
I czy mogę grać tym bohaterem w grach wieloosobowych i grach niestandardowych.
Tak, bohaterowie tworzeni przez gracza są dostępni w grach wieloosobowych i na zwykłych mapach.

Cytat:
I czy tylko wtedy ten bohater będzie działał z tymi przypisanymi zdolnościami?
Nie, zawsze zaczynają grę na 1. poziomie z jedną umiejętnością oraz ewentualnie z cechami, zwierzętami i broniami rodowymi, które gracz wybrał im w zakładce dynastii/rodu.
Rozdzielenie punktów dotyczy tylko trybu pojedynków, gdzie bohaterowie są na 30. poziomie i posiadają zdolności wybrane przez gracza.


PS
Jeden znak zapytania wystarczy.

AquaInferus PW
10 marca 2014, 00:35
Ja mam nieco inne pytanie gram już 3 Misje Przystani i na początku Mapy zawsze można wybierać zdolność rodową ja wybieram tą z z pieniędzmi jest tam jeszcze tarot i wóz z ruda chyba pytani brzmi jak odblokować za-kłudkowane (zamknięte kłódka ) sloty na dalsze zdolność rodowe tak aby móc wybrać więcej niż 1. Gam na poziomie łatwy Bohater domyślny Annton rozwój w kierunku drogi łez.

Hayven PW
10 marca 2014, 17:33
Resztę można kupić na Ołtarzu Życzeń.

Alchemik PW
16 marca 2014, 11:47
Cytat:
W kampanii można grać albo bohaterem przypisanym przez twórców i zmienić jego specjalizację oraz moc/magię (kółko zębate po najechaniu na portret) albo można stworzyć własnego, klikając na poniższy przycisk:

Jesteś pewny że można zmienić specjalizację bohatera kampanijnego? U mnie się tego nie da zrobić. Na przykład chciałem zmienić specjalizację Iriny, gdyż domyślna się nie nadaje na drogę łez, lecz takiej możliwości u mnie nie ma. Chodzi mi tylko o specjalizację, z wyborem między mocą i magią jest tak jak mówisz.

Alistair PW
16 marca 2014, 17:21
Też nie mogę zmienić specjalizacji. Tyle że co ma ona do drogi łez lub krwi? Specjalizacją Iriny jest czar Bohaterstwo i jego zwiększona o 10% skuteczność. Z drogi łez lub krwi ma się dodatkowe zdolności, czasami aktywne, które trzeba rzucić ręcznie, czasami pasywne.

Alchemik PW
16 marca 2014, 17:40
To tylko moje subiektywne odczucie. Bohaterstwo należy do drogi krwi, więc na drodze łez nie pomaga w zdobywaniu reputacji oraz nie zostaje ulepszone po osiągnięciu klasy zaawansowanej, co sprawia że ta specjalizacja nie zostaje wykorzystana w pełni.
temat: Bohater - jak działa?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel