Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)temat: Heroes Kingdoms - gra ktoś jeszcze?
komnata: Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)

Acid Dragon PW
4 listopada 2012, 12:30
Czy ktoś z Was jeszcze gra w Heroes Kingdoms (i nie skończył, jak ja po pierwszym sezonie ;) ?

Interesują mnie pewne informacje i - być może - grafiki.

Po pierwszym sezonie obudziła się Sylanna, Smoczyca Ziemi.
Po drugim sezonie obudził się Ylath, Smok Powietrza.

Co się działo potem? Czy po zakończeniu jakiegokolwiek innego świata coś jeszcze się obudziło w "filmikach" końcowych?

Irhak PW
18 stycznia 2013, 08:43
W trzecim sezonie podobno można spotkać Mroczne Elfy. Gram na świecie typu Player vs Player i jeszcze ich nie uświadczyłem. Może po wybudowaniu Vestige będzie je widać? Nie wiem.

Jeżeli ktoś jeszcze jest zainteresowany grą to proszę bardzo ;) Tutaj macie link :P

Alamar PW
18 stycznia 2013, 10:12
A Ty nie masz przypadkiem czego innego do roboty, choćby zawalenia sesji? :P

Irhak PW
18 stycznia 2013, 11:22
Jestem na tym etapie gry, gdzie 10 minut dziennie (2 razy po 5 minut) wystarczy aż nadto :P

Aayren PW
18 stycznia 2013, 16:33
W tej chwili odkrywa się Vestige, i ma to na celu obudzić, i przekonać do współpracy Krasnoludy. W samych Vestige oprócz normalnych przeciwników walczysz z armiami Krasnoludów i Mrocznych Elfów (z tego co widzę wierne odwzorowanie jednostek z HV)

Fandor PW
18 stycznia 2013, 21:55
Co powiecie żeby założyć gildię kwasowej groty (może czegoś nie wiem i już jest) jeżeli tak to może moglibyście mnie dodać?

Irhak PW
18 stycznia 2013, 22:18
W sezonie pierwszym istniała taka. Jednakże teraz wolałbym nie bawić się w prowadzenie sojuszu. Póki co sojusz, w którym jestem zwie się new order i podobno jest szkółka dla najlepszego sojuszu :P

Fandor PW
18 stycznia 2013, 22:34
To mnie przyłącz :D
Nie no, żartowałem, ale jeżeli ktoś zna dobry sojusz do którego mógłby mnie przyjąć to czekam na propozycie, może genialnym graczem nie jestem, ale nie jestem też jakimś nobem :)

Irhak PW
5 lipca 2013, 20:04
Ktokolwiek gra jeszcze w HK w sezonie 4 jest proszony o kontakt czy to na gg, czy maila (temat "Acidcave: Heroes Kingdoms"), czy poprzez Hermesa. ;)

Irhak PW
27 grudnia 2013, 22:22
Uwaga! Uwaga! Poszukiwany osobnik, który grał w HK w sezonie 2! Jeżeli ktokolwiek grał wtedy jest proszony o kontakt ze mną. Dziękuję.

Fandor PW
27 grudnia 2013, 22:32
Irhak, HK jeszcze funkcjonuje, są otwierane jakieś nowe sezony czy jeszcze czwarty i ile będzie trwać?

Irhak PW
28 grudnia 2013, 12:52
Nie było świątecznego eventu. Sezony 3 i 4 mają to samo zakończenie - wyświetlenie wyników. Prawdopodobnie będzie zarzucony za ileś tam miesięcy/lat. Dlatego potrzebuję outro z sezonu 2 zanim zniknie na zawsze ;)
temat: Heroes Kingdoms - gra ktoś jeszcze?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel