Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Zmieniony wygląd budynków
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

mitlandy PW
21 września 2013, 17:32
W niektórych stronach widziałem inne targowisko inne lochy itp.
Chciałbym zęby te budynki były w grze więc porobiłem trochę i mam .
Ale z pomocą było by szybciej .
Ps. Przysyłam linki moich budynków ...
http://speedy.sh/WYrM6/Budynki.rar

AmiDaDeer PW
21 września 2013, 17:35
HobbitHobbitTak na przyszłość: zakładanie oddzielnego tematu tylko po to, by nic w nim sumie nie zamieścić (ani pytania, ani linków), wiąże się zwykle z usuwaniem takowego tematu. Ale dobrze że zamieściłeś linki.

Warto też zamieścić autorów tychże animacji/defów. No i to koło w ratuszu Cytadeli nie będzie dobrze się wyświetlać.

mitlandy PW
22 września 2013, 19:57
Hobbicie czemu daj powód czemu u mnie się dobrze to wyświetla .

AmiDaDeer PW
22 września 2013, 21:24
W oryginalnym Heroes 3 każda klatka "nachodzi" na kolejną, więc jeśli na klatce 1 w miejscu X jest piksel czarny, ale na klatce 2 miejscu X jest przezroczystość, to klatka 2 będzie wyświetlać w tym miejscu czarny piksel z klatki 1. Pewnie wyświetla się u Ciebie źle, tylko tego nie widzisz na VCMI czy HD Modzie, bo to i tak mało zauważalny obiekt. :P

Matix PW
26 grudnia 2013, 18:23
Witam, mam nadzieję, że dobrze zrobiłem dopisując się do tematu, zamiast tworzyć nowy. Otóż chciałbym zmienić wygląd budynków w Castle, chcę wprowadzić tylko drobne modyfikacje, takie jak zmiana koloru. Jakie pliki muszę przerysować, i w jakim typie mam stworzyć plik def w H3DefTool (terrain, interface itd.)?

mitlandy PW
26 grudnia 2013, 19:14
Więc zadam pierwsze pytanie. Chcesz na jaki kolor budynków zmienić, czy tak jak ja zrobiłem i dałem linka ale on wygasł. Niestety.
https://www.dropbox.com/s/litijdier1cwjbl/dsff.png

Matix PW
26 grudnia 2013, 19:37
Tak ładnego jak Twoje raczej nie zrobię. Zmienię sobie kolor sztandarów i namiotów na czerwony. To jak, pomoże ktoś?

mitlandy PW
20 stycznia 2014, 23:29
@Matix a czy jeszcze oczekujesz pomocy? Ponieważ znalazłem namioty czerwone itd.

HobbitHobbitNaprawdę, naprawdę potrzebujesz więcej niż jednego znaku zapytania w tym zdaniu?!
temat: [H3/różne] Zmieniony wygląd budynków

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel