Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 37 - 38 - 39 ... 95 - 96 - 97

AmiDaDeer PW
3 grudnia 2013, 16:54
HotA zmienia ikonki w menu głównym, ale np. tych przy wyborze scenariusza już nie.

Wiwern:
Zostają jeszcze 4 wolne miejsca. Liczę jeszcze na chociaż 2-3 składane więcej, bo te ostatnio podobają mi się najbardziej. ^^
5 miejsc. No chyba że liczysz jeszcze Róg Otchłani. :P

MinosKing PW
3 grudnia 2013, 16:05
Drwalu pobierz Hotę i sam się przekonaj jakie zmiany w nim zaszły;]

A co do tego co napisałeś:
Cytat:
Na tym screanie widzimy, że gra jest po angielsku, świadczy to o tym że doczekamy się wersji angielskiej Hoty, czy też akurat te elementy zależą tylko od tego na jaką wersję SoDa instalujemy Hote?

Jest to bardzo możliwe że być może doczekamy się Hoty w języku Angielskim. I nie język gry nie zależy od tego na czym ją zainstalujemy bo od Hota v1.1 cała gra była w języku Rosyjskim.

Warmonger PW
3 grudnia 2013, 16:17
Cytat:
pana Warmonger'a.
Wypraszam sobie!
Cytat:
Czy na podstawie tych screenów da się łatwo dodać te nowe artefakty do VCMI?
Jak to na podstawie screenów? Niech najpierw wszystkie te artefakty się ukażą, a potem będziemy się zastanawiać, co z nimi zrobić.
Choć Witchking już się pospieszył i dodał Złotą Gęś do swojego moda :P

rtx PW
3 grudnia 2013, 16:19
Język tekstów z oryginalnej gry da się przetłumaczyć [sam to zrobiłem], problemem jest tylko Cove i kampania - ktoś z Hota Crew powiedział [z tego co pamiętam], że wymaga to skompilowania dodatku na nowo, bo coś tam nie wiem czemu.

witchking PW
3 grudnia 2013, 17:04
Złotą Gęś dodałem do VCMI jakieś dwa miesiące temu. A może nawet trochę więcej;p Wisiała sobie na forum zgopu i osiągnęła poziom zainteresowania bliski zero. Postanowiłem więc przy okazji odświeżania moich artefaktów dorzucić ją do moda. Model nie pochodzi od Hoty nie widzę więc tu problemu. Złota gęś zresztą pojawia się już w MOP. Tak więc czemu z jej dodaniem czekać na Hote?

Reszta artefaktów to ich dzieło i nie uczciwym było by dodawanie ich przed wydaniem Hoty.

Ayssid PW
7 grudnia 2013, 19:47
Nowy bohater - Haram. Na mapach z wodą alternatywa dla Dereka (Дерек) specjalizującego się w Żeglarzach (2 lvl).



AmiDaDeer PW
7 grudnia 2013, 20:00
Haram od dziecka śnił o zostaniu nawigatorem. Oddalając się na wiele lat od suchego lądu, uczynił wszystko by spełnić swoje marzenie.
Wielu znanych kapitanów to mistrzowie nawigacji, ale Haram jest zdolny do czynienia cudów za sterami nawet najpaskudniejszej jednostki.

MinosKing PW
8 grudnia 2013, 09:02
Hm ja gdzieś już widziałem tego bohatera czy aby przypadkiem nie występował on w Hota Beta test?

Wygląda nawet dobrze a jego historia jest całkiem ciekawa;)

galo11 PW
8 grudnia 2013, 15:40
A czy coś się wyjaśniło w sprawie prezentowanych grafik bohaterów?
Czy jest to jaki collage zrobiony w programie graficznym, czy będzie można teraz w taki sposób podglądnąć sobie bohatera (np. przy wyborze bohatera podczas rozpoczynania mapki)?

AmiDaDeer PW
8 grudnia 2013, 17:20
To jest kolaż, wizja artystyczna niewidoczna w grze. Nie pisałem o tym wcześniej? o.O

EDIT: Faktycznie, nie pisałem. ._.

rtx PW
8 grudnia 2013, 19:22
Release the Kraken!
Nowy artefakt i ostateczna wersja tego śmiesznego wisiorka.

AmiDaDeer PW
8 grudnia 2013, 19:29
Dla tych, którzy jak ja mają problemy z ImageShackiem, do którego Vade Parvis linkował na HC - strona z renderami na VK.com.

Nazwy to (znany już) Amulet klęski oraz Tarcza morskiej chwały.

Alistair PW
8 grudnia 2013, 22:18
Ja chcę w to pograć! Jeśli już nie po polsku, to chociaż po angielsku.

AmiDaDeer PW
9 grudnia 2013, 22:04

Degraf PW
9 grudnia 2013, 22:17
A to jest...

rtx PW
9 grudnia 2013, 22:25
Nie jest to jakoś specjalnie nowe, tego defa ściągnąłem chyba tydzień temu.
Chociaż tam były chyba jeszcze jakieś gwiazdki... Nie pamiętam, musiałbym porównać.
@Down - dobry sarkazm nie jest zły. :)

AmiDaDeer PW
9 grudnia 2013, 22:26
Podobnie nienowe są mostki Astarotha z wersji 1.0. - ale i tak miło będzie to zobaczyć w grze.

Liczyrzepa PW
11 grudnia 2013, 21:08
Heroes III program przestał działać? jeszcze wczoraj działa gra, dzisiaj już nie mogę uruchomić.. wie ktoś co się stało?

EDIT:

nic nie instalowałem, wszytko po staremu.. HD mode brak .. reinstalowalem i dalej kupa .. i o HOTę chodzi ;)

Sprawdziłem na drugim kompie i też to samo .. tylko że tam wyskakuje takie coś:

zarażenie 32win:blackbeard-A[cryp]

hmmm ... moze avast! coś zuploadował i się krzaczy .. bo virusa raczej nie złapałem .. ciągle te same strony .. nihil novil

AmiDaDeer PW
11 grudnia 2013, 21:10
Nie mamy dostępu do twojej gry. Jakich modów używasz (rozumiem że grasz w Hotę, ale może jakieś HD-Mody też masz?), co robiłeś ostatnio, czy reinstalacja coś daje?

EDIT: Sprawdź czy po zmianie antywirusa coś się zmienia. Możliwe że HotA jest przez niektóre programy antywirusowe uznawana za malware, coś o tym Sav wspominał niegdyś.

Liczyrzepa PW
11 grudnia 2013, 21:17
a tak w ogóle to szybkiś jako błyskawica ;p

jeśli ktoś jest w stanie sprawdzić czy mu HOTa hula byłbym wdzięczny za info..

u góry popisałem coby nie podbijać co raz.
strona: 1 - 2 - 3 ... 37 - 38 - 39 ... 95 - 96 - 97
temat: [ważne] Horn of the Abyss

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel