Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/mod] Master of Puppets
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 - 8 - 9

Trith PW
18 czerwca 2013, 10:59
Jakiś czas temu wyszła wersja "Ride the Lightning".
Z racji że nie jestem aż tak wielkim fanem tego moda, to tylko zacytuję.
Cytat:
Order of installation of "Master of Puppets v.2 - Ride the Lightning":
1. Unpack MoP v2 RtL Installer.exe in the game catalog (SoD/Complete/WoG/ERA)
2. Unpack MoP v2 RtL Patch Final.exe
3. Unpack MoP v2 RtL Eng.exe (English language)
4. Run MoP.exe
Every part of install package is SFX RaR-archive.

Unfortunately, mod's "Unholy Bible" (user manual, PDF file, 58 pages, 27693 words) not translated on this moment, but we are working on it.
I przy okazji prawie kwadrans filmu z tym modem w roli głównej.

Matheo PW
18 czerwca 2013, 17:26
Ten mod jest mega! Ktoś to testował? Tyle nowości, że się pogubiłem. To chyba lepsze od Hoty :)

witchking PW
18 czerwca 2013, 17:31
Testowałem poprzednią wersje. Nowości sporo niestety kuleje grafika. Mod to zlepek różnych ripów.

Matheo PW
18 czerwca 2013, 17:34
Da się w miarę grać, czy są jakieś często występujące błędy?

Trith PW
18 czerwca 2013, 17:38
Cytat:
niestety kuleje grafika. Mod to zlepek różnych ripów.
To dla mnie wystarczający powód, by takiego potworka nawet nie pobierać.
Cytat:
Tyle nowości, że się pogubiłem.
Tak samo jak w WoGu, tam też było mnóstwo nowości względem zwykłego H3. I coś mi się wydaje, że większość tych nowości jest równie nieprzemyślana, niezbalansowana, nieuzasadniona etc...

AmiDaDeer PW
18 czerwca 2013, 17:47
Matheo:
Tyle nowości, że się pogubiłem
Od kiedy "pogubienie się" jest pozytywne? :P

Matheo PW
18 czerwca 2013, 18:07
Kiedy się gubisz w dobrobycie :) Np jak masz kupony na jedzenie m MC Donaldzie :) nie wiadomo co wziąć :)

AmiDaDeer PW
18 czerwca 2013, 18:59
...przez co masz dość wszystkiego po bardzo krótkim czasie. :D Niestety, ale MoP ma to do siebie, że opiera się o każdy pomysł, jaki przyjdzie do głowy autorowi - a nie tylko o te dobre. Quality vs. quantity.

Chad PW
21 czerwca 2013, 23:14
@Mateo ja bym spalił takie kupony co mam sie truć :P

Matheo PW
22 czerwca 2013, 12:59
Bujda na resorach. Żadna sieć restauracja nie ma tak wysokich standardów sanitarnmych jak MC Donald. Po za tym mogę Cię zapewnić, że masz w lodówce gorsze rzeczy niż są w MC. W MC Donaldzie wszystko smarzy się na fryturze, czyli specjalnej mieszance tłuszczy, którą można przepalać wielokrotnie. W przeciwieństwie do oleju słonecznikowego (którego używamy w domu do smażenia zanużeniowego) W dodatku w MC Donaldzie wszystko jest świerze, ponieważ mają tak duży ruch, że wszystko schodzi na bierząco. No i ostatnie padania i kontrole wykazały, że w MC Donaldzie serwowane jest jedzenie wysokiej jakość.

To wszystko nie zmienia faktu, że jedzenie w MC Donaldzie jest nie zdrowe, ale tylko dlatego, że jest kaloryczne. Jednak zapewniam Cię, że się nie otrujesz :)

Konti PW
3 listopada 2013, 14:26
Heroes III: Master of Puppets 0_o. Nigdy o tym nie słyszałem. Można to gdzieś pobrać?

Irhak PW
3 listopada 2013, 14:28
Link do ściągnięcia MoP jest gdzieś tutaj. Przejrzyj cały temat ;)

voncur PW
3 listopada 2013, 15:00
A ja mam problem z zainstalowaniem.
Pomoże ktoś? Ostatni post z w/w strony

AmiDaDeer PW
3 listopada 2013, 15:11
Projekt przestał być już chyba kontynuowany, niestety... Moje pytania o problem z instalacją również zostały zignorowane. :(

MinosKing PW
3 listopada 2013, 15:45
Co do Modu MoP jest parę błędów związanych z Artefaktami dla Miast iż bywa czasami że jak trafi się nam po walce z jakąś istotą to po próbie budowy gra się kraszuje.

Drugi błąd jest związany z pewną jednostką a mianowicie Nietoperzem gdy rzuca na siebie czar kamienna skóra i coś jeszcze to w tym momencie również gra się kraszuje.

Trzeci oraz ostatni czwarty błąd są związane ze Stocznią i obiektem typu wóz na pustkowiu gdy je odwiedzamy występuje także jakiś krasz :[

witchking PW
3 grudnia 2013, 16:59
Ktoś się może orientuje czy są jakieś newsy w tym temacie?

AmiDaDeer PW
3 grudnia 2013, 17:02
Projekt chyba jest porzucony, a można co najwyżej kupić kod źródłowy. :P

MinosKing PW
3 grudnia 2013, 17:08
Hm czy są jakieś newsy co do tego to nie mam pewności.

Ale chciał bym zaprezentować mod Master of Puppets ze swojej strony: Homm III MoP test program: http://speedy.sh/zE72F/Homm-III-MoP-test-program.rar

No może nie tak dosłownie;] zmieniłem co nieco wiem że każdy dał by radę to zrobić
i nie koniecznie musi być do dobry moderator, ja nim nie jestem.

Co się zmieniło hm głównie to jednostki, statystyki oraz dźwięki.

Teraz mała uwaga mod do działania wymaga czystego Homm III SoD,AB lub Complete.

Gra z tego co mi wiadomo nie jest kompatybilna z Wogiem ani innymi mu podobnymi modami. Mam nadzieję że komuś spodobają się te małe zmiany które tam znajdzie, nie jest tego wiele ale warto przetestować go przynajmniej w oczekiwaniu na dalszy rozwój chociaż by Hoty bądź Vcmi;)


Fandor PW
3 grudnia 2013, 17:31
Może opisz co dokładnie zrobiłeś, ponieważ ten mod ma tak dużo jednostek i innych rzeczy dodanych, że może być ciężko się zorientować.

witchking PW
3 grudnia 2013, 17:39
O jak miło:) Widzę gryfy z forge i cyber zombie. I ważniejsze pewnie dla tych którym forge tak bardzo nie weszło w krew, smoczy golem.
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 - 8 - 9
temat: [H3/mod] Master of Puppets

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel