Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Ku pamięci- gdzie się podziali ojcowie założyciele?
komnata: Podziemna Tawerna

Eternal PW
1 grudnia 2013, 20:09
Witam. Po pół roku obecności stwierdzam, że Grota to wspaniałe miejsce, i dlatego nurtuje mnie jedna rzecz. Gdzie zniknęli jej twórcy? Gdzie są Kathrin i Boryna? Gdzie wsiąknął F!eld, Altair i Trang Oul? GDZIE, NA XERONA, ZAGINĄŁ HAREGAR I VINIUS?
A nekrologów jest znacznie więcej. Czy ojcowie Groty, jaką znamy, zostawili ją na lodzie jak starą zabawkę? Czy to WoGóle jest możliwe? Niech ktoś mi to wyjaśni, bo mam dylemat i zaraz zamówię kwas żrący. Albo kwas tygodnia.

Garett PW
1 grudnia 2013, 20:51
Jak nie wiesz gdzie wsiąknął Altair to sprawdź "Nieznane Losy Enroth". ;p

Kammer PW
1 grudnia 2013, 20:54
F!eld dostał angaż w Ubisofcie, a reszta... Cóż ludzie zakładają rodziny i mają inne zajęcia.

Irhak PW
1 grudnia 2013, 20:57
Z pogłosek i innej wiedzy:
Kathrin - odeszła
Boryna - zaginął w ak(a)cji
F!eld - pałęta się po odmętach Internetu
Altair - czasem się pojawi
TO - sam go dawno nie widziałem, ale wiem, że żyje i miewa się dosyć dobrze jak na nieżywego Grotowicza :P
Haregar - podobno powieszony (choć kto go tam wie)
vinius - jakiś czas temu plątał się pod nogami ;)

Cytat:
F!eld dostał angaż w Ubisofcie
To wyjaśnia jego nieobecność :D

Hubertus PW
1 grudnia 2013, 21:08
Eternalu, najpierw trzeba pomyśleć, poszukać, a potem zakładać temat...

Przede wszystkim ci których wymieniłeś to nie są ojcowie założyciele Groty, a jedynie kiedyś aktywni użytkownicy, Strażnicy a nawet jeden Starożytny.
To że ludzie ograniczają czy też porzucają aktywność na forum jest naturalną koleją rzeczy i nie trzeba do tego zakładać tematu by roztrząsać tak oczywistą sprawę publicznie. Temat zamykam.
temat: Ku pamięci- gdzie się podziali ojcowie założyciele?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel