Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: Rozgrywka - podstawy
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)

Laiczek PW
11 listopada 2013, 13:55
Witam

Rozgrywamy:
1 turę - otrzymujemy lub tracimy elo,
2 tury - otrzymujemy lub tracimy elo,
3 tury i więcej - otrzymujemy lub tracimy elo + złoto, za które możemy kupować karty + doświadczenie, za które otrzymujemy co poziom złoto i pieczęcie.

I dlatego opłaca się grać co najmniej 3 tury.

Alamar PW
11 listopada 2013, 18:53

Kammer PW
11 listopada 2013, 19:08
Powyżej widać idealne rozwiązanie zadania: teza (będąca wstępem do rozważań), dowód (dosłownie wbijający w glebę przeciwników teorii) i zgrabne podsumowanie. Krótko, zwięźle i na temat. Widać, że nie pisali tego humaniści.

Laiczek PW
11 listopada 2013, 21:18
Dla jednych oczywiste, dla innych nie. Nadal spotykam graczy logujących się do gry i rezygnujących po 1 lub 2 turach. A tak można coś zyskać skoro i tak straciliśmy czas.

Udanej zabawy

Demoterium PW
13 listopada 2013, 11:39
można zarobić z 50 złota/doświadczenia - szkoda czasu. Jak ktoś ma wyjść niech nie traci mojego czasu, lepiej jak wychodzi natychmiast.

Laiczek PW
13 listopada 2013, 12:18
He he Jak wyjdziemy po mniej niż 3 turach to mamy tylko elo, które jest bez znaczenia. A jak rozegramy 3 rundy i więcej to oprócz tego zyskujemy złoto i doświadczenie.
Poza tym za przegraną otrzymać możemy nawet i 600 złota - co prawda na kilka tysięcy partii jakie rozegrałem jest to margines, ale się zdarza.

Demoterium PW
16 listopada 2013, 15:10
Potwierdzam. Dostałem 600 złota w 4 rundzie z włączonym doładowaniem złota 50%

Laiczek PW
17 listopada 2013, 12:35
Bez doładowania też otrzymasz taką ilość. Wystarczy, że zbijesz życie bohatera do otoczenia 1 i zabijesz kilka stworzeń.

Laiczek PW
20 listopada 2013, 12:51
724 złota - za przegraną dzisiaj, bez doładowania.
Akurat robię osiągnięcie więc mi zależy na wygranych, stąd kilkunastominutowe rozgrywki i takie premie w złocie.

Hayven PW
20 listopada 2013, 17:01
Grając rushującym Xormem (ostatni win na 2/1/2 xD) spokojnie zbieram około 700 golda za partię bez doładowania złota.

Dark Dragon PW
24 listopada 2013, 19:01
Temat zamykam. Nie wynosi absolutnie nic.
temat: Rozgrywka - podstawy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel