Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 30 - 31 - 32 ... 95 - 96 - 97

AmiDaDeer PW
1 listopada 2013, 19:58
Na pewno. Nie okłamujemy was.

jarojj10 PW
1 listopada 2013, 20:19
Szczerze mówiąc liczyłem że kolejne wersje Hoty będą wychodzić trochę szybciej albo chociaż w regularnych odstępach czasu a tu się zawiodłem. Niestety tak to już jest gdy za pracę jedynym wynagrodzeniem są miłe słowa.

Cheshire PW
1 listopada 2013, 20:29
Gdybym się znał na programowaniu, to pewnie bym próbował pomóc. Przynajmniej tę czcionkę bym zmienił.

Bluearga PW
1 listopada 2013, 20:51
Mam takie niepokojące wrażenie, że Team Hoty stracił zapał do tworzenia tego moda. Cisza, NADAL brak chociażby angielskiej wersji, zero screenów i informacji o jakiejś hota 1.4 czy czymkolwiek.

Oby nie skończyli jak Team WoGa.

jarojj10 PW
1 listopada 2013, 21:27
Szczerze to myślę, że angielska wersja prędzej czy później wyjdzie, Froge też bo zbyt dużo już w niego włożyli czasu, ale w powstanie innych frakcji (Kronwerk czy Katedra) to ja już nie wierzę :9

AmiDaDeer PW
1 listopada 2013, 23:09
Kronverk i Katedra i tak są obecnie "wstrzymane", więc raczej sami Rosjanie nie wierzą w ich wydanie. :P

MinosKing PW
2 listopada 2013, 10:37
Hobbicie i drodzy forumowicze może twórcy Hoty potrzebują troszkę więcej czasu na to.

A zapytałem tylko z czystej ciekawości chociaż wiem że zrobienie Miasta, poprawek wielu błędów, stworzenia jednostek w tym animacji, dźwięków oraz samo zangielszczenie czy spolszczenie też pewnie wymaga odrobiny czasu.

Sam fakt że Hota w ogóle wyszedł to Cud bo mogło być tak że jedyny mod lub nowy dodatek jak powstał by do Homm to był by tylko i wyłącznie WoG, MoP lub co tam jeszcze powstało a Hota mógł by być tylko mitem, legendą, zapomnianym projektem:[

AmiDaDeer PW
2 listopada 2013, 12:07
Twórcy Hoty potrzebują czasu na następne wersje dodatku. Na Kronverk i Cathedral jednak z całą pewnością tego czasu nie potrzebują, bo nic się z nimi nie dzieje. To projekty porzucone, do których może wrócą, a może nie.

AmiDaDeer PW
6 listopada 2013, 20:51
KomandoRR rzucił na Heroes Community, że "z tego co wie" HotA 1.3 w wersji rosyjskiej i angielskiej zostanie wydana jeszcze w tym roku (i że 31 grudnia o 23:59 też się liczy :P).

rtx PW
6 listopada 2013, 21:06
HoTA po angielsku to byłaby najlepsza możliwa rzecz!
W sumie to można samemu przetłumaczyć, jeśli Windows obsługuje cyrlice, mi wywala krzaczki i kwadraty. Można to jakoś sensownie ustawić, żeby normalnie wyświetlało?
A poza tym, w wersji 1.3 ma już być Forge, czy wciąż tylko poprawiają Cove?

AmiDaDeer PW
6 listopada 2013, 21:10
rtx:
W sumie to można samemu przetłumaczyć
Zapewniam Cię że to nie jest takie proste.

rtx:
A poza tym, w wersji 1.3 ma już być Forge, czy wciąż tylko poprawiają Cove?
Forge w pełnej wersji jest planowane na 2.0.

Kastore PW
6 listopada 2013, 22:31
Hobbit:
HotA 1.3 w wersji rosyjskiej i angielskiej zostanie wydana jeszcze w tym roku
W końcu jakieś dobre wiadomości. A już powoli zaczynałem wątpić w kontynuację HotA. :D

AmiDaDeer PW
7 listopada 2013, 15:56
don_ko dzisiaj dodał, że nie jest w sumie na 100% pewien czy angielska wersja wyjdzie teraz czy później, bo jest "tylko grafikiem". :P

Alistair PW
7 listopada 2013, 16:48
Jak jest tylko grafikiem i nie wie czy to wyjdzie, to niech zamknie usta i się nie wypowiada. Ja też mogę na chwilę obecną powiedzieć, że za ileś lat będzie koniec świata, ale tak naprawdę to nie wiem, bo się na tym nie znam. --ciach--

HobbitHobbitParafrazując Miłosza:
Innego hejtowania nie będzie,
Innego hejtowania nie będzie


czy coś.

MinosKing PW
7 listopada 2013, 21:44
Hobbicie ależ to dobre wieści że wyjdzie Hota 1.3 jeszcze w tym roku:]

A czy w wersji Rus. czy Ang. to zależy już tylko od moderatorów tego projektu.

Dla mnie dobrze by było i po Rosyjsku powoli idzie się przyzwyczaić, chociaż miło by było widzieć i Angielską wersję:p

Maci3k PW
7 listopada 2013, 22:06
Czy coś wiadomo co znajdzie się w wersji 1.3? Bo z tego co wyczytałem nowe miasto ma pojawić się w wersji 2.0, to czy w tej wersji możemy się spodziewać czegoś przełomowego (jeśli mogę ją tak nazwać)? :) jakieś nowe artefakty, jednostki? Ktoś coś wie na ten temat? :)

AmiDaDeer PW
7 listopada 2013, 22:22
Pewnie coś tam wspomną w grudniu, ale tak to w sumie nic nie wiadomo.

jarojj10 PW
7 listopada 2013, 22:24
Ja zaś jestem ciekawy ile jeszcze zrobią niewnoszących za wiele wersji dajmy na to 1.4 1.5 czy 1.6 zanim wyjdzie wersja 2.0 z grywalnym Froge :P

Drwal PW
7 listopada 2013, 23:06
Czemu uważasz, że wersja bez nowego miasta będzie nic niewnosząca? Pragnę przypomnieć, że Shadow of Death też nie dodawał miasta, a jest on uważany za dodatek świetny, na równi z tym Armagedon Blade. Poczekajmy do premiery i wtedy oceńmy. Póki co, Horn of the Abyss nie zawodzi. :)

Wiwern PW
8 listopada 2013, 12:25
Jeśli w nowej wersji będzie coś na miarę ślicznych wodnych obiektów, nowych banków stworzeń lub genialnych składowisk, to mnie to wystarczająco uszczęśliwi. :D

A tego zamieszania z angielską wersją niech sobie oszczędzą. Niech lepiej nikomu nie przypominają, że mieli robić tłumaczenie, bo tylko wstyd i niesmak. :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 30 - 31 - 32 ... 95 - 96 - 97
temat: [ważne] Horn of the Abyss

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel