Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: Porady zakupowe
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3

superzgred PW
12 października 2013, 22:17
Jeżeli masz większość kart z podstawki, na których ci zależy, to kup sobie boxy zapomnianych wojen. Za dzikie karty uzupełnisz braki w kolekcji, a i dostaniesz nowe karty

bazin PW
13 października 2013, 11:57
Uzbierałem 1800 pieczęci i myślę się na co wydać. Wydaje mi się że dobrze byłoby kupić udręke Kierana. Może kupił bym Zapomniane wojny ale nie wiem czy akademia jest dobra bo jescze nie walczyłem. Pomożecie?

Karasnik PW
14 października 2013, 20:43
Po pierwsze - talii nie kupuj, zwyczajnie się nie opłaca
Po drugie - nie wiemy ile masz kart z kolejnego rozszerzenia
Po trzecie - nie wiemy, jaką frakcją najczęściej grasz ;]

Upiornny PW
24 października 2013, 09:10
Jestem początkującym (gram inferno level 2) a zaglądając do sklepu na dzień dzisiejszy jest dużo więcej pozycji niż w poradnikach zakupowych.

Więc proste pytanie co warto kupić za golda - ja inwestuję tylko w Pakiet Posiłków, może warto coś innego ale co... ?

Natomiast Pieczęcie oszczędzam na DUŻY ZESTAW - natomiast ludzie sugerują zbierać na BOX do najnowszego dodatku ze względu na dzikie karty....

Mogę prosić o jakieś porady bardzo doświadczonych graczy ?

Czachezz PW
24 października 2013, 22:29
Nowości w sklepie w sekcji promowane!

Pakiet all in one zachęca ale
aż ślinka cieknie na myśl o sojuszu pustki :)

jeszcze 400 pieczątek i go schrupie xD

jelen1150 PW
24 października 2013, 22:36
Na twoim miejscu, kupił bym za pieniądze bohaterskie pakiety a za pieczęcie zestawy. Moim zdaniem nie warto brać tylko najnowszych ponieważ karty z zestawu podstawowego stanowią najczęściej trzon talii, i bez większości z nich nie wiele poskładasz :) Ale niech może jeszcze ktoś się wypowie, bo jakimś Pro gamerem to ja też nie jestem.

Upiornny PW
25 października 2013, 10:59
Ale pojawiła się promocja za okolo 1600 pieczęcie mozna kupić w sumie 20 boosterów z dwóch różnych dodatków. Wiec proste pytanie czy jako nowicjusz mam odkładać na box podstawowy ten za 3000 pieczęci.

Czy może obecnie lepiej kupić ten promowana a za golda kupować pakiety z podstawki ?

bazin PW
25 października 2013, 19:37
Z zapomnianych wojen nie mam wcale kart, z Herolda ok. 30 z powstania pustki 23. Najczęściej gram przystanią nieraz twierdzą (na twierdzy mam świetne karty). Myślałem o Udręce Kierana, bo niedawno walczyłem z takim gościem który miał jego talie i mnie rozwalił po 11 turach (wtedy grałem twierdzą).Jeszcze mam talie nekro i Ariane. obecnie mam 2050 pieczęci.

Laiczek PW
27 października 2013, 11:53
Witam

1. Wykorzystaj wszystkie kody:
TH4NK5FBF4N5
5ORRY54TURD4Y
WE-ARE-NO-TROLLS
THANK5-4-THE-F4CEBOOK-LUV
MMDOC-H4S-THE-B3ST-FANS

2. Osobiście zacząłem od kupna za złoto talii przystani, inferna i nekropolii. Zakupiłem też jeden bohaterski zestaw, ale szkoda na to kasy - bohaterów i tak otrzymujesz w innych zestawach. Za pieczęcie kupiłem duży zestaw, a później kupowałem pakiety powstanie pustki i herolda pustki. Obecnie są one za złoto i tylko je kupuje. Za pieczęcie zestaw zapomnianych wojen.

3. Poprzeglądaj osiągnięcia, popatrz jakie są premie i rób te, które jesteś w stanie osiągnąć.

4. Polecam turnieje jak uzbierasz więcej kart. Na początek zwykłe, aby móc powalczyć z bardziej rozwiniętymi graczami. Jak uzbierasz 1k kart i odpowiedniego do nich boha to polecam szwajcary.

5. Do 20 lvl i 1k kart graj do 1k elo. Później jak postanowisz.

6. Po dodatku weszły do użycia karty dzikie - zatem z mojego punktu widzenia kupowanie talii mija się z celem. Obecnie gdybym miał zaczynać to kupiłbym duży zestaw, a później za złoto pakiety powstania pustki i herolda pustki, a za pieczęcie zestaw zapomnianych wojen. Dzięki temu możesz uzbierać za dane zasoby najwięcej dzikich kart, które później możesz wymienić na dowolne kart. Polecam epickie.

Ps. Grając więcej niż 2 tury otrzymujesz złoto i expa. A za 1 bądź 2 tury tylko elo. Więc jak widzisz, że idzie przegrana to rozegraj choć te 3 tury, aby otrzymać złoto i expa. Bo tak życie mija, logujemy się do walki, logujemy się do walki, ...

Alistair PW
30 listopada 2013, 14:43
Jest do kupienia Zew Herolda za 599 pieczęci z bohaterem Gazalem. Warto to kupić? Mam 900 pieczęci i trochę zajmie mi zdobycie więcej.

Hayven PW
30 listopada 2013, 14:57
Jak zawsze, zależy to od Twojego stylu grania, ale osobiście uważam, że Ariana jest trochę lepsza - może czyścić pole bitwy, czego Gazalka nie potrafi i co czyni ją tragicznie słabą przeciwko rush deckom.

Alamar PW
30 listopada 2013, 16:58
Cytat:
z bohaterem Gazalem
Gazal to ona:

Hayven PW
30 listopada 2013, 17:07
Masz rację, ale Alistair miał na myśli tę drugą Gazal, która jest Heroldem Pustki :P

Alistair PW
30 listopada 2013, 19:30
Czytałem tylko opis, nie wiem czy z niego można było wywnioskować płeć, nie zwróciłem uwagi. W każdym razie chodziło mi o Gazalę (skoro to ona) - Herolda Pustki.
strona: 1 - 2 - 3
temat: Porady zakupowe

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel