Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA, VCMI/mod] Odtworzenie miasta Grove
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 34 - 35 - 36 ... 41 - 42 - 43

Kuririn PW
3 października 2013, 16:21
Jeszcze coś nie tak jest.. cholera dam sobie spokój na dziś. Przy doświadczeniu jednostek krzaczy ...


edit:
poprawka

Kuririn PW
10 października 2013, 18:47
Testował ktoś tę nowa frakcje (GAJ)? Bo coś cisza... Czyżby nie było błędów?? Czy nikt nie lubi tej frakcji?

mitlandy PW
10 października 2013, 20:25
Ja zrobiłem inna wersje jakby komuś się zachciało nowe jednostki obrazek :

i link :p
http://www.speedyshare.com/YrgBb/grove.rar









Kuririn PW
10 października 2013, 20:45
Inną wersje? Hmmm.. widzę na zamieszczonym przez Ciebie screenie że, dodałeś tylko nowe stwory robione od nowa przez Tritha. Jezeli tylko to, taka wersja już istnieje :)

Dodatkowo dodam że, nie dodawałem nowych stworów tylko dlatego bo, będą potrzebne mi w nowych ulepszeniach :)

jarojj10 PW
10 października 2013, 20:48
U mnie w wersji Kurina wyskakuje błąd po ataku :(

Kuririn PW
10 października 2013, 21:25
Wyżnej masz poprawkę tych plików :D

Drwal PW
10 października 2013, 21:43
Cytat:
Inną wersje? Hmmm.. widzę na zamieszczonym przez Ciebie screenie że, dodałeś tylko nowe stwory robione od nowa przez Tritha. Jezeli tylko to, taka wersja już istnieje :)

No i z tego co widzę są nowe portrety(słabe) własnej roboty, defy na mapie przygody. Więc nie tak wcale mało. Ale ogólnie wersja Mitlandiego stworzona na podstawie tej Kuririna.


Zibi17k PW
11 października 2013, 09:32
Ogólnie z Gajem nie ma problemów (obecnie używam tej poprawionej od HatredElement)
Jedyny problem to, że jakaś jednostka wywala błąd na mapie tylko nie wime czy to jednostka z gaju czy z forge. Jak znajdę czas to zobaczę czy to jednostka z gaju ;)

Ratonhnhaké:ton PW
18 października 2013, 15:02
Mam takie głupie pytanie. Czym różni się Mroczny Elf od Nocnego?

AmiDaDeer PW
18 października 2013, 15:10
Mroczny elf. Nocny elf (a nawet dwa).

Przede wszystkim kolor skóry, długość uszu, ogólna postura i występowanie (mroczne elfy to pełnoprawna rasa z Jadame, raczej trzymająca się cywilizacji, nocne elfy zaś to leśna odmiana elfów żyjąca w okolicy Antagarichu - przynajmniej według ostatniej oficjalnej, choć niedokończonej fabuły Gaju).

Ratonhnhaké:ton PW
20 października 2013, 18:20
Dzięki za info.Musze w końcu zagrać w jakieś MM.Którą część polecacie? A tak wgl miasto piękne, jest to jedne z tych wielu, których brakuje mi w HoMM 3.

Morglin PW
20 października 2013, 19:32
Ratonhnhaké:tonie (powinni Cię wychłostać za tak trudny nick ;) patrząc na nagę w twoim awatarze domyślam się, że najbardziej lubisz grać w trzecią część "hirołsów", dlatego polecam Ci na początek Might and Magic VII For Blood and Honor. Jej akcja toczy się na kontynencie zwanym Antagarich, czyli tym samym co w Heroes III. Oprócz tego gra jest najprzyjemniejsza dla ludzi niezaznajomionych z tego typu rpgami. To najprawdopodobniej* jedyna część serii, która na początku nie rzuca gracza na głęboką wodę :).

PS: Przepraszam za post nie związany z tematem. Mam nadzieję, że nie skończy się to dla mnie klątwą (gobliny źle ją znoszą ;p). Ewentualnie jako niezaznajomiony z Grove mogę napisać: Fajny mod. Trzymam kciuki żeby wyszedł.

*Piszę najprawdopodobniej bo nie grałem nigdy w część ósmą i dziewiątą.

Ratonhnhaké:ton PW
20 października 2013, 20:02
Morglinie, jeśli chodzi o mój nick o to chodziło i domyślam się, że musiałeś użyć opcji ctrl+c i ctrl+v.Dzięki ci za podpowiedz i zgadłeś w sprawie ulubionej części.

Co do Grove, radziłbym zmienić animacje strzały pajęczej księżnej, ponieważ jest taka sama jak 3-poziom i lekko to denerwuje.

Zibi17k PW
21 października 2013, 17:55
Angielska wersja Grove (Tłumaczenie powinno być dobre 90% z waszej strony)
http://www.mediafire.com/download/jxe5n2miqxdwjxp/grove_eng.rar

nudziło mi się dziś :)

AmiDaDeer PW
21 października 2013, 18:31
...ze strony?

Po cholerę ze strony, skoro ostatnia wersja Grove na Erę jest po angielsku? -_-

Warmonger PW
21 października 2013, 20:19
Czy jest to może wersja, która nie będzie w końcu się wysypywać podczas uruchamiania mapy?

witchking PW
21 października 2013, 21:01
Warto pokazać też na całości ekranu miasta. To ułatwia ocenę.

Zibi17k PW
21 października 2013, 21:10
Mi czasami coś wysypuje VCMI przy ładowaniu mapy tylko nie wiem, który mod.
Obstawiam Grove lub Forge :(

Warmonger PW
21 października 2013, 21:51
Nie wiem, jak Forge, ale Grove wysypuje od samego początku, czyli od ładnych paru miesięcy. Któryś bohater ma niepoprawnie ustawioną armię.

Zibi17k PW
21 października 2013, 22:28
Według mnie to wina jednostki Treebeard
Zły ślad trafiły się wreszcie ;/ Ale na pewno w Grove jest błąd
strona: 1 - 2 - 3 ... 34 - 35 - 36 ... 41 - 42 - 43
temat: [ERA, VCMI/mod] Odtworzenie miasta Grove

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel