Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H3] przeklęta ziemia- problem
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)

bleblehul PW
20 października 2013, 22:33
proszę o pomoc
przez nieuwagę wszedłem na przeklętą ziemię z której nie ma wolnego przejścia. Nie mogę użyć czarów ale jak sprawdziłem co zrobi komputer to jemu udało się przenieść do zamku. Jak można obejść brak możliwości używania czarów.

AmiDaDeer PW
20 października 2013, 22:40
Skoro nie ma tam przejścia, to jak tam wszedłeś? Za pomocą czarów?

bleblehul PW
20 października 2013, 22:57
tam skąd wszedłem to przez wrota wymiarów ale z ziemi na której można używać czarów...

AmiDaDeer PW
20 października 2013, 23:03
Nie znam co prawda mapy o której mówisz, ale obawiam się że wydostanie się faktycznie będzie niemożliwe. Chyba że ktoś kto jest większym ekspertem w tej dziedzinie się wypowie i mnie poprawi...?

bleblehul PW
20 października 2013, 23:07
na pierwszy rzut oka rzeczywiście wydaje się niemożliwe ale skoro tak to dlaczego komputer wykonując ruch za mnie przeniósł się do innego mojego zamku z całym wojskiem- więc musiał użyć portalu miejskiego... jak to możliwe??

Acid Dragon PW
20 października 2013, 23:56
W istocie to nie powinno być możliwe.

Z drugiej strony, patrząc na problem od strony programistycznej, wydaje mi się, że aby zapobiec sytuacji, w której to komputer by utknął w takim miejscu, o wiele łatwiej zamiast badać, czy teren jest możliwy do opuszczenia, po prostu napisać w kodzie, że "tak na wszelki wypadek" komputer jednak może się teleportować z przeklętej ziemi.

Z trzeciej strony, prawdę mówiąc, wątpię, że programista w ogóle zauważyłby taką możliwość.

Moja rada - sprawdź, czy aby na pewno cały teren jest na przeklętej ziemi. Te "plamy" terenu są trochę nieregularne i są pewne kwadraty na brzegach, gdzie teren jest jeszcze widoczny, ale w praktyce na nim już efekt przeklętej ziemi nie działa.

bleblehul PW
21 października 2013, 00:08
niestety sprawdzałem już w taki sposób i nie mogę znaleźć takiego miejsca... a może ktoś zna jakiś cheat na tą przeklętą ziemię?

Gomez PW
21 października 2013, 15:27
na obecną chwilę nie opuścisz tego miejsca... nie ma takiego kodu chyba że jest jakiś save edytor ale tego to nie wiem

voncur PW
21 października 2013, 19:24
buty do latania?

Gomez PW
21 października 2013, 20:18
buty do latania to jest wyjście jednak jeżeli masz choć jedno wolne pole koło siebie i oczywiście te buty (na nie też nie ma kodu)

zmudziak22 PW
22 października 2013, 16:06
Jak juz to są skrzydła anioła. Właściwościach skrótu, którym odpalasz H3 dopisz /nwcgrail i będziesz mógł dodać skrzydła bohaterowi, ale jak skończysz mapę to będzie na rankingu cheater!!!

Gomez PW
22 października 2013, 16:40
niezła sztuczka nawet o jej istnieniu nie wiedziałem... pewno wypróbuje

bleblehul PW
23 października 2013, 09:36
w którym momencie mam to wpisać? bo jak zaczynałem to robić to się pojawiało czy chce zacząc grę od nowa?

Acid Dragon PW
23 października 2013, 11:06
Nie w grze. We właściwościach skrótu do gry. Zamknij grę, edytuj skrót, odpal grę ponownie *w oknie* (F4 przełącza między trybem pełnego ekranu, a okna), a następnie skorzystaj z menu cheatów.
temat: [H3] przeklęta ziemia- problem

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel