Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG] Edytor map - zmiana nazwy
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

xyron102 PW
12 października 2013, 20:09
Witam.

Niedawno za czołem pisać skrypty do map potrzebuje kilka porad: po zmianie specjalności bohatera zostaje stary opis np. Gem zmieniłem specjalność na Skuteczność ataku jednakże opis jest "Dostaje 5% premii do zdolności Pierwsza pomoc na poziom" zamiast "Dostaje 5% premii do zdolności Atak na poziom" czy istnieje sposób żeby to zmienić?.
Następne moje pytanie: zmiana nazwy bohatera ale by nie narzucać bohatera w edytorze map tylko w grze przy wyborze opcjach zaawansowanych i w karczmach, np. z Crag Hack na Prometeusz. ?
Z innej beczki: przy robieniu surowej mapy chciałbym wyłączyć burzenie miast, dowódców itd., a włączyć giermka.?
Z góry dziękuje za pomoc:)

Gomez PW
13 października 2013, 08:01
gdybyś grzebał w plikach gry za pomocą np. MMArchive mógłbyś wyjąć plik odpowiadający za biografie specjalizacji jednak wtedy zmieniłbyś opis wszystkim bohaterom mającym tą specjalizacje (pierwsza pomoc)

xyron102 PW
14 października 2013, 18:36
Za bardzo mi tym nie pomogłeś. A jak by się dało za pomocą skryptów? Ale tak bez grzebania w plikach.
temat: [WoG] Edytor map - zmiana nazwy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel