Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 30 - 31 - 32 ... 200 - 201 - 202

Kuririn PW
27 września 2013, 14:06
Grosik do grosika :) Pomalutku do przodu... Tak są. Screeny powinny się pojawić na dniach, niektóre grafiki muszę poprawić/dodać/usunąć. Lochy - Inferno - Wrota Żywiołów i Cytadela pod młotkiem :) Dodam również ze Nekropolia jest skończona.

xardas33 PW
27 września 2013, 14:41
A to świetnie :) to może chociaż zamieść screen nekropolii skończonej jestem bardzo ciekawy jak wygląda teraz :D

Kuririn PW
6 października 2013, 20:30
Dawno mnie tutaj nie było :P

nekropolia

witchking PW
7 października 2013, 15:15
Może Ci się przyda:
http://www.speedyshare.com/4Jczf/ZM177NPCa.def
Poprawiłem by nie był tak prześwietlony.

Kuririn PW
7 października 2013, 20:01
Że Ci się chciało ;) z góry dzięki :)


mitlandy PW
12 października 2013, 21:11
Ja też wrzucę swe 2 grosze do inferno, no takie moje ulepszenie do infrita.

Kastore PW
12 października 2013, 21:29
Mamy już ulepszenie do ifryta. :P

Kuririn PW
12 października 2013, 22:02
Cytat:
Mamy już ulepszenie do ifryta.

Wersja robiona na szybko...no ale niby mamy :P

Kastore PW
12 października 2013, 22:11
Co z tego, że na szybko? Wygląda świetnie, a to jest chyba najważniejsze. :D

Kuririn PW
12 października 2013, 23:00
Na szybko tzn w biegu, jakieś 2 min to robiłem. Podana wersja jest nieaktualna.

MinosKing PW
13 października 2013, 20:08
A jak silna będzie nowa odmiana Infryta podobnie jak w Wogu czy będzie posiadała kompletnie inne odmienne statystyki niż w tamtym modzie?

Kastore PW
13 października 2013, 21:22
Kuririn wpierw tworzy wygląd nowych siedlisk, na jednostki będzie jeszcze czas (przynajmniej tak mówił już kilkaset razy w tym temacie :P).

Drwal PW
13 października 2013, 21:31
To, że będzie Ifryt z New Upgrades jestem niemal pewny. Jest to do tej pory najlepiej wydany def tego typu jednostki i tu spekulacji być nie może. :) Zresztą Kuririn jeszcze kilka stron temu kazał sam wybierać jaką jednostka ma być na przykład ulepszeniem Czarta więc dyskusja jak najbardziej na miejscu. Zresztą umówmy się, przy dzisiejszym VCMI zmienić jakąś jednostkę jakby się nie podobała, to kwestia minut, jeśli oczywiście mamy jakiś wybór. :)

Kuririn PW
13 października 2013, 22:09
Drwal:
przy dzisiejszym VCMI zmienić jakąś jednostkę jakby się nie podobała, to kwestia minut,

Minuty są bardzo cenne :D VCMI jest szybsze :P

mitlandy PW
14 października 2013, 13:07
Kuririn nekropolię skończyłeś, mam propozycje jednostki do jeźdźca .
Obrazek z propozycją :

Miałem zainspirowanie i dzięki niemu zrobiłem takie coś kolor tej wylęgarni zależy od ważek albo może zostać

Kuririn PW
14 października 2013, 17:03
Przedstawione przez ciebie propozycje, co do jeźdźca - NIE, co do wazek mam te siedlisko ukończone.

Edit: Scal oba posty, bo masz jeden pod drugim, abyś od strażnika nie dostał błogosławieństwa ;p

MinosKing PW
14 października 2013, 18:48
Ja na nowe Ulepszenie Upiornego Rycerza poponował bym Nosferatu lub jak kto woli Jeźdźca Grozy którego umiejętnością było by wysysanie zdrowia podobnie jak u Wampirów. Kuririn pewnie dał ciekawszą umiejętność tej jednostce ale mała propozycja chyba nie zaszkodzi. Co do ważek to z ciekawości zapytam co będzie jej drugim ulepszeniem?

Kuririn PW
14 października 2013, 19:08
Dla moich potrzeb będzie mały zielony smoczek, autorstwa Salamandra. A tak to nie wiem jeszcze, nie dodawałem nowych stworów...

MinosKing PW
14 października 2013, 19:58
Hm a może by go nazwać Trutniem lub Bagiennym Trutniem? zamiast małym zielonym smoczkiem:]

Mały Edit: Znalazłem na stronie 10 w Banku Stworów coś na podobieństwo tego Trutnia tam ma nazwę Szerszenie autorstwa: Nieznany zaraz po Modliszce którą ktoś błędnie nazwał Waszką autorstwa: Zbigniew lub Niebieski Oślizg autorstwa: Hiro wygląda równie ciekawie tylko gdy by jemu zmienić lekko kolorystycznie wygląd na pasujący do terenu Bagiennego to był by dobrym kandydatem ;)

Kuririn PW
14 października 2013, 21:09
Ze stworów to mam tylko Fortece zrobioną.

strona: 1 - 2 - 3 ... 30 - 31 - 32 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel