Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 111 - 112 - 113 ... 162 - 163 - 164

Drwal PW
3 października 2013, 19:05
Świetna robota Witchking, chyba już kolejny niziołek w Twoim wykonaniu, jakiś patent masz chyba. ^^ Może w przyszłości będzie jakieś miasto, gdzie niziołki będą przynależeć, to gdybyś dokonczył defa spokojnie nadawałoby się jako ulepszenie podstawowej wersji. :D

Kuririn PW
3 października 2013, 19:32
MinosKing:
Do tego - http://speedy.sh/vHnqy/Nowe-istoty-do-Homm-III-Kompletne-defy-i-screeny.rar.
używamy tego i będę krzyczał głośno!!

No Witch jest DOBRY w swojej robocie i wie jak zrobić aby było świetne, bądź dostosowane do h3 (niezupełnie jeszcze), ale jak wszystko przychodzi z doświadczeniem :)

Drwal PW
3 października 2013, 19:58
Minosking:
Komplet Defów które dam w zamian za te podane powyżej:
1).Ancient Rhino,
2).Big Wyrm,
3).Dalek + Ground Dalek,
4).Enormous Crab,
5).Kościany Golem;(ten był w Banku Stworów ale niekompletny),
6).Lord of Chaos;(co do tych trzech pozostałych to nie wiem czy były kompletne),
7).Simurgh,
8).Tsar-Thaatle

Przejrzałem archiwum, wszystkie znajdujące się w nim defy są dostępne w Banku.

MinosKing PW
3 października 2013, 20:01
Kuririn nie musisz krzyczeć głośno. Witchking ma rację źle to wyglądało nie chodziło mi o żadne targowanie się tylko o wymianę lecz dopiero niedawno zauważyłem że w Banku Stworów macie już część tych istot które dałem w zamian za pomoc ale niektórym brakowało kompletnych defów na mapie przygód.

Edit: Drwalu niektóre tak jak napisałem były nie kompletne jak np. Kościany Golem. I nie zgodzę się z tobą bo brakowało tam Enormus Kraba oraz ulepszenia dla Daleka.
Co do reszty dopiero zauważyłem że są w tym Banku o czym nie wiedziałem.

Drwal PW
3 października 2013, 20:12
MinosKing:
Edit: Drwalu niektóre tak jak napisałem były nie kompletne jak np. Kościany Golem. I nie zgodzę się z tobą bo brakowało tam Enormus Kraba oraz ulepszenia dla Daleka.

Faktycznie tej jeden jednostki nie ma, wkrótce więc postaram się dodać. Co do Twoich próśb. Nie zawsze autor robiąc stwora, pomyślał by zrobić też go na mapie przygody, czy avatar. Dlatego nie we wszystkich paczkach jest wszystko. Niemniej 90% pracy to robota nad defem na polu bitwy, jeśli ktoś potrzebuję np mały def można samemu go dorobić nawet w Paincie. Nie jest to trudne. :)

MinosKing PW
3 października 2013, 20:17
Okej Drwalu ale nie każdy też wie jak to zrobić to co dla ciebie nie jest trudne dla innych to może być czarną magią wiem jak wyjmować defy ale jak zrobić go na mapie przygód to już jest dla mnie małym problemem;S

PS.: Jak znajdę więcej defów których może brakować w Banku Stworzeń to z pewnością podam je do ciebie lub innego z moderatorów. Mam też Wieżyczkę Strażniczą która po przejęciu odsłania nam część mapy co mogło by być ciekawym rozwiązaniem. Oczywiście by ją przejąć trzeba pokonać jednostki stróżujące w Garnizonie tej Wieży.

Drwal PW
3 października 2013, 20:24
Postaram się zrobić niedługo może jakiś poradnik do tego. W skrócie należy z dużego pliku def jednostki wypakować animacje mouse over i zmniejszyć każdą klatkę do rozmiarów 64x64. Najlepiej zmniejszyć osobno jednostkę i osobno tło, gdyż razem po prostu będzie to niewidoczne. Następnie programem h3deftool klatki złożyć w jeden def.
Poradnik zrobię dopiero pewnie w poniedziałek, z powodu ograniczonego czasu.

MinosKing PW
3 października 2013, 21:18
Przeglądam sobie Bank Stworzeń i zaciekawił mnie Baron von Tarkin autorstwa Kuririna i zamiast defu jest tam nieznany plik podpisany download czy da się coś z nim zrobić?

Drwal PW
3 października 2013, 21:52
Oj z tego co widzę jakiś błąd archiwum. Widocznie źle spakowałem def. Błąd naprawiony. Możesz ściągnąć. :)

MinosKing PW
3 października 2013, 21:55
Dziękuję cię Drwalu. A czy nie wiesz przypadkiem jak wyjąć dźwięki jednostek z gry i w jakiej formie pliku one są bo tak się składa że mam jakieś ale nie wiem jaką nazwę mają czy to mp3 czy inne nie wiem więc pytam cię o zdanie. Czy wiesz może jak się do nich dobrać :P

Mały Edit: Mam troszkę defów nowych istot znanych z WoGa takich jak Piekielny Ogier, Koszmar, Sylwański Centaur, Dwie formy Goronycha w tym jedną macie w waszym Banku + Budynki na mapie przygód wraz z tymi dla ulepszeń tych istot a także Arktycznego i Lawowego Strzelca.

Tutaj link: http://speedy.sh/2NqgY/Nowe-Istoty-do-Homm-III-cz2.rar

Myślę że mogą się przydać;]

Gertos PW
4 października 2013, 18:35
Dźwięki jednostek znajdują się w Hereos3.snd który znajduje się w folderze data możesz to otworzyć np. Reseditem. Format .wav

AmiDaDeer PW
4 października 2013, 19:09
Niczego nie otwierać ResEditem. MMArchive zawsze i wszędzie.

MinosKing PW
4 października 2013, 20:07
Tak się składa że posiadam program który podał Hobbit heh i znalazłem wiele ciekawych dźwięków a między innymi Enormous Craba, Daleka, Drakolicza, jakiegoś dziwnego owada którego nie rozpoznaję po dźwiękach, tego ptaszka chyba z Hoty, Strzał chyba Kapitana też z Hoty no i wiele innych które mogły by się przydać lecz po wyjęciu troszkę trudno będzie mi je przypisać jakiejkolwiek istocie ale zobaczę co z tego wyjdzie. Lub zrobię folder w którym je umieszczę i jutro przygotuję link ;]

PS: Dzięki za podpowiedź Hobbit:P

Edit: Troszkę mi się nudziło więc przygotowałem te dźwięki na dziś: http://speedy.sh/EqS29/Homm-III-Nowe-dzwieki-Jednostek-i-Efekty-na-Mapie-przygod.rar

Dodam tylko że niektóre z nich mogą być uszkodzone tak mniej więcej od 1 do 2% zawartości reszta jest cała mam nadzieję że się przydadzą.

mitlandy PW
9 października 2013, 19:07
Widziałem nowe jednostki (może nie nowe przepraszam) może ma ktoś te defy

http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=36048

Drwal PW
9 października 2013, 19:55
MinosKing:
Mały Edit: Mam troszkę defów nowych istot znanych z WoGa takich jak Piekielny Ogier, Koszmar, Sylwański Centaur, Dwie formy Goronycha w tym jedną macie w waszym Banku + Budynki na mapie przygód wraz z tymi dla ulepszeń tych istot a także Arktycznego i Lawowego Strzelca.

Defów z Woga celowo nie umieściłem w Banku Stworzeń, gdyż uważałem że są ode już tak nieodłącznym elementem Heroes 3, tak jak oryginalne jednostki. Muszę jednak przyznać, że zmieniłem zdanie, ze względu na VCMI i uniezależnienie się tego silnika od Woga. Stwory z Woga będą więc wkrótce w Banku. Wkrótce, bo teraz pierwszeństwo mają jednostki z Gaju i wiele innych, które znalazłem, lub mi wysłano. Ogółem mam około 100 defów do wrzucenia.

Kuririn PW
9 października 2013, 20:19
Drwalu smoki są jakieś??

Drwal PW
9 października 2013, 20:34
Niestety smoków brak. Sporo nisko poziomowych jednostek, kolorowanek. Teraz mam naprawdę mało czasu, w weekend postaram się coś dodać.

MinosKing PW
9 października 2013, 22:16
Rozumiem Drwalu mam też nadzieję że dodasz tego Enormus Craba i Ul.Daleka 2 defy nawet ciekawe a w ostatnim linku to dźwięki nowych jednostek niestety jedynym problemem jest to że niektóre mają 0 kb. ale tylko tak jak napisałem jakieś 2% z nich związane z poruszaniem się a szkoda.

Edit: Ułożyłem nowe dźwięki dla Wilkołaka<nie wiem czy się przyda;d>, Kościanego Golema, Reptiliona Shamana, Robo oraz Cyber - Smoka którego autorem jest Witchking o ile się nie mylę zmieniłem w nim raczej wszystkie dźwięki + jeden który dopasowałem do zgonu tej istoty.

Link gotowy: http://www.speedyshare.com/fTWtk/Homm-III-Nowe-dzwieki-poraz-kolejny.rar a w nim poprawione dźwięki i tym razem testowane dla Wilczka, Golemka, Smoczków oraz Reptiliona Czaszki w tym jeden dodatkowy dźwięk;]

mitlandy PW
9 listopada 2013, 20:00
Wyszukałem na stronie chyba possibile creatures czy jakoś tak jednostki chciałem się zapytać czy może, miałby ktoś jakiś def jednostki.Byłbym wdzięczny o u dostąpienie jakiejkolwiek z tych jednostki.

A znalazłem jeszcze tego potwora chyba wykonanego przez Alex-Andra. Też prośba o u dostąpienie defu jeśli by był.



Drwal PW
9 listopada 2013, 20:47
Z tego co wiem, nigdy nie powstały pełne animacje tych jednostek. Co do drugiego obrazka z HotA jest to jakaś wersje alfa innej jednostki, niestety podobnie jak poprzednie nikt nigdy całego defa nie pokazał.
strona: 1 - 2 - 3 ... 111 - 112 - 113 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel