Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/porzucony] Last Hope
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Acid Dragon PW
20 września 2013, 10:58
Wydaje mi się, że słowo "porzucony" w tym temacie dość dobrze oddaje szansę na jakąś kontynuację tego projektu ;).

witchking PW
20 września 2013, 11:19
Jeśli ktoś chciałby się zająć tym projektem to chętnie pomogę. Mogę dostarczyć większość jednostek i przedstawić sposób na dodanie alternatywy. Zostaje wybranie statystyk i wpisanie tego do gry.

Pointer PW
20 września 2013, 11:41
Acid, z całym szacunkiem, ale "porzucony" nie znaczy na wieki. Może ktoś z twórców obudzi się po wydaniu VCMI i reaktywuje projekt, jeśli zobaczy, że w ogóle jest jakieś zainteresowanie projektem.

AmiDaDeer PW
20 września 2013, 16:36
Zauważę tylko, że forum nie działa, a po twórcach (może nie licząc Hiro, o ile to ten Hiro, który przesiadł się na inne projekty) śladu nie ma. :P

Drwal PW
20 września 2013, 16:40
Większość, jak nie wszystkie jednostki z tego projektu są w Banku Stworów, głównie dzięki pomocy WitchKinga. Jest VCMI, dużo więc nie trzeba bo ożywić na nowo projekt. No może tylko chęci. :)

witchking PW
20 września 2013, 16:40
Tak to ten Hiro;) Z tego co wiem nie planuje wracać do projektu, ale mogę się go dopytać.

Tarnoob PW
21 września 2013, 12:27
Tak właściwie to na jakie projekty się przerzucił pan Hiro? Temat to porzucony mod, dlatego można sobie chyba pozwolić na mały offtop.

witchking PW
23 września 2013, 14:32
Hiro obecnie zajmuje się głównie administracją i w takiej formie jest członkiem gkh i zgopu. Więcej znajdziesz tu:
http://zgop.net/
Forum jest dziełem właśnie Hira.

Mad Hatter PW
23 września 2013, 16:46
Po jakiemu jest te forum?
Hobbita tam widzę, trochę polskiego i czegoś innego.

witchking PW
24 września 2013, 15:16
Forum jest po polsku;p W zakładce portal Hiro wrzucił jakieś teksty próbne. Proponuje się tym nie przejmować i u gór wybrać zakładkę forum.
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: [H3/porzucony] Last Hope

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel