Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 22 - 23 - 24 ... 200 - 201 - 202

Kuririn PW
30 sierpnia 2013, 19:46
Bo to tylko bezużyteczny mod, robiony ze sklejanek :P

MinosKing PW
31 sierpnia 2013, 13:04
Bezużyteczny mod? Kuririn czy aby nie przesadzasz. To zawsze jakiś projekt coś na czym można się opierać by stworzyć coś nowego coś wyjątkowego ;) nawet jeśli to tylko sklejanka.

Irhak PW
31 sierpnia 2013, 13:38
Zwłaszcza, ze być może w przyszłości zostanie on wykorzystany w jakiejś większej modyfikacji ;)

Kuririn PW
31 sierpnia 2013, 15:03
Może uda mi się skończyć. Może...

The Doom PW
31 sierpnia 2013, 15:55
Może dla niektórych tylko sklejanka, ale dla mnie naprawdę dobry mod. Budynki bardzo ładne. Ciekaw jestem, czy brakujące jednostki będą tylko i wyłącznie konwertowane z MM, czy ktoś wprawiony (tak, Trith, na Ciebie patrzę ;P ) weźmie się za ich wykonanie. To wręcz niedopuszczalne, żeby nad cudem o takim potencjale męczyła się jedna osoba (jeśli chodzi o szkice i jakąkolwiek tego typu pomoc, służę). Nie mogę się doczekać finalnej wersji.

@Down
Bo się, Pan, znasz ;P

Trith PW
31 sierpnia 2013, 18:04
Cytat:
(tak, Trith, na Ciebie patrzę ;P )
Patrzeć to se pan możesz. :P

Nic mnie nie obliguje względem tego projektu. Nawet nie jestem członkiem... czy można to w ogóle nazwać zespołem, skoro pracuje nad tym praktycznie tylko jedna osoba?

I czemu jak ktoś chce czegoś związanego z jednostkami, to wszyscy jak na komendę myślą tylko o mnie?

Warmonger PW
31 sierpnia 2013, 18:27
Radziłbym wykorzystać jednostki z modu "nowe ulepszenia" - w końcu jego założenie jest takie samo, a i popularność spora. W zasadzie przeniesienie NU do VCMI to była jedna z pierwszych rzeczy, o jakiej pomyślałem, gdy dodawanie jednostek stało się możliwe ;)

Kuririn PW
31 sierpnia 2013, 18:31
Trith osobiście do Ciebie pisze:) jesteś zwolniony z jednostek na przyszłość :) a co do jednostek osobiście, możne się nauczę je robić :) rysować potrafię (w czasach szkolnych dużo rysowałem, szkicowałem i projektowałem, ale to przeszłość). Zobaczymy jak mi się z czasem ułoży... (planowałem wydać wersje z 4 zamkami (z końcem lipca, niestety nie wyszło) aby każdy mógł zobaczyć jak i co jest grane :P
Faktycznie jedna osoba to nie zespół.

Serd PW
1 września 2013, 00:04
Irhak napisał:
Zwłaszcza, ze być może w przyszłości zostanie on wykorzystany w jakiejś większej modyfikacji ;)

Czyżby AR lub AR+NI pod VCMI :) ?

Kuririn PW
1 września 2013, 12:15
Rampart ciąg dalszy...


Czarexin PW
1 września 2013, 13:25
Chodzi o siedlisko krasnoludów? Bo tylko to zauważyłem.

Warmonger PW
1 września 2013, 13:32
A myślałem, że to ja jestem mało spostrzegawczy ;)

Czarexin PW
1 września 2013, 13:51
A już widzę, jeszcze pegaz na złoto przemalowany. Idziesz w dobrym kierunku, oby tak dalej. :D

Kuririn PW
1 września 2013, 13:59
Cytat:
A już widzę, jeszcze pegaz na złoto przemalowany.
... z odrobiną błyskotek których nie widać niestety.

Irhak PW
1 września 2013, 14:23
Cytat:
Czyżby AR lub AR+NI pod VCMI :) ?
NI+NU+jeszcze inne mody połączone w jedno :D Ale nie wiem czy i kiedy to wyjdzie :D

Czarexin PW
1 września 2013, 15:09
Kuririn jeśli nie masz jeszcze wizji siedliska jednorożców to zasugeruję to:
http://przeklej.org/file/a1cBWu/bastion.rampart.JPG
Pomniki znalazłem w internecie i służą tylko do zasugerowania jakby to miało wyglądać, bo przecież wykonasz to wiele lepiej.

Kuririn PW
1 września 2013, 15:17
Ojojojoj :| kto to robił :P

Edit:


MinosKing PW
1 września 2013, 20:54
Kuririn bardzo ładnie zrobiony Bastion. No jestem pod wrażeniem tylko te siedliska Krasnoludów no i Pegazów jakieś takie hm sam nie wiem co i nich myśleć ale nieźle jak na początek :]

Irhak PW
1 września 2013, 21:06
Uwierz mi, siedlisko pegazów jest lepsze niż inna propozycja... czy to zrobiona przez Kuriego czy przeze mnie (wersja z półprzezroczystością tęczy). Nie chcemy chyba w Ramparcie Rainbow Dash, co? :P

Kuririn PW
1 września 2013, 21:09
Sam nie wiem co to, to itp :P mi wyszło. W mieście wygląda obiecująco. Z resztą można jeszcze coś wykombinować ;) Nie, nie chcemy tęczy :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 22 - 23 - 24 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel