Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: Gampleye Heroes 1-3
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)
Lubicie oglądać gameplaye z H1-3?
Tak (2)
 
 11%
Nie (1)
 
 6%
Nie ogladam gameplayów (6)
 
 33%
Sporadycznie (9)
 
 50%
Zaloguj się i zagłosuj!

qAcz PW
28 sierpnia 2013, 01:27

Warmonger PW
28 sierpnia 2013, 07:12
Uważasz, że warto założyć nowy temat, żeby napisać jedno banalne pytanie i do tego z błędem?

Kastore PW
28 sierpnia 2013, 08:50
Ten temat to zwykły spam. Bezsensowny i w dodatku z błędem ortograficznym w nazwie. Liczę na reakcję ze strony Strażników.

IrhakIrhakZaczekam i zobaczę jak to się rozwinie. Jeśli w ogóle - temat do kosza.

Acid Dragon PW
28 sierpnia 2013, 10:10
A ja proszę chociaż tymczasowo o pozostawienie i zagłosowanie w ankiecie :).

Zawsze mnie ciekawiło co ludzie widzą w patrzeniu się przez godzinę na gameplaya z Heroes.

Kastore PW
28 sierpnia 2013, 11:22
Zagłosowałem na opcję trzecią, bo, bądźmy szczerzy, Heroes nie jest najlepszą grą na gameplay. Jak zresztą większość strategii turowych. :P

AquaInferus PW
14 września 2013, 23:46
A ja tu z pytaniem gram teraz Kampanie pt. Potomkowie (Heroes of Might and Magic II ) i jestem w miejscu, w którym wybieram następny scenariusz, tzn 3 lub 4, czyli odpowiedni Krnąbrny syn lub Szalony Wuj Jvan i nie wiem, na co się zdecydować jaka jest wasz rada ??.

Irhak PW
15 września 2013, 10:30
Choć to temat nie od tego to jednak mogę odpowiedzieć :P

A bierz kogo wolisz - młodego chłopaka albo podstarzałego wujaszka :P

AquaInferus PW
15 września 2013, 11:43
No właśnie nie mogę się zdecydować dlatego pytam nie wiem jakie są później różnie w nagrodach. A Co do Gampleye mogę oglądać czemu nie jak znajduje to czasem oglądam, chociaż jak narzazie widziałem może ze dwa z tej serii jednaka i dwójka innych celowo jeszcze nie, bo najpierw sam muszę je odpalić u siebie .
Powinna być tu jeszcze odpowiedz "sporadycznie od czasu do czasu "

Irhak PW
15 września 2013, 13:36
Różnica tylko jest w bodajże wyglądzie tych gostków, niczym więcej :P

Co do ankiety - opcja "Sporadycznie" dodana i głosy zresetowane.

Qui PW
15 września 2013, 22:17
Bynajmniej. Wujaszek to barbarzyńca, zbłąkany syn to mag (wizard).

Matheo PW
16 września 2013, 00:30
Ja oglądam tylko te na których pokazane są jakieś nowinki, czyli te z Hoty, MoP i VCMI.

Bychu PW
16 września 2013, 05:29
Robię tak samo jak Matheo. Jeśli jest filmik z najnowszą Hotą, VCMI bądź czymś innym co śledzę, to czasem zdarzy się coś oglądnąć.
temat: Gampleye Heroes 1-3

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel