Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 20 - 21 - 22 ... 200 - 201 - 202

Kuririn PW
22 sierpnia 2013, 09:02
Chłop będzie miał swoja chatkę:) A budynek piknierów zostaje bez zmian.

Hayven PW
22 sierpnia 2013, 09:34
To znaczy, że podstawowe siedlisko zostanie zastąpione chatką, a Koszary Pikinierów będą jej ulepszeniami, które będą z ową chatką koegzystować na ekranie miasta, tak? :)

Kuririn PW
22 sierpnia 2013, 09:38
Dokładnie tak.

MinosKing PW
22 sierpnia 2013, 14:39
Kuririn nie przestajesz mnie zaskakiwać ;) Bardzo dobrze te dodatkowe budowle się prezentują tak że gratuluję.

xardas33 PW
22 sierpnia 2013, 22:51
On to jest dopiero spec, zamiast bawić się w dodawanie miast postanowił rozszerzyć już istniejące. Po prostu zajmuje się świetną robotą ;)

Kuririn PW
23 sierpnia 2013, 09:31
Panowie nie przesadzajcie :P

xardas33 PW
23 sierpnia 2013, 10:21
Jak jest za co chwalić to trzeba ;)

MinosKing PW
23 sierpnia 2013, 10:33
Nikt tutaj nie przesadza ;P Sam dobrze wiesz że jesteś w te klocki dobry. A poza tym to co robisz bardzo się przyda w przyszłości w końcu zawsze to jakaś odmiana.

Mam małe pytanko czy planujesz coś więcej wprowadzić niż tylko dodatkowe ulepszenia jednostek jak np. nowe obiekty na mapie coś jak nowa Smocza Utopia, Krypta, Grota Cyklopów czy też Skarbiec Krasnoludów co dało by jeszcze większą frajdę z gry i nowe wyzwania coś jak w Hota - Barłóg, Posiadłość, Świątynia Morza itd. lub chociażby takie obiekty na wodzie jak Fontanna Młodości, Szkoła Magii, Kaplica Magicznego Słowa, Monolit Przejścia czy Garnizon również by to poprawiło jak i zwiększyło by zainteresowanie takim projektem.

Było by tego jeszcze ale heh nie chcę się za bardzo rozpisywać, raczej mi chodziło o pewne przesłanie do pomysłodawców i autorów oraz moderatorów tego typu rzeczy :]

Kuririn PW
23 sierpnia 2013, 11:58
To wszystko będzie do zrealizowania w przyszłych wersjach VCMI :) sobie i wam tego życzę no i ekipie VCMI bo bez nich nie było by tyle szumu, w sensie pozytywnym :)

xardas33 PW
23 sierpnia 2013, 13:20
Racja racja bo wszyscy są tylko napaleni żeby robić Nowe Miasta. A nikt nie wpadł na pomysł żeby rozszerzyć już istniejące o dodatkowe budowle kolejnego ulepszenia ;)

Kurinin, planujesz dodać tylko te dodatkowe ulepszenia do 9 podstawowych miast, czy do cove tez beda?

Kuririn PW
25 sierpnia 2013, 12:43
No i mamy całą Fortece. Za wyjątkiem małych kilku poprawek ;)

Screen:



Mam nadzieje ze dodam nowe ulepszenia do miast Cove, Grove no i Forge, ale tego obiecać na 100% nie mogę :P

xardas33 PW
25 sierpnia 2013, 13:46
a to świetnie :) to teraz jeszcze dodaj ulepszenie zamku do 5 wież i możliwość budowy grala :)

Shael PW
25 sierpnia 2013, 17:34
Hmm a u golemów co się zmieniło? bo jakoś nie potrafię zauważyć zmiany :P.

Kuririn PW
25 sierpnia 2013, 17:40
Jedną zmianę widać, dodałem 3 rurę u dołu to ul złotego golema. Nad kryształowym myślę jeszcze, albo całkiem zrezygnuje z 4 ul w fortecy

xardas33 PW
25 sierpnia 2013, 18:02
Wiesz ja bym na twoim miejscu zrezygnował z 4 ulepszenia w fortecy. Bo trochę dziwnie by wyglądało gdyby jeden szczególny zamek miał aż 3 ulepszenia budynku militarnego (dlatego w Cove mi nie podobało się że były 2 ulepszenia w budynku od strzelających piratów)

To może zamiast dawać chatkę dla chłopów po prostu zostaw ich w wieży pikinierów, pikinierów w wieży halabardników a halabardników daj do nowego budynku ? tak żeby powiało jakąś świeżością i tu :)

A co do jednostek nowych tych bardziej ulepszonych to będą inne grafiki czy będą przekolorowankami z poprzednich ? (osobiście nie miałbym nic przeciw :) )

Właśnie o tą rurę mi chodziło Kuririn przy fabryce jako propozycję. Świetna robota :)

MinosKing PW
25 sierpnia 2013, 18:34
Kuririn nic nigdy nie wiadomo, a może kiedyś tobie się uda dodać nowości pod Cove, Grove, Forge no i pod inne nowe miasta które być może pojawią się w przyszłości.

Hm jeszcze co do 4 ul. Kamiennego Golema w Fortecy. A nie lepiej zrobić coś w stylu że gdy wybuduje się ul. do Złotego Golema to i w Diamentowego dało by się tam go odmienić ale to tylko sam pomysł nie wiem co o tym sądzisz?


Irhak PW
25 sierpnia 2013, 18:37
Zauważ, że wszędzie jak jest fabryka golemów to albo jest 1, albo 2, albo wszystkie 4. Tak więc może dać ul. z dwoma jednostkami? :P Takie... alternatywne ulepszenie :P

Kuririn PW
25 sierpnia 2013, 19:12
Tak tylko ze diamentowy czy kryształowy golem jest bardzo mocny ;)

xardas33 PW
25 sierpnia 2013, 19:36
Wiec trzeba poprostu zmienic tak czy inaczej ich statystyki

Kuririn PW
25 sierpnia 2013, 19:47
Nie ma potrzeby zmieniać oryginalnych stat.
strona: 1 - 2 - 3 ... 20 - 21 - 22 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel