Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Danse Macabre
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3

Alamar PW
22 września 2012, 11:13
Ech... znowu. To że niejaki Jan Kowalski mieszka w kilkunastu miastach, nie oznacza, że jest to jedna i ta sama osoba.
Cragów Hacków w uniwersum NWC było trzech, Sandrów dwóch, Alamarów z czterech :P, teraz zaś są kolejni "Janowie Kowalscy", którzy z poprzednikami nie mają nic wspólnego poza imionami (wyłączając mapki VARN, Xeen czy Enroth, które dzieją się nie w świecie Ashanu, ale w starym uniwersum i są stworzone z okazji 25-lecia marki... ale one mają własnych Cragów czy Sandrów - tych dobrze znanych z HoMM3).

TopFunny525 PW
22 września 2012, 11:16
Więc można powiedzieć, że teoria Drake Burna była właściwa? Już nie wiem o co biega bo się pogubiłem :P.

A co do Sandrów. To byli dwaj jak powiedział Alamar. Jeden tutaj w HVI. A drugi bodajże w czasach Heroes II-IV, ale coś myślę, że wprowadziliśmy mały offtop do tematu, i należy powrócić do dyskusji o DLC...

Alamar PW
22 września 2012, 11:21
Nie, nie można. To nie są te same postacie w nowych ciałach, to są NOWE POSTACIE o tym samym imieniu, ale z własną przeszłością, dokonaniami, planami i charakterem.
Crag Hack z Ashanu nie jest tępym barbarzyńcą i ma rodzinę, Craga Hacka z H3 nic nie obchodzi poza walką i dobrą zabawą... myślicielem też nie jest. :P

TopFunny525 PW
23 września 2012, 09:12
Gaspar:
Powinien niedługo być trailer... To jest nie fair, że ta mapa z Wojny o Sukcesję będzie w wydaniu kompletowym.

Jeśli go dadzą to prawdopodobnie w tym tygodniu(może nawet jutro), bo według kalendarza, premiera DLC odbędzie się w czwartek(27 września).

TopFunny525 PW
23 września 2012, 10:48
Gaspar:
Właśnie!
Dzięki za przypomnienie. Zapomniałem, że to już ten czwartek. Fabułę już nieco znamy z kronik Void. Tylko mnie wkurza fakt z tym modelem upiornego smoka i ptaka. Sinodzioba pasuję mocno na zwierze rodowe.

To będzie chyba jedna z pierwszych kampanii gdzie nie będzie trzeba ratować świata.

Sinodzioba, jako zwierzę rodowa, tak... Ale jako zwierzę rodowe Sveltany :P. A co do kampanii, jeszcze nie wiadomo. Są trzy warianty według mnie :

1. Wariant :

Sandro powraca jako wielki złoczyńca, jego celem jest zdobycie władzy w Ashanie.

2. Wariant :

Sandro powraca, jednak jest mniej "zgłupiały" niż przedtem :P. Powtarza się motyw ratowania świata. Happy End :P...

3. Sandro wraca jako "dobry lisz :P". Działa na korzyść kultu pajęczej bogini, jak również pomaga reszcie nekromantów, przez co może się powtórzyć wariant 2 :P.

No i teraz wiem, skąd się wzięły artefakty z imieniem "Sandro" w Ashanie...

Belegor PW
23 września 2012, 10:58
Zestaw nekromanty będzie znany dzięki niemu, bo on je nosił. W czasach przypadających na VI wiek ery (rok tu nie pasuje) Siódmego Smo(cz)ka Sandro żył, zginął dopiero na początku X wieku tej ery. I raczej będziemy grali nim, jako tym złym. Zakończenie będzie w postaci notki, że jednak został pokonany- tak jak w ostatniej kampanii z Shadow of Death.

Alchemik PW
23 września 2012, 11:18
Cytat:
I raczej będziemy grali nim, jako tym złym. Zakończenie będzie w postaci notki, że jednak został pokonany- tak jak w ostatniej kampanii z Shadow of Death.

Albo wątek będzie kontynuowany, może nawet w dodatku.

Dark Dragon PW
26 września 2012, 22:47
Dziś póki co udało mi się rozegrać pierwszy scenariusz. Napotkałem w nim małego buga. Związany był z tym, że wyznaczanie ścieżki nie mogło sobie poradzić z obejściem nieruchomego NPCa (który nie brał udziału w grze, był jedynie dekoracją :P). Umiejętność specjalna jest beznadziejna jak dla mnie. Mimo, iż peta posiadamy od początku rozgrywki. Jednak sama fabuła b. mnie zainteresowała i przyznam, że jak dla mnie jest wciągająca. Czy tylko mi się zdaje czy ogólnie historie z DLC są ciekawsze? No i model Sandro b. przypadł mi do gustu :) Czego nie mogę powiedzieć o jego zwierzątku :P
Na pudełku wielki byk w postaci "I nawet Bogowie Smoków drżą ze strachu".

Strasznie denerwuje oczekiwanie aż pet dojdzie do Sandra, aby móc nacisnąć klepsydrę i przejść do następnej tury. Niesamowicie uciążliwa bolączka!

raf42 PW
16 sierpnia 2013, 14:39
Poradźcie mi jak pokonać upiornego smoka Już kilka razy próbowałem i nic, jakieś sugestie?

Alamar PW
17 sierpnia 2013, 12:31
Tak, skorzystać z wyszukiwarki Groty. :P
strona: 1 - 2 - 3
temat: Danse Macabre

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel