Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 28 - 29 - 30 ... 95 - 96 - 97

MinosKing PW
22 lipca 2013, 16:59
Zapewne wiesz więcej niż ja na ten temat. Oczekując na Hota v 1.3 powiem tak przydały by się małe poprawki bugów w wersji 1.2 iż zawsze w 4 Miesiącu, 4 Tygodniu i chyba Dniu 1 czy 2 występuje ten sam błąd pokazuje się jakiś komunikat po czym gra wyłącza się. A wracając do dyskusji na temat tego nowego miasta które ma podobno wyjść w wersji 2.0 ciekawi mnie jak rozwiążą problem z tą jednostką 6 poziomu bo heh drony czy tam droidy nie bardzo pasują na ten poziom prędzej Cyber Naga czy Naga Czołg? lub coś w rodzaju robota tropiącego :>

Baltazar PW
2 sierpnia 2013, 11:18
i oczekujemy i oczekujemy, może ktoś ma nowe newsy na temat nowej hoty.

Kastore PW
2 sierpnia 2013, 11:22
Baltazar:
i oczekujemy i oczekujemy, może ktoś ma nowe newsy na temat nowej hoty.
http://www.hota.acidcave.net/linki.html - Przekonaj się sam (że nie ma :P).

Baltazar PW
2 sierpnia 2013, 11:27
no tak, ja szukam i nic, może ktoś bardziej wtajemniczony coś wie :P

Tarnoob PW
2 sierpnia 2013, 13:45
Młodsi stażem pewnie tego nie pamiętają. Jak pierwszy raz zapowiedziano Horn of the Abyss gdzieś w 2008 na Heroes Community, cały wątek był zaspamowany przez dobrych kilkanaście miesięcy postami w stylu „są jakieś newsy? dzieje się coś?”. Doprowadziło to do tego, że w nazwie tematu napisano caps lockiem JESZCZE NIE WYSZŁO (STILL NOT RELEASED), temat oczyszczono z tych postów i chyba nawet czasowo zamykano.

Czasem trzeba się uzbroić w cierpliwość.

Kalt PW
2 sierpnia 2013, 14:47
Więc w sprawie HotA jedynie pozostaje nam czekać, oby jednak w najbliższym czasie się coś pojawiło.

Drwal PW
2 sierpnia 2013, 15:04
Nic nie wskazuje na to by HotA pojawiło się w najbliższym czasie, aczkolwiek ich Crew pracuję raczej w ciszy, bez wielkiego szumu, rzadko kiedy bombardują nas screnami czu puszczają filmiki do sieci. Nigdy nie można nic wykluczyć. Równie dobrze może wyjść jutro, albo za 2 lata. :)

MinosKing PW
3 sierpnia 2013, 14:58
Info. na temat dalszego rozwoju Hoty ciągną się w nieskończoność. A my za bardzo nic o tym nie wiemy ale wiem jedno że jak by mieli coś wydać nowego to dawno byśmy o tym dostali informację na http://www.hota.acidcave.net/ oraz na stornie projektu DF2.ru .

Ayssid PW
11 sierpnia 2013, 21:53
Mam nadzieję, że w tworzeniu zaklęć pójdą na jakość a nie na ilość. Ostatnio myślałem o pewnym zaklęciu, które powinno zostać w grze zaimplementowane. Jakiś "flash" lub coś w tym stylu, który "rozjaśniałby" okolicę, czyli usuwał "shroud". Oczywiście zaklęcie musiałoby kosztować sporo many, żeby nie było nadużywane. Działanie proste takie jak Obserwatorium, lecz kiedy tylko mamy ochotę.
Mój pomysł:
"???"
Koszt: 20 many
Odsłania wokół bohatera pole o promieniu 10 pól
Magia Ognia poziom podstawowy:
Odsłania wokół bohatera pole o promieniu 15 pól
Magia Ognia poziom zaawansowany:
Odsłania wokół bohatera pole o promieniu 20 pól
Magia Ognia poziom mistrzowski/ekspert:
Odsłania wokół bohatera pole o promieniu 25 pól
...
Jakieś sugestie innych czarów?

Warmonger PW
11 sierpnia 2013, 22:04
To nie jest koncert życzeń ani śmietniczek pomysłów. Jaki to ma związek z tematem?

AmiDaDeer PW
11 sierpnia 2013, 23:02
Ja tam nie wiem, HotA Crew chyba raczej skore do wprowadzania nowych czarów do gry nie jest. Ale pomarzyć można, kto zabroni.

MinosKing PW
12 sierpnia 2013, 09:07
Pomarzyć nikt nie zabroni. Z tym czarem ciekawy pomysł podobny jest w MoP i jest to pewnego typu pochodnia lecz on kosztuje albo 5 albo 10 many lub mniej:? ale i tak mało przydatny jest skoro często natrafia się na Wieże Obserwacyjne oraz Kartografy.

Można by wiele takich pomysłów rzucić na szal, ale tak czy siak zależy to nie od nas lecz od Autorów projektu Hota my jedynie możemy tylko sobie powyobrażać pewne nowe koncepcje które zapewne i tak nie pojawią się w nim.

A wracając do tematu, pewnie prace nadal trwają nad wersją 1.3 wystarczy tylko cierpliwie poczekać ;)

Warmonger PW
20 sierpnia 2013, 20:08
Na tej znajdują się linki do ogromnej liczby nagranych gier z HoTy. Takich poważnych, turniejowych na mapach losowych. Znalazłem na przykład ten film z Cove w roli głównej - oglądać od 42. minuty.

MinosKing PW
22 sierpnia 2013, 14:40
Mnie zaś nadal zastanawia jak to wszystko dalej się potoczy. Jeśli się powtarzam to przepraszam ;)

HobbitHobbitPowtarzanie to jedno, ale twój post nie dodaje w gruncie rzeczy niczego do tematu. :P Na przyszłość prosiłbym o unikanie tego typu wypowiedzi.

loli1313 PW
16 września 2013, 17:19
witam :) jeśli mój post jest w nie właściwym dziale to przepraszam i proszę moderatora o przeniesienie, mam takie oto pytanie ; czy da rade grać na losowej wygenerowanej mapce w vcmi ( zamek z piratami ) na wogu + new upgrades mapka jest fajna i chciał bym pograć w nią na wogu ale on nie chce jej otworzyć, proszę o pomoc :) ps. jestem zieeeeelony w tych sprawach Proszę o pomoc :)

Warmonger PW
16 września 2013, 18:05
W VCMI nie da się generować (grywalnych) map losowych. Myślę, że chodziło ci o Horn of The Abyss.

HoTA ma własny format mapy i nie jest on kompatybilny ani z WoG, ani z VCMI. Mapy WoG można odczytać w VCMI.

HobbitHobbitPosty przeniesione.

AmiDaDeer PW
25 września 2013, 23:23
Trochę stara, ale ciekawostka: pamiętacie pewnie Stanford? Wygląda na to że niektórzy członkowie HotA Crew również o nim pamiętają...



Autorem powyższej grafiki jest Agar. Może Stanford jednak będzie następnym miastem do Hoty, zaraz po Forge?...

Kastore PW
28 września 2013, 16:41
Hobbit:
Może Stanford jednak będzie następnym miastem do Hoty, zaraz po Forge?...
Po zabawie z Kuźnią w VCMI wolałbym, żeby było zamiast Forge.

Warmonger PW
28 września 2013, 17:32
Jednakowoż wolałbym, aby dokończyć i wprowadzić do gry istniejące miasta, a nie planować kolejne. Miasto Abyss prezentowało się doskonale 2 lata temu ci co? Gaj niedokończony, złe wieści o Zigguracie, za to rośnie zainteresowanie wokół Vori, które na razie pozostaje w sferze mglistego zarysu. O losach egipskiego Bastionu lepiej nie wspominać.
Chyba tylko do Forge nie mam żadnych obaw, ale z drugiej strony, po co nam aż dwa :P

AmiDaDeer PW
28 września 2013, 18:02
Warmonger:
Jednakowoż wolałbym, aby dokończyć i wprowadzić do gry istniejące miasta, a nie planować kolejne.
To nie jest kolejne miasto. Stanford był w fazie tworzenia jeszcze 6 lat temu, a niewiele z tego na razie wyszło głównie ze względu na Hotę i większy priorytet Cove (warto jednak dodać, że bez zespołu Stanfordu do HotA Crew nie dołączyłby zapewne Entuser, czyli programista dzięki któremu mamy w grze jakąkolwiek nową frakcję :P). Ale np. Rusha zajmuje się obecnie ekranem miasta - z całkiem niezłymi efektami.

Warmonger:
Gaj niedokończony, złe wieści o Zigguracie, za to rośnie zainteresowanie wokół Vori, które na razie pozostaje w sferze mglistego zarysu.
Gaj i Vori poza Grotą były martwe od dawna, Ziggurat zresztą też. :P

Kastore_pl:
Po zabawie z Kuźnią w VCMI wolałbym, żeby było zamiast Forge.
Co prawda w ankiecie dotyczącej następnego nowego miasta (nieoficjalnej, czyli niewpływającej na niczyje decyzje) Stanford przegrywa ze wszystkimi pozostałymi "okołohotowymi" zamkami, ale wśród samego HotA Crew również popularny jest zarówno właśnie Stanford (głosował za nim sam lider projektu hippocamus), jak i Azyl. Forge natomiast zdaje się budzić wątpliwości z różnych względów.

Osobiście też wolałbym w tym momencie Stanford, wydaje się bardziej pasować do stylistyki HoMM niż cyborgi, wielkoludy z rakietnicami i...



Brrr.
strona: 1 - 2 - 3 ... 28 - 29 - 30 ... 95 - 96 - 97
temat: [ważne] Horn of the Abyss

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel