Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 109 - 110 - 111 ... 162 - 163 - 164

Kalt PW
31 lipca 2013, 20:59
Jak dla mnie trochę dziwne, jak na ulepszenie żywiołaków magii. Mogłoby być bardziej podobne do nieulepszonej formy.

MinosKing PW
1 sierpnia 2013, 18:48
No to podsumowując całość wyglądało by to mniej więcej tak Żywiołak Umysłu, Żywiołak Magii oraz Żywiołak Czasu. Hm nie wiem co o tym sądzić ale pomysł nie głupi lecz nie lepiej by go nazwać Zakrzywiaczem Czasu? bo od kiedy to czas należy do jakiegoś żywiołu? ;)

Edit: Ja rozumiem takie Żywioły jak Wody, Lodu, Powietrza, Burzy, Huraganu,
Ognia, Energi, Elektryczności <yhm co do niego nie wiem co sądzić>, Ziemi, Minerałów, Magmy bądź Lawy hm.., Umysłu już troszkę dziwniej brzmi no i tej Magii
oraz Czasu co brzmi troszkę mało logicznie ale to tylko moja opinia :P

Kalt PW
1 sierpnia 2013, 21:53
No, w sumie Umysł i Magia to nie są za bardzo żywioły... Jednak z drugiej strony nie ma żadnego pomysłu za bardzo jak go zastąpić, więc jest jak jest.

Irhak PW
1 sierpnia 2013, 22:14
Fabularnie Żywiołaki Magii są nazywane Pierwszymi i pochodzą z jeszcze innego planu astralnego niż pozostałe żywiołaki. Mieszkają tam razem z żywiołakami umysłu. Przynajmniej ja tak to pamiętam :P

Kastore PW
1 sierpnia 2013, 22:26
Skąd to wiesz, Irhak?

Nerevar PW
1 sierpnia 2013, 22:27
Nie przewijało się to w jednej z przygód Tarnuma?

Kastore PW
1 sierpnia 2013, 22:30
Być może. Żeby było jasne, pytam, bo... chcę wiedzieć. :P

Irhak PW
1 sierpnia 2013, 22:35
Intro do misji "Magia, która Wiąże" z kampanii "Władcy Żywiołów":
Tarnum odkrył, że siłą, która wiąże wszystkie żywioły jest magia, a więc jako jeden z pierwszych wyruszył do wymiaru magii, gdzie wszystko było możliwe. I wkrótce toczył wyścig ze sługami władców żywiołów o pomoc tajemniczych żywiołaków magii.
Dalsze info już w tekstach z tej misji.

MinosKing PW
2 sierpnia 2013, 09:16
Troszkę słabo pamiętam tamtą misję czy tam Kampanię. Ale było coś o tych Żywiołakach. A wracając do tematu to Zakrzywiacz Czasu brzmi troszkę lepiej niż Żywiołak Czasu przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie.

Kastore PW
2 sierpnia 2013, 11:07
Zakrzywiacz czasu natomiast słabo pasuje do nazw innych żywiołaków...

MinosKing PW
2 sierpnia 2013, 14:01
Tak wiem że słabo pasuje do żywiołów ta nazwa ale czy żywiołak czasu nie brzmi równie dziwnie, oczywiście nic nie mam do tej nazwy tylko wyrażam własną opinię z mego punktu widzenia:)

Kalt PW
2 sierpnia 2013, 14:43
Cytat:
Tak wiem że słabo pasuje do żywiołów ta nazwa ale czy żywiołak czasu nie brzmi równie dziwnie, oczywiście nic nie mam do tej nazwy tylko wyrażam własną opinię z mego punktu widzenia:)

To jaka by była twoja propozycja na nazwę?

MinosKing PW
2 sierpnia 2013, 15:31
Cytat:
To jaka by była twoja propozycja na nazwę?

Hm a może Żywiołak Czasoprzestrzeni było by efektywniejszą nazwą ale to nie mnie jest nadawać nazwę tej istocie bo jak już mówiłem wyrażam tylko swoją opinię.

Kalt PW
2 sierpnia 2013, 16:53
Hmm... Żywiołak Czasoprzestrzeni też trochę dziwnie brzmi... Może by pasowało coś w stylu "Władca Czasu"?

mitlandy PW
2 sierpnia 2013, 19:19
Troszkę długa ta nazwa, nie może być coś krótszego ?

Nerevar PW
2 sierpnia 2013, 20:10
Żywiołak Mocy? Żywiołak Many? Żywiołak Starożytnych (;P)?

Generalnie kompletnie nie widzę tu niczego poza "żywiołakiem czegośtam" - kwestia dobrania odpowiedniego słowa...

Irhak PW
2 sierpnia 2013, 20:11
To jest jego wersja żywiołaka... otchłani :P

Hayven PW
2 sierpnia 2013, 20:19
A co powiecie na Zakrzywiacza Czasu? A może... chronomaster? ;P

Kalt PW
2 sierpnia 2013, 20:37
Ewentualnie zamiast niego może być alternatywne ulepszenie Żywiołaka Umysłu z modyfikacji do H5 - Żywiołak Światła. Kwestia zmienienia kilku elementów i jasności.

MinosKing PW
3 sierpnia 2013, 14:50
Widzę że moją wypowiedzią na temat tego Żywiołaka narobiłem troszkę szumu, może autor tej istoty niech sam zadecyduje jaka nazwa będzie dla niego najlepsza jego zdaniem ;)
strona: 1 - 2 - 3 ... 109 - 110 - 111 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel