Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)temat: Racers of Might and Magic
komnata: Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)
strona: 1 - 2

Acid Dragon PW
1 kwietnia 2006, 20:50
(jako, że dzień już się kończy ;)

i o to przynajmniej chodziło :) - nie oczekiwałem nigdy, że wszyscy w to uwierzą, a wystarczy z reguły jedna osoba, która się zorientuje, aby i tak pozostali się połapali :). W sumie, wzorem z CH mogłem zamiast linka do faktycznego tematu dać linka do postu 'Prima Aprilis' i tyle. Aczkolwiek zawsze jest miło, kiedy też coniektórzy inteligentniejsi się przyłączają do zabawy (zamiast ją psuć :P) i uwiarygadniają żart ;).

Przede wszystkim jednak liczy się to pierwsze wrażenie, a dotarły do mnie informacje od zarówno mieszkańców, jak i gości (czasami nie wypowiedziane wprost, ale w inny sposób :P), że istotnie z początku wielu uwierzyło :).

I teraz coś ciekawego na koniec (i to NIE JEST żart). Screen z tego niusa jest paradoksalnie *oryginalny*!.... a przynajmniej na tyle oryginalny, na ile może być :). Nie został przez nikogo spreparowany na potrzeby dzisiejszego dnia. Został stworzony przez jednego z grafików NWC, za czasów tworzenia Heroes IV. Z oczywistych powodów nie został nigdy opublikowany :). Może miał wejśc do gry jako kolejny easter egg? (podobnie jak harleyowiec-gitarzysta i dziadek z balkonikiem ;)

temat zostanie zamknięty za 3 godziny ;).

Kain PW
1 kwietnia 2006, 21:20
to nie uczciwe u mnie był jeszcze 31 ;) Gratuluje pomysłu

MCaleb PW
2 kwietnia 2006, 00:32
*patrzy na zegar* No cóż, może już po 1 IV, ale nie dałem rady przybyć wcześniej, *ech* może za rok zdążę ;)

Rabican PW
2 kwietnia 2006, 01:31
Well... jak widać, wszystko co dobre tudzież wesołe kiedyś się kończy ;p Ubolewam jeno teraz, że nie znalazłem się w zacnym gronie tych inteligentniejszych... może za rok się uda ;pp Anyway, żart całkiem przyjemny i w typowo acidowskim stylu - roześmiać się nie roześmiałem, bo by się zaraz kurzyło, lecz muszę przyznać, że na mej twarzy (?) zagościł uśmiech. Dość kwaśny, co prawda, lecz zawsze.

Pozdrawiam serdecznie
A.

PS Dobrej nocy nie życzę - koszmary rlz!...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"moja babcia wymiata"
"co dwie głowy to nie kalafior"
"abziubziubziu bylytyfyzytsyf"
(Jego Łasiczość Qui Vadis ;p)
strona: 1 - 2
temat: Racers of Might and Magic

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel