Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: MM 1-5 n dos-boxie
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)
strona: 1 - 2

Kodzo19 PW
15 lipca 2013, 11:06
Grę uruchamiam Dos Boxem 0.74 i gra prosi o wpisanie kodu do world of xeen.


Hayven PW
15 lipca 2013, 13:09
@Alamar - gdyby chodziło o MM3, to miałbyś rację (MM3.com/MM3CRACK.com)... ale w przypadku WoX jest tylko jeden plik startowy (XEEN.exe)... chyba że masz na myśli, że nie można podmieniać pliku XEEN.exe z MM4 na ten z MM5, mam rację?

Kodzo19 PW
15 lipca 2013, 15:07
Tak nie da się podmieniać plików startowych.

Alamar PW
15 lipca 2013, 15:16
Skąd masz swoją wersję WoX-a? Ta z GoG-a działa poprawnie, a jeśli nie, to są załączone do niej pliki z hasłami (ściągasz je osobno). Wersja w Grocie zaś ma kilka plików do uruchomienia gry: *.bat, *.com, *.exe.

Kodzo19 PW
15 lipca 2013, 15:47
Mam wersje z groty. A jeśli chodźi o te hasła to gdzie one są lub gdzie można je pobrać.

swiru444 PW
19 lipca 2013, 12:36
hmm z tego co pamiętam to hasła były losowe_i były to pojedyncze słowa z manuala. Powinna wyskoczyć CI informacja o stronie, linijce, w której znajduje się hasło.

"Don't panic at the old-fashioned copy protection question you get asked on your way out--the answers from the new manual don't match, but if you have the CD version of the game, the passwords are stored in a separate file in the Manuals directory."

Ewentualnie przeczytaj to: http://www.gog.com/forum/might_and_magic_series/world_of_xeen_4_5_copy_protection_problems

Kodzo19 PW
31 lipca 2013, 13:12
I problem rozwiązany ściągnąłem instrukcję ze wszystkimi kodami do wpisywania przy padaniu hasła.
strona: 1 - 2
temat: MM 1-5 n dos-boxie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel