Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: Ogólnie o grze
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Kammer PW
16 lipca 2013, 20:57
Uznajmy, że wszelcy magowie z trzema szkołami magii to kobiet. u Shaar mamy coś na kształt cycynhaltera w stylu Kat, zaś u Kal Azaar można zaobserwować jakieś wypukłości.

laszka PW
16 lipca 2013, 22:22
Kal-anaar to gąsienica z tipsami.
Ishuma to facet. potwierdzono fabularnie.

Alamar PW
16 lipca 2013, 23:29
Cytat:
Kal-anaar to gąsienica z tipsami.
Kto? :P
Cytat:
Ishuma to facet. potwierdzono fabularnie.
Gdzie i kiedy - cytat poproszę.

laszka PW
17 lipca 2013, 15:27
Ciii....

Potwierdzone i tyle XD tak mi się powiedziało. aczkolwiek to facet...

Grakus PW
19 lipca 2013, 10:05
W tej grze chyba w ogóle nie ma podziału na płci.:P
Oglądam sobie opisy kart w bibliotece, patrzę, a w opisie ołtarzu pajęczej bogini takie coś_(mówię z pamięci, jakby co):_,,Gdy SPOJRZAŁEM w jego oczy, zrozumiał pojęcie oddania się dla mnie" Seria :\

Alamar PW
19 lipca 2013, 10:18
Rzeczywiście, nie ma :P

Grakus PW
19 lipca 2013, 11:27
...... albo jest rzadko używana.

Byakuya PW
19 lipca 2013, 12:05
taaa... rzeczywiście rzadko używana, a to tylko mała cząstka żeńskich jednostek.

Grakus PW
19 lipca 2013, 12:56
:/
Jezziel ZAKLINACZ.
KAPŁAN polowy.
Nie chodziło mi o arty, a o słownictwo. W tym opisie było, ,...gdy SPOJRZAŁEM..." a później było podpisane seria, która niewątpliwie jest kobietą.

Fandor PW
19 lipca 2013, 14:04
Mam pewien problem, otóż chciałem sobie doładować trochę pieczęci, jednak nie wiem dokładnie jak. Ze względu na brak konta bankowego interesuje mnie możliwość przelania pieniędzy z telefonu tylko nie wiem czy jest to możliwe. Z góry dziękuje za pomoc.

Kammer PW
19 lipca 2013, 14:23
Opcja płatności SMS miała być dostępna dwa tygodnie po Heroldzie. Podejrzewam, że wejdzie ona wraz z najnowszym patchem wraz z nerfem Nergala i Dzikich Dusz.

Fandor PW
19 lipca 2013, 14:32
No to sobie poczekam -.-.
Dzięki.

Dark Dragon PW
19 lipca 2013, 15:44
Zawsze można płacić przy użyciu DaoPay...

Hayven PW
19 lipca 2013, 16:41
Dawno zaległy post.

Otóż, niezaprzeczalnie większość graczy (wg. moich szacunków 50-60% pomiędzy 1001 a 1501 ELO) gra Nergalem 4/1/1, a zatem na potworki (rush/creature).

Jak zazwyczaj wygląda bitwa?

Z mojego punktu widzenia następująco:

Tura 1. Na polu bitwy pojawia się Ghul, ew. Lisz bądź Asasyn, jeśli będzie miał wystarczająco dużo szczęścia, aby na starcie otrzymać kupkę złota.

Tura 2. Pojawia się Lisz Neofita, rzadziej Asasyn albo kombinacja Ghul + Zbiorowa Mogiła. Zazwyczaj stojący na polu bitwy stwór otrzymuje licznik trucizny.

Tura 3. Na pole bitwy wchodzi Rycerz Wampirów albo Lamasu.

Tura 4. Gnilny Spluwacz wykańcza te jednostki wroga, które uniknęły ataków istot o niższym koszcie. Ewentualnie, jeśli przeciwnik miał takiego pecha, że nie dostał Plujki do łapy, wystawia nie mniej irytującego Arcylisza.

Potem trzeba wykończyć za pomocą plujek i trucizny to, co zostało z wojsk wroga, a w międzyczasie osłabić bohatera wroga i dobić go Poszukiwaczem Śmierci z Pao.

KONIEC

Jakieś uwagi? Moją strategią na walkę z Nergalem 4/1/1 (95% Nergali) jest ultra-spam stworkami o niskim koszcie. Zawsze istnieje ryzyko, że akurat ten Nergal zacznie tłuc Trzęsieniem Ziemi i Rojem Insektów, jednak jest to dziś mało prawdopodobne, gdyż ogranicza stosowanie specjala i Gnilnych Spluwaczy.

UWAGA. Jeśli to Nergal zaspamuje pole bitwy stworkami, a Ty nie grasz zaklęciami, nie masz szans :/

Kammer PW
19 lipca 2013, 17:28
Ja Serią 4/6/1 najpierw dobijam Moc do 3, wystawiam Wampiry, Lamasu i Niepowstrzymane Upiory w tylnej linii, zwiększam Magię do 6 i nawalam z Lodowych kolców, Gejzerów, Tsunami, Starciem fal, używam Mrocznego odbicia i Marionetkarza na Spluwaczach, blokuję rush Drzewkami i szturmuję Paosami z SoSem.

Drwal PW
29 czerwca 2016, 16:54
Mój chyba pierwszy post w tej komnacie (nie myślałem, że kiedyś tu napiszę :P). Portal Gry-online przygotował ranking 100 najlepszych darmowych gier w historii. Co ciekawe, na wysokim 14 miejscu znalazł się właśnie DoC. A że pierwsza 15 jest w ciekawy sposób uzasadniona w materiale video, polecam obejrzeć co ta chyba największa polska redakcja gier video sądzi o DoCu:

strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: Ogólnie o grze

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel