Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: Doświadczenia z gry
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)

Grakus PW
16 lipca 2013, 19:01
Witam.
Postanowiłem założyć ten temat, aby można się było dzielić swym doświadczeniem z gry i spostrzeżeniami odnośnie kart, decków i sytuacji na polu bitwy. Ja jako pierwszy podzielę się opinią na temat bohatera twierdzy - Zardocka. Otóż jest według mnie bardzo dobrze ułożony statystykowo np. dzięki 1 fladze na początek nie muszę specjalnie inwestować aby użyć chaty krwawego szamana. Do tego połączenie szkół magii - magia ziemi wspomaga jednostki (skażony ork z regeneracją nie jest miłym doświadczeniem dla przeciwnika), a magia światła zadaje obrażenia jednostką wroga i dodaje obrażenia naszym (błogosławieństwo). Do tego świetna umiejętność pozwalająca na:
-niszczenie jednostek na każdej linii(o ile nie jest już zajęta)
-możliwość ominięcia ochrony przeciwnika i uderzenie w bohatera(co jest jeszcze łatwiejsze w obecności magii światła)
Ja osobiście gram Zardockiem 5/3/1 i mam już kilkanaście wygranych.

Byakuya PW
17 lipca 2013, 11:38
ja 0 jakichkolwiek bohaterów pomijając Ariankę i Kelthora którzy są w użyciu, a ponadto śladowa ilość pieczęci bo wszystko wydałem na herolda
temat: Doświadczenia z gry

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel