Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Walka orężem
komnata: Podziemna Tawerna

Czarexin PW
12 lipca 2013, 21:54
Witam! Od dłuższego czasu walczę mieczem i chciałem się zapytać czy ktokolwiek z was uprawia ten sport i co o nim sądzi.

Bychu PW
12 lipca 2013, 22:57
Mi się zdarzyło być kilka razy na takich naukach, ale jakoś specjalnie mnie to nie wciągnęło i wiele się nie nauczyłem, choć nie powiem, bo przyjemnie się sparowało z kolegami.
Nauczyłem się w sumie 8 podstawowych ciosów mieczem jednoręcznym,treningowym, drewnianym, rzecz jasna. Do dwuręcznego i tarczy nie miałem dość umiejętności, aby cokolwiek się uczyć :)
Ogólnie myślę, że to dość fajna dziedzina i można się przy tym poruszać, a przy okazji zdzielić kogoś w łeb :P

Gravius PW
13 lipca 2013, 12:11
Dawno temu w I liceum przez pół roku znajomy prowadził, ale potem zaangażował się w jakieś projekty i grupa się rozpadła, bo tylko On miał możliwości uczenia nas. Najlepszy jest półtorak jak dla mnie(z tarczą nie dawałem rady) :P

Czarexin PW
13 lipca 2013, 12:19
Ja sobie całkiem dobrze daję radę dwuręczniakiem, niestety nie jest już tak wesoło z tarczą. Ja sam się uczę walki, ponieważ w mojej miejscowości nie ma nikogo kto by mógł mnie uczyć, a do najbliższej szkoły walki mieczem to chyba do Lublina.
temat: Walka orężem

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel