Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Kuźnia Dusz
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3

Maciass PW
13 lipca 2013, 10:43
Witajcie bracia heroesowcy, mam problem odnośnie kuźni dusz mianowicie broni rodowych z DM oraz SoD nie mam, wszystkie pozostałe są... a dziwne bo zdobyłem bronie rodowe z DM i SoD mogę w nich biegać, ale nie mogę ich ulepszyć w kuźni... jakieś pomysły jak to zmienić ?

Alamar PW
13 lipca 2013, 12:06
Jedyne co możesz zrobić, to przypomnieć Ubisoftowi, że coś takiego istnieje i wymaga zaktualizowania o zawartość DLC i dodatku. :P

Maciass PW
13 lipca 2013, 12:27
No nic, napisałem im na fb, może przeczytają. :>

Nemomon PW
13 lipca 2013, 13:50
Powodzenia ;)

Swoją drogą nie wiedziałem, iż takie cudo jak ta Kuźnia Dusz, istnieje :P.

Maciass PW
13 lipca 2013, 13:54
A widzisz, przydaje się. ;>

M1S13K PW
15 lipca 2013, 10:55
Nie ma tylko broni z SOD, Kostura ze Smoczej Kości i Ognistego zyka Smoka._I tak, ta strona ma wiele błędów... od siebie powiem tyle, że i tak jeszcze długo będziemy czekać, zanim coś zrobią. ;)

Sobieski PW
21 listopada 2016, 23:55
Kuźnia Dusz

Może mi ktoś w skrócie wytłumaczyć jak ta strona w skrócie działa i czy w ogóle działa? Muszę być stale na niej zalogowany, czy tylko ustawiam co muszę i mogę się wylogować?

Ile potrzeba PD do awansu Broni Rodowej na następny poziom? W dziale HVI jest podana taka ilość:
1. 0
2. 100 000
3. 1 000 000
4. 3 500 000
5. 7 000 000

ale gdzie indziej znalazłem taką wymaganą ilość:
1. 0
2. 100 000
3. 300 000
4. 600 000
5. 1 000 000

Ile Broni Rodowych da się wylewelować na 5 poziom podczas kampanii zakładając, że jest potrzebne 7 000 000 PD. W kampanii są łącznie 43 misje.

Kammer PW
22 listopada 2016, 00:54
Ha, pamiętam, że kiedyś z tego korzystałem. A potem zapomniałem sprawdzić, czy to zadziałało...

Anyway - wydaje mi się, że chyba nic się nie zmieniło od czasu, gdy ostatnio z tego korzystałem - wybierasz broń rodową, odpalasz wszystko i wracasz za jakiś czas, by zobaczyć swoją wylevelowaną broń.

Ja sobie właśnie ustawiłem kostur Ośmiu Głów Ashy na wbijanie czwartego poziomu, zobaczę, jeśli nie zapomnę, za 24h, czy zadziałało.

Ursus PW
22 listopada 2016, 06:07
Ja się dopiero teraz o czymś takim dowiedziałem. To nadal działa :0.
Dałem sobie Kostur Ośmiu Głów Ashy do levelowania na poziom 3. Maksowanie skończy się za godzinę.

Sobieski PW
23 listopada 2016, 01:39
Ja się dowiedziałem o istnieniu tej strony jakoś w zeszłym tygodniu czytając komentarze pod filmikami dotyczącymi HVI na kanale Kolegi Ignacego.

Rzeczywiście strona działa. Wylewelowanie Broni Rodowych na poszczególne poziomy trwa:

2 poziom: 10 minut
3 poziom: 1 godzina
4 poziom: 24 godziny
5 poziom: 336 godzin (14 dni) - tego jeszcze nie wiem, tak było podane w komentarzach, a ja na razie leweluję Ostrze Chaosu na 4 poziom, a to trwa cały dzień, o 18:30 będę wiedział dokładnie ile trwa lewelowanie na 5 poziom, chyba że ktoś napisze prędzej.

Co do doświadczenia to aktualne jest ta pierwsza lista. Pewnie kiedyś była ta druga ale w jakimś patchu podnieśli wartości PD na poszczególnych poziomach do tych z pierwszej listy.

Kastore, udało ci się wylewelować kostur Ośmiu Głów Ashy na 4 poziom? Wylogowywałeś się w tym czasie z Kuźni czy cały czas byłeś zalogowany? Nie wiem czy jak będę lewelował bronie na 5 poziom, to przez 14 dni muszę być cały czas zalogowany na stronie, czy mogę wyłączyć lapka.

Taka ciekawostka
W Kuźni Dusz jest dostępnych do lewelowania 24 z 32 Broni Rodowych dostępnych w HVI. Wylewelowanie w całości jednej broni zajmuje 15 dni 1 godzinę i 10 minut. Wylewelowanie wszystkich 24 broni zajmuje 361 dni i 4 godziny. Praca dla cierpliwych. :)

I jeszcze ponowię pytanie do osób, które bronie lewelowały "ręcznie" z wartościami PD po patchu. Ile Broni Rodowych da się wylewelować na 5 poziom podczas kampanii skoro do osiągnięcia 5 poziomu jest potrzebnych 7 000 000 PD, a w kampanii są łącznie 43 misje?

Kammer PW
23 listopada 2016, 06:10
Nie wiem jak u Kastore'a, ale u mnie jest następująco:
- teraz, przy sprawdzaniu, musiałem się ponownie zalogować, więc chyna zalogowanym trzeba być jedynie przy odpalaniu całego porcesu;
- wbicie poziomu piątego kosztuje (dla tego Kosturu Ośmiu Głów Ashy) u mnie 336 godzin.

Sobieski:
Praca dla cierpliwych.
Oj tam, zaraz praca dla cierpliwych... Pamiętam, jak w Heroes Kingdoms (nie mylić z Heroes Online!) najpierw trzeba było zebrać mnóstwo złota, drewna i rudy, potem jeszcze po 288 sztuk każdego rzadkiego surowca, a potem jeszcze wydać złoto, by to wszystko zsyntetyzować w Łzę Ashy... To była praca dla cierpliwych. :D

Sobieski PW
24 listopada 2016, 17:36
Cierpliwych to może źle dobrane słowo. Bardziej by pasowało wytrwałych. W końcu 2, 3 i 4 poziom wbijasz łącznie w nieco ponad dzień, a 5 dwa tygodnie. I tak 24 razy. W końcu możesz zapomnieć po tych 2 tygodniach zajrzeć do Kuźni Dusz.

PS
Wbijam Ostrze Chaosu na 5 poziom. Powinienem skończyć 7 grudnia o 19:15. Myślę że do tego czasu nie zapomnę o nim. :)

Ursus PW
1 grudnia 2016, 06:36
Czy podczas grania da radę korzystać z broni, która jest w trakcie levelowania?

Dark Dragon PW
1 grudnia 2016, 08:15
Lepsze pytanie - czy komuś ta strona jeszcze działa?

Asderuki PW
1 grudnia 2016, 11:56
Jak najbardziej. Aż się zdziwiłam bo nie wiedziałam o jej istnieniu, a tu taki psikus. Nie wiem jak w grze, ale na stronie się lewelowała XD

Alamar PW
1 grudnia 2016, 12:39
Cytat:
Lepsze pytanie - czy komuś ta strona jeszcze działa?
Ta strona nigdy nie działała dla części graczy. Druga część nie miała z nią żadnych problemów.
Więc jeśli komuś strona nie działa, to nic nie da się z tym zrobić.

Kammer PW
22 stycznia 2017, 20:53
Niestety, zapomniałem. :D

Wbiło mi czwarty poziom na Kosturze Ośmiu Głów Ashy, potwierdzam.
Puściłem na bicie piątego poziomu, pewnie za pół roku sobie o tym przypomnę. :P

Dark Dragon PW
23 stycznia 2017, 08:00
Cytat:
Ta strona nigdy nie działała dla części graczy. Druga część nie miała z nią żadnych problemów.
Więc jeśli komuś strona nie działa, to nic nie da się z tym zrobić.

Właśnie sprawdziłem ponownie (chyba po raz 50.) i zadziałało O.o.

EDIT: Wracam o 17:15 i znowu nie działa :P.

Hieronim PW
22 kwietnia 2017, 17:05
Cześć. Mam konto na Ubisoft, ale wyskakuje mi taki komunikat: "Your Uplay account does not seem to have any data found for Heroes VI". Co mam zrobić, żeby dodać te dane?

I jeszcze pytanie nr 2 - w grze broń rodowa expi mi się tylko przez zbieranie expów ze skrzyń i kamieni wiedzy. Za bitwy nic nie dostaje. Czy to normalne?

Acid Dragon PW
22 kwietnia 2017, 17:27
Nie piszesz dokładnie gdzie próbujesz się dostać i gdzie widzisz ten komunikat. Jeśli chodzi o Kuźnię Dusz, to spróbuj wejść przez ten adres.
strona: 1 - 2 - 3
temat: Kuźnia Dusz

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel