Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Bohaterowie / Tryb Offline
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)

Exo PW
11 lipca 2013, 17:56
Witam.

Na wstępie przepraszam jeśli takowy post powinienem podpiąć do istniejącego już tematu, aczkolwiek szukałem, być może nie dość dokładnie ale nie znalazłem takowego problemu ani rozwiązania.


Problem polega na ograniczeniu bohaterów w trybie offline niestety przez to ze mam modem i utrzymanie połączenia z confluxem powyżej 5 sekund graniczy z cudem (Swoja H6 Complete Edition aktywowałem u znajomego przenosząc dysk do niego) nie mam za dużogo wyboru głownie, chodzi o ograniczenie głównego bobatera w grze niestandardowej.

Dla przykładu Inferna mogę wybrać Malika lub Lamie a ja np chciałbym Nebirosa, owszem mogę go normalnie kupić w karczmie ale nie będę mógł nim obrać żadnej z dróg.

Stąd moje pytanie, czy istnieje jakiś sposób na to aby można było mieć większy wybór? jakaś podmiana plików od osoby która ma unlocked bohaterów, bądź jakaś edycja pliku, czy po prostu istnieje mod pozwalający na korzystanie z wszystkich bohaterów ( coś podobno co powstało do H5 ) już nawet pal licho tych z ołtarza życzeń sami standardowi mi wystarczą.

Dodam ze Kampanie DLc i Soda ukończyłem w trybie offline mimo braku możliwości użycia broni rodowych i premii rodowych grę da się spokojnie ukończyć tylko jest trochę trudniej:P jednak to tak jak przypuszczałem nie miało żadnego wpływu

Czy po prostu muszę zmienić neta co planuje w najbliższej przyszłości zrobić :P
Z góry dziękuje za odpowiedzi i wszelką Pomoc.

Pozdro.


@down: Ja tego nie mogę zrobić bo jak wspomniałem nie mogę nic zrobić w trybie online gdyż od razu tracę połączenie nie zdążę nawet rodu założyć/stworzyć
A nie będę znowu z dyskiem do kumpla latał, stad szukam jakieś alternatywy :)

Fandor PW
11 lipca 2013, 18:48
O ile się nie mylę, jedynym rozwiązaniem jak na razie, jest zakupienie tych bohaterów do rodu.

Alamar PW
12 lipca 2013, 10:18
Z tego co wiem, to w trybie off-line żadna z funkcji dynastycznych nie działa, więc jesteś zmuszony do korzystania tylko z tych dwóch domyślnych bohaterów. Wszelkie inne "udoskonalenia" (zakup dodatkowych bohaterów, bronie rodowe, zwierzaki, cechy rodowe, osiągnięcia) wymagają połączenia z netem.

Istnieje pewien mod na uruchomienie broni rodowych w trybie off-line, ale chyba nie ma w nim nic dotyczącego bohaterów.

EDIT: A może i jednak odblokowuje (Dynasty weapons offline; All heroes available), ale przeznaczony jest dla wersji 1.8 i nie mam pojęcia, jak będzie działać z najnowszą wersją i Cieniami Mroku.

EDIT 2:
File not found :(

Exo PW
12 lipca 2013, 17:16
Thx Alamar za odp.

Z tego co widzę, jest to wersja QS pod H6 robi to samo co ten z H5 wygląda jakby projekt był porzucony/wstrzymany szkoda ze nie można pobrać i sprawdzić czy jest opcja wyboru co chce zainstalować a co nie :P

To ze da się odpalić bronie rodowe w offline to słyszałem mod automatycznie odblokowuje wszystkie możliwe i istniejące bronie, mi to bez różnice bo w Complete edition i tak je mam z tym ze mod z tego co wyczytałem zmienia im parametry i kategorie, na relikt który można normalnie założyć ale ma podrasowane statystki gdyż nie może lvl up :P

Istnienie QS dowodzi ze można takowe mody zrobić co znaczy ze pewnie po jakimś czasie takowe powstaną, to na razie musi mi starczyć :P dopóki nie zmienie neta :P

Edit. chyba linki z 2 lub 3 strony działają :P

Dzieki i Porzdro.

Alamar PW
12 lipca 2013, 18:07
Cytat:
wygląda jakby projekt był porzucony/wstrzymany
Normalka u Big Jokera - coś zaczyna, potem mu się projekt nudzi i porzuca go, a za jakiś czas startuje z kolejnym.
Niestety nic innego nie znalazłem i chyba raczej nie ma.

Andriej PW
15 grudnia 2017, 15:28
Może mi ktoś wyjaśnić coś więcej o tym modzie? Na jakiej wersji gry on działa i czy działa w ogóle oraz czy jest to ten sam co wyżej wymieniony?
temat: Bohaterowie / Tryb Offline

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel