Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Zmiana hasła, zhacowany U-play?
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)

Bosper PW
10 lipca 2013, 08:41
Witam, co dalej z ta sprawa? Ja nie mogłem zmienić hasła do konta, bo przy próbie zmiany wyświetlił mi sie błąd. Czy ktoś tez tak miał? Boje sie aby mi nie zhacowali konta, bo mam tam całą serie heroes 6 po przejściu wszystkich dostępnychj kampanii(z poziomem platynowym). Poza tym mam jeszcze grę From Dust i boje sie podczepiac do tego konta kolejne gry. Co robić?

Alchemik PW
10 lipca 2013, 10:24
Co jest napisane w tym komunikacie o błędzie?

Kodzo19 PW
10 lipca 2013, 11:59
a jeśli dopiero kupie heroes 6 i będę zakładać konto na uplayu to nie będzie zhackowane? Ponieważ dopiero chce je kupić?

Hubertus PW
10 lipca 2013, 12:09
Hasło zmieniamy za pomocą linka wysłanego nam przez Ubi w mailu informacyjnym albo przez zalogowanie się do Uplay, czasem trzeba spróbować kilka razy bo serwery mogą być przeciążone, albo wyskoczy błąd w połączeniu. Jeśli błąd będzie się powtarzał to napisz do pomocy technicznej.

Co do zakładania nowego konta w Uplayu to nie ma powodu obawiać się zhackowania, bo dotyczy to tylko kont które były w usłudze w momencie hakerskiego ataku.

Kodzo19 PW
10 lipca 2013, 12:13
To dobrze bo zbieram na heroes complete na gram.pl bo nie chcę być do tyłu z fabułą.

Haarald PW
10 lipca 2013, 18:04
u mnie inny problem...

W kwietniu na uplay były jakieś zmiany i teraz potrzeby jest majl. Oczywiście przegapiłem to.
Do tego zapomniałem majla. Do gry loguję się przez podanie nicka. Na dodatek zakupiłem dziś dwa dodatki, których na razie nie instaluje.

Nie mam pojęcia jak to wszystko wyprostować, a nie chce stracić klucza o ile już go nie straciłem.

Wie ktoś jak to naprawić?

A tak w ogóle to czemu tak utrudniają życie tym co kupują oryginały. Jakieś durne klucze.


Alistair PW
10 lipca 2013, 22:03
Na litość boską. Jak może być zhackowane konto, które podczas ataku jeszcze nie istniało? To jak ukraść samochód, który jeszcze nie został wyprodukowany.

Bosper PW
11 lipca 2013, 16:18
Problem z błędem jest taki ze wyświetla sie tylko error i nic wiecej. A próbowałem już nie raz. Co do pomocy technicznej to gdzie mam to napisać jakiś adres bym poprosił

Alchemik PW
11 lipca 2013, 16:25
A jest u Ciebie możliwy jakiś problem z przeglądarką? Na przykład włączyłeś jakieś opcje zabezpieczeń, przeglądarka jest nieaktualna. Co do pomocy technicznej: "http://ubisoft-pl.custhelp.com/". Rozumiem że na konto możesz się zalogować, nie możesz tylko zmienić hasła, tak?

Bosper PW
11 lipca 2013, 17:15
Dokładnie. Ogólnie strona Ubi sie włącza, tylko na tej stronie wyskakuje błąd. Mogę ci screena wysłać tylko daj mi jakiś kontakt :D

Alchemik PW
11 lipca 2013, 21:24
Cytat:
Dokładnie. Ogólnie strona Ubi sie włącza, tylko na tej stronie wyskakuje błąd. Mogę ci screena wysłać tylko daj mi jakiś kontakt :D

Wysłałem Ci na "Hermesa" mój adres E-mail.

Alamar PW
12 lipca 2013, 10:16
Jeśli ktoś ma problem z linkiem z maila od Ubisoftu, to po kliknięciu "Odpowiedź" na maila, należy skopiować link i wkleić do przeglądarki. Z dziwnych przyczyn przeważnie działa.

W innym przypadku należy skontaktować się z supportem Ubi (aka Śpiącymi Królewiczami :P).
temat: Zmiana hasła, zhacowany U-play?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel