Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Coś o sobie w realu
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 4 - 5 - 6

Bychu PW
10 lipca 2013, 00:33
No to Panowie witamy i zapraszamy do dyskusji, zarówno na forum jak i na cmentarnym czacie ;)
A żeby nie robić off topu...
Zbyszek, zagorzały fan kopaczy, niekoniecznie narodowych, a gadać mogę o wszystkim prawie, tyle powinno wystarczyć :P

Felek PW
11 lipca 2013, 10:54
Garett, wiem o tych seriach, jednak nigdzie nie mogę ich znaleźć... utrudnia to dodatkowo fakt, że jestem z małego miasteczka i nieczęsto wyjeżdżam. Muszę się rozejrzeć po bibliotekach bo dawno nie zaglądałem, a nuż kupili?

Irhak PW
11 lipca 2013, 17:43
Zawsze możesz się popytać o wypożyczenia międzybiblioteczne. A nóż widelec się zgodzą na takie coś ;)

Laxx PW
13 listopada 2014, 08:51
Ok, to i ja dodam o sobie nieco więcej informacji ;)


Jak już pisałam w innym poście - mam na imię Kaśka, jestem 24-letnią studentką. Urodzona 12. grudnia, mój znak zodiaku to Strzelec. Nie mam niestety rodzeństwa. Jestem niestety dość wysoka, bo mam 178 wzrostu. o.O" (nie poszło mi na rozum, to dali mi wzrost)

Posiadam licencjat ze stosunków międzynarodowych; aktualnie jestem na ostatnim roku mgr z zarządzania oraz bezpieczeństwa narodowego.

Pochodzę z Żywca i tutaj mieszkam, a studiuję w Bielsku-Białej i w Krakowie ;)

Cóż mogę o sobie jeszcze powiedzieć? Bardzo lubię Gwiezdne Wojny. Od razu zastrzegam, że nie jestem megafanką, która przeczytała wszystkie książki i grała w gry poświęcone tej serii ;) Szczerze mówiąc, odlądałam tylko filmy.

Interesuję się mitologiami, religioznastwem; nawet i teologią. Poza tym trochę polityki, fantastyki i tak to jakoś się toczy.

Jeśli chodzi o muzykę, jaką słucham to jest to rock oraz metal. Nie uważam się za specjalistkę i ekspertkę w tej dziedzinie; kiedyś nosiłam glany ale obecnie są odłożone na bok i schowane ;)
Jakie zespoły? Bardzo cenię sobie starego Nightwisha (od niego wszystko się zaczęło), starego Bon Jovi, Scorpions, Whitesnake, Europe, Alice Cooper, Iron Maiden, Motorhead, Sinergy, Lordi, Stormwarrior, Twisted Sister, Lady Pank (mój ulubiony zespół od dziecięcych czasów ;)). Wiem, jak widać koneserką nie jestem ale każdy ma swój własny gust.
Poza tym... zabrzmi to dziwnie, ale bardzo lubię muzykę tzw. "8-bit", czyli z gier na NESa :D Nawet i utwory Nightwisha przerobione na ten format brzmią moim zdaniem epicko.

Jeśli chodzi o moje ulubione gry to oczywiście HoMM III, HoMM II i nawet przekonałam się ostatnio do HoMM IV. W gry spod znaku M&M nigdy nie grałam; mam zamiar nadrobić te zaległości.
Od czasu do czasu lubię sobie zagrać też w Settlersów i jak większość dziewczyn w Simsy :D

Książki czytam przeróżne; ostatnio najbardziej zapadła mi w pamięć "Historia kanibalizmu", gorąco polecam.

A, może jeszcze coś o filmach... do ulubionych należą jak już wspomniałam Star Wars a poza tym Rambo, Predator, Conan, Czerwona Sonja, Władca Pierścieni, Hobbit, filmy akcji z większości znanymi dla tego gatunku aktorami, oraz polskie kultowe filmy typu Sami Swoi czy Jak rozpętałem II wojnęświatową. Do seriali nie przywiązuję jakoś uwagi.

To chyba tyle ode mnie. Jak coś się mi jeszcze przypomni, to ewentualnie edytuję posta. Jeśli ktoś ma jakieś pytania/zastrzeżenia/uwagi, to dawać ;>

Ach, i byłabym zapomniała. Jestem fanką czarnych charakterów, wybaczcie :)
strona: 1 - 2 - 3 ... 4 - 5 - 6
temat: Coś o sobie w realu

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel