Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [tymczasowo] UlepSZenia jednostek 3.58f
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

Vir00z PW
8 lipca 2013, 10:27
Witam.
Mam taki problem gdyz: mam ustawione w opcjach Wog opcjle ulepszenia jednostek. A wiec rozbudowalem sobie Bastion mam wystarczajaca ilosc surowcow klikam PRAWYM przyciskiem myczy na Kapitol i nic mi sie nie pokazuje tylko ze "kapitol dostarcza mi 4000 zlota" Pomozcie

AmiDaDeer PW
8 lipca 2013, 10:44
Instalowałeś moda Nowe Ulepszenia czy próbujesz to zrobić na czystym WoG-u? Chyba że mówisz o jakichś innych ulepszeniach, ale wtedy musisz sprecyzować swoje pytanie.

Vir00z PW
8 lipca 2013, 10:49
Dokladnie mam te uleprzenia. Tylko ta Opcja z Kliknieciem Prawym przyciskiem myczy na kapitol cos mi nie dziala.

P.S Widzialem U "komputera" ze mial te uleprzone jednostki ;)

Bluearga PW
8 lipca 2013, 10:53
Na czystym WoGu miałam dokładnie ten sam problem - nie działał ten prawy przycisk, podczas gdy komputer paradował sobie z tymi jednostkami jak chciał(Przeklęty cziter!)

Rozwiązania chyba nie znalazłam(albo już nie pamiętam), potem przeniosłam się na ERE i tam już nie miałam problemu z tym modem.

Vir00z PW
8 lipca 2013, 10:58
A Mogłabys podac mi link do tej "era" bo ja to troszkie zielony w tych wersjach jestem:)

Vir00z PW
8 lipca 2013, 11:10
Mam taka wersje http://chomikuj.pl/tam_dalekoxd/Mody+do+gier/Heroes+of+Might+and+Magic+III/Heroes+III+WOG+3.58F+PL+portable-+wersja+zmodyfikowana+przeze+mnie
i czy jak sciagne tego "era" http://chomikuj.pl/tam_dalekoxd/Mody+do+gier/Heroes+of+Might+and+Magic+III/ERA+2.4+%28*2bWoG+3.58f%29 i zainstaluje do folderu z gra to bedzie wszystko dzialalo ??

Fandor PW
8 lipca 2013, 11:12
Nie jestem pewny, bo w woga przez vcmi nie grałem szmat czasu, ale ten skrypt sprawia, że jednostki można ulepszyć po prostu (masz jednostkę i ulepszone siedlisko to wchodzisz w jej panel i tam jest możliwość ulepszenia), bo z tego co wiem z tych specjalnych budynków od new upgrades komputer nie korzystał więc bardziej prawdopodobne, że to ten skrypt, ale musicie sprawdzić.

Vir00z PW
8 lipca 2013, 11:20
Wiec tak ten Skrypt to dziala na moim WoG tylko nie wiem jak to dziala.Mianowicie gralem bastionem mialem uleprzynych Wysokich elfow i chcialem je uleprzyc w Sylwanskie centaury ja w Swoim zamku nie umialem tego zrobic ale jak przejolem Komputerowi jego Bastion to juz po wjechaniu do jego zamku mialem taka opcje.I wlasnie chodzi mi o to co kliknac " co-gdzie-jak" ze to zadzialalo?? :O

Kuririn PW
8 lipca 2013, 20:24
Cytat:
"co-gdzie-jak"

Heh dobre:) klikasz Prawym przyciskiem myszki na Kapitol :D z reszta dasz sobie rade:)

Vir00z PW
9 lipca 2013, 09:20
No wlasnie tylko ze jak Klikan prawym na kapitol ty tylko pokazuje mi ze kapitol dostarcza 4000 zlota na dzien i nic wiecej :P

Kuririn PW
9 lipca 2013, 09:31
A moze nie masz New Upgrades? jeżeli masz to w opcjach WOGofikacji włącz Nowe ulepszenia stworzeń, uniwersalne ul. stworzeń i ul Miast. to wszystko jest w 2 zakładce WOGofikacji.

Vir00z PW
9 lipca 2013, 11:17
Mam To włączone oczywiscie ale nie wiem czy jakis bug/error jest czy co.Bo za chu....a nie moge kliknac prawym przyciskiem na kapitol Bo caly czas pokazuje mi ise tylko Kapitol dostarcza 4000 sztuk zlota ;/ a moze trzeba jakiegos bohatera albo artefakt ??

Bluearga PW
9 lipca 2013, 18:13
No tak, WoG zmodyfikowany i wszystko jasne.

Prawdopodobnie któryś z wgranych modów pieprzy mod ulepszeń, dlatego lepszy jest wog pod ERE bo tam masz większą władzę nad modami, możesz ustalać który z nich "góruje" nad innym itp.

ERE instaluje się nie na WoGu tylko czystym SoDzie lub Złotej Edycji.

http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=37208
A tu mody: http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=37495&pagenumber=1

Instalacja modów na ERZe jest dużo prostsza, folderek z modem wrzuca się do folderu "Mods" i potem przez Mods Managera ustalasz ich aktywacje/nieaktywacje i poziom w piramidzie.

Jak coś to mogę też dać Spolszczenie do wersji ERY, ktoś z kwasowej groty je zrobił(niestety nie pamiętam kto :x) i gdzieś się zgubiło na łamach forum, więc skopiowałam je ze swojej gry po prostu.

Vir00z PW
9 lipca 2013, 18:18
Dziękowac

AmiDaDeer PW
9 lipca 2013, 18:26
Spolszczenie dla Ery znaleźć można tutaj.
temat: [tymczasowo] UlepSZenia jednostek 3.58f

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel