Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Uruchomienie gry Heroes 6
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)

WeteranG13 PW
29 czerwca 2013, 09:49
Witam,
Piszę tutaj post na forum pierwszy raz,ale na waszej stronie bywam często.Chciałem się was zapytać co mam zrobić w sytuacji,kiedy kupiłem Might and Magic Heroes VI Complete Edition,zainstalowałem grę,chcę użyć klucza z instrukcji w Uplayu aby zyskać dostęp do gry,a wyskakuje mi taki błąd:http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9a40529494ce0e87.html

Poradzcie mi co mam zrobić.Jeżeli pozostała tylko opcja supportu Ubi,to tam pewnie okaże się,że z mojego grania nici i 170 zł poszło w błoto.Czuję się ostro oszukany.Pozdrawiam.

BluekPL PW
29 czerwca 2013, 12:02
Sprawdź czy poprawnie wpisałeś.
Możliwe, że popełniłeś mały błąd i przez to nie chce ci zaakceptować klucza.

WeteranG13 PW
29 czerwca 2013, 12:17
Niestety,wpisywane dziestiątki razy,na 100% jest dobrze.Dostałem nawet bana na godzinę za za dużo prób wpisywania kodu...Porażka.

Nemomon PW
29 czerwca 2013, 12:27
Też mi wyskoczył problem z tym. Klucz licencyjny jest "case sensitive", wpisz wszystkie litery zgodnie z ich wielkością.

WeteranG13 PW
29 czerwca 2013, 12:29
I jak tobie już działa?

Nemomon PW
29 czerwca 2013, 12:58
Tak. Wpisałem klucz drugi raz, tym razem ze wszystkimi wielkimi literami i mi działa. Aczkolwiek mam z czym innym problem - moja karta graficzna nie jest obsługiwana przez HVI i sądząc po działaniach Ubi nigdy nie będzie... Także mogę sobie pograć rekreacyjnie, ale nie jestem w stanie przejść kampanii, bowiem są momenty w grze w których gra zawsze mi się sypie.

XaRRo PW
1 lipca 2013, 11:49
Weteran, miej nadzieje że to ty źle wpisujesz. Z supportem będziesz się męczył. Raz przypadkiem wpisałem 2 kody do tego samego DLC na swoim koncie i aktywowało mi oba. Drugi klucz był dla kumpla, to pisałem do supportu żeby tamten odblokowali od konta. Dostałem nowy kod, ale męczyłem się z nimi miesiąc, a w tym czasie mój temat raz zniknął bez śladu i zakładałem go ponownie... Ale "pamiętamy o Pana sprawie", haha.

Acid Dragon PW
1 lipca 2013, 19:33
Sądzę, że Ubisoft nie powinien robić problemów, o ile posiadasz dowód zakupu gry (paragon ze sklepu).

Alamar PW
2 lipca 2013, 07:09
Zdjęcie gry, kodu aktywizującego + paragon powinno załatwić sprawę, ale 100% gwarancji Ci nie dam.

WeteranG13 PW
2 lipca 2013, 09:34
Dzięki za pomoc.Dostałem nowy kod,który tym razem działa.Temat do zamknięcia,pozdrawiam wszystkich forumowiczów.:)
temat: Uruchomienie gry Heroes 6

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel