Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: Duel of Champions - kod na bohaterkę Ariana i 25 tys. złota
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)

M1S13K PW
28 czerwca 2013, 19:21
Kto pierwszy ten lepszy ....
Prosze:

sodr-L7QT-MKFW-C7CL-AWM7 :)

Alistair PW
28 czerwca 2013, 19:46
Właśnie skorzystałem. Dzięki.

BluekPL PW
28 czerwca 2013, 20:06
Hehe
Ja swój dam na nagrodę pocieszenia jak kolejny turniej będzie ;D

Kharis PW
29 czerwca 2013, 15:31
Cześć! Chętnie przyjąłbym od kogoś taki klucz - pogrywam sobie czasami w DoC a dodatkowy boost zawsze mile widziany :-)

PS. wiem że jeszcze był klucz do talii bohatera Crag Hack dodawany do DLC - Pirates of the Savage Sea, jakby ktoś posiadał prosiłbym o kontakt :)

BluekPL PW
29 czerwca 2013, 15:43
Ja mógłbym się zamienić Crag Hack za Arianę, bo w moim dodatku nie było Hacka tylko wyżej wymieniona :/

Kharis PW
29 czerwca 2013, 15:47
Bluek co ewentualnie jeszcze byś chciał za kod do Ariany ? Potrzebuje go :)

Hayven PW
29 czerwca 2013, 17:07
BluekPL, Crag Hackiem nie warto grać :P Gdyby jego umiejętność była pasywką, to to już by było coś. A tak, to nie ma czym sobie zawracać głowy, o wiele lepiej gra się np. Kat. Co więcej, Craga i tak dostaniesz po wygraniu 500 pojedynków rankingowych :D

A tak na serio, to jak już ktoś kiedyś na tym forum powiedział - jeśli jesteś na tyle dobrym graczem, aby opracować sensowną strategię dla Craga, masz już zwykle dość kart i doświadczenia, aby stworzyć o wiele łatwiejszy do grania i skuteczniejszy deck :P

BluekPL PW
29 czerwca 2013, 19:05
Ja nie chcę nim grać, ja chcę po prostu go mieć ;d
+talię Twierdzy aby jakąś sensowną złożyć
temat: Duel of Champions - kod na bohaterkę Ariana i 25 tys. złota

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel