Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [Ankieta] Sprawy dot. zamku Vori
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
Jaka jednostka powinna być reprezentowana na siódmym poziomie?
Yeti standardowy (18)
 
 41%
Yeti "wampopodobny" (8)
 
 18%
Wendigo (18)
 
 41%
(głosowanie zakończone)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 9 - 10 - 11

Morgan Grin PW
25 czerwca 2013, 23:41
Jako, że nie wypada mi głosować na własny koncept, głos idzie na Fenrira ;)
Wendingo, Olbrzym czy Yeti nie wydają mi się na tyle potężne, by konkurować o pozycję najsilniejszego w zamku, choć oczywiście powinny w nim się pojawić. Lodowy robal wydaje mi się odrobinę przekombinowany, a smoków mamy już chyba pod dostatkiem :)

@Hayven: Skąd pomysł? Po prostu chciałem aby jednostka była znacząco odmienna od reszty jednostek na siódmym poziomie :D Niestety obawiam sie, że będzie wyjątkowo trudno wymyślić pozostałym kandydatom jakieś ciekawe, wyróżniające się umiejętności. Zębacz wydawał mi się jakimś ciekawym urozmaiceniem i bardziej niż sama jednostka chodzi mi chyba jej "ducha", czyli potężną jednostkę szarżującą. Z resztą już od dłuższego czasu chodziła mi ta jednostka po głowie, gdy kombinowałem jak zastąpić czempiona krasnoludów w ewentualnym dodatku do HoMM6.
Ale jak widać tylko mi ten pomysł wydał się trafiony :D

witchking PW
25 czerwca 2013, 23:51
Pragnę przedstawić kolejną propozycje na poziom 7:D

http://c.wrzuta.pl/wi10275/bd1f4b82002c8d0251ca0fdb/archdevil_ny

Jednostka ta idealnie pasuje do Vori co znakomicie podkreśla jej nakrycie głowy. Warto też podkreślić, że idealnie komponuje się także z lodowym demonem (co zresztą widzieliśmy w homm 4). To wszystko czyni z niej kandydata doskonałego;p

Gravius PW
26 czerwca 2013, 01:54
Zagłosowałem na Wendigo, ale w głowie mam taką wersję

Pointer PW
26 czerwca 2013, 11:44
Hmm... Witchking, patrząc na taki wizerunek Yeti, to aż się sam prosi o to żeby nie dawać go na 7. poziom. Wygląda niepoważnie jak na mój gust...

@Warmonger
A dlaczego to niby tytani są bardziej "półboscy" niż cyklopi? Przecież obie istoty pochodzą z mitologii greckiej i zarówno tytani, jak i cyklopi (oraz hekatoncheirowie) byli synami Uranosa i Gai... Takie traktowanie cyklopów wynika tylko z faktu obniżenia ich statusu przez 3DO ;P Zauważ, że w H1, H2, a potem też w H5 i H6 są na najwyższym poziomie w swoim mieście.

No, ale wracając do tematu...
Lodowy olbrzym ewentualnie pasuje na 7. poziom... Yeti... Wcześniej pisałem, że tak, ale parę argumentów mnie przekonuje, że to nie najlepszy pomysł... Żaden żmij ani robal mi nie pasuje. Wendigo też niezbyt. Lodowy demon - ewidentnie niższy level. Zębacz - zdecydowanie nie to miasto. Smoków rzeczywiście jest pod dostatkiem, ale jest chyba najlepszym rozwiązaniem, gdyby nie jedno "ale", którego chyba nie zauważyliście... Swego rodzaju lodowego smoka już mamy w h3! Przypomnijcie sobie nazwę pewnego neutralnego siedliska - Frozen Cliffs. A więc lodowy smok to najpotężniejsza jednostka w grze - Azure Dragon. A więc ostatecznie jestem za Lodowym Olbrzymem. Na 2. miejscu mimo powyższego argumentu - lodowy smok.

Bychu PW
26 czerwca 2013, 12:40
To istnieje Lodowy Smok? O.o
Ja słyszałem tylko o Błękitnym rekrutowanym w tym miejscu, ale ja to ponoć głupi jestem :P

A tak na poważnie, mi najbardziej na 7lvl pasuje olbrzym, wendigo dałbym na drugi(?) jest taki strasznie wychudzony jak dla mnie :P
Yetiego bym widział na 5lvl. Lodowego demona widzę na 4lvl jako jednostkę atakującą lodowym pociskiem. Te zębacze przy lekkim "oblodzeniu" ich pasowałyby mi na 1lvl ;) A zagłosowałem na oblrzyma.


EDIT:
A myśleliście nad Lodowym golemem?
http://www.gothic.phx.pl/gothic/dane/potwory/lodowy_golem.jpg
Tylko takim ciut większym i z mniejszym brzuchem niż ten tutaj :P Coś jak tytani w H4 mi by się widział.

AmiDaDeer PW
26 czerwca 2013, 12:51
Gravius:
Zagłosowałem na Wendigo, ale w głowie mam taką wersję
To jest bardziej yeti, a nie wendigo. :P

Dartanion:
Te zębacze przy lekkim "oblodzeniu" ich pasowałyby mi na 1lvl ;)
Na pierwszym poziomie to raczej humanoidy powinny być, nawet zdziczałe.

Irhak PW
26 czerwca 2013, 18:43
A może coś prostszego? :P Yeti w Wendigo? (skoro te dwie wygrywają :D)

Bychu PW
26 czerwca 2013, 18:56
No, to jest w sumie dobry pomysł, ale dorzuciłbym jeszcze olbrzyma, bo wiele do nich nie traci ;)

Nerevar PW
26 czerwca 2013, 19:21
Cytat:
A może coś prostszego? :P Yeti w Wendigo? (skoro te dwie wygrywają :D)
Mam wrażenie, że kłótnia o to, którą jednostkę wsadzić będzie niczym przy kłótni o to, która powinna być ulepszeniem ;P

jarojj10 PW
26 czerwca 2013, 19:22
Wszystkie jednostki które tu są proponowane oprócz tego smoka wyglądają na trochę slabe jak na 7lvl. A może dać olbrzyma, yeti'ego lub wendiego (tylko te pomysły wydają mi się odpowiednie)ale ze zmniejszonymi statystykami i zwiększonym przyrostem (coś takiego jak w przypadku feniksów).

Irhak PW
26 czerwca 2013, 19:46
Cytat:
Mam wrażenie, że kłótnia o to, którą jednostkę wsadzić będzie niczym przy kłótni o to, która powinna być ulepszeniem ;P
Akurat tu jest prosto - Wendigo, bo ma rogi :D

Kammer PW
26 czerwca 2013, 20:55
Moim wyborem jest Wielce Enigmatyczny Niszczyciel, Demon I Gnębiciel Olbrzymów. Po prostu jest najklimatyczniejszy. Podstawkę można zrobić jako piechotę, zaś ulepszenie zamieniałoby się w wir krwi i pod taką postacią latałoby.

Eternal PW
26 czerwca 2013, 21:46
Czekam na wyniki ankiety. Ostatecznie jednak zagłosowałem- na olbrzyma. Wszystkich tu obecnych, zwłaszcza Dru, zapraszam na walący się temat główny. Potrzebna pomoc w ratowaniu projektu.

Lanser975 PW
27 czerwca 2013, 00:10
Ja uważam że na jednostkę 7lvl najlepiej sprawdziłby się olbrzym tylko nieco bardziej urozmaicony
http://wow.zamimg.com/uploads/screenshots/normal/99053.jpg
Wg. mnie z tą lodową brodą i rogami pasowałby idealnie :)

Pointer PW
27 czerwca 2013, 09:57
@up

Wow! Tym mnie przekonałeś ostatecznie - takiego olbrzyma widzę na poziomie 7. jak najbardziej. Oby wygrał olbrzym i oby ktoś był w stanie przełożyć go w miarę wiernie na grafikę h3.

Matheo PW
27 czerwca 2013, 10:52
Wybierzecie jednostkę, a autorzy miasta ustalą koncepcję do której ta jednostka nie będzie pasować i co wtedy?

Hayven PW
27 czerwca 2013, 14:10
Wybrałem Yeti, ale taki olbrzym? Jak najbardziej! :)

jarojj10 PW
27 czerwca 2013, 16:05
Przerobić trochę tego olbrzyma witchkinga- może poszerzyć go w barach, dorobić trochę błyszczących elementów i będzie miodzio. Mam też nadzieję że ten pomysł z alternatywnym ulepszeniem (ognisty olbrzym)nie zostanie zapomniany =D

Ullialnor PW
28 czerwca 2013, 17:55
Można również skorzystać (chyba) z tych bohaterów, gdyż raczej nie są używani przez żadnego postępującego moda: http://www.heroes3towns.com/?town=cronverk&page=heroes

Przy okazji można się zainspirować siódmym i innymi poziomami.

Nerevar PW
28 czerwca 2013, 23:05
Dla fanów yeti: może taką wersję chcecie? ;)

http://cdn.ageofwonders.com/resources/img/journal_giantslore/feature_yeti.jpg
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 9 - 10 - 11
temat: [Ankieta] Sprawy dot. zamku Vori

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel