Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [Ankieta] Sprawy dot. zamku Vori
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
Jaka jednostka powinna być reprezentowana na siódmym poziomie?
Yeti standardowy (18)
 
 41%
Yeti "wampopodobny" (8)
 
 18%
Wendigo (18)
 
 41%
(głosowanie zakończone)
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11

Dark Dragon PW
25 czerwca 2013, 15:08
A co tam - reset głosów i więcej opcji. Yeti to Yeti - wyglądem zajmiemy się później. To samo tyczy się jednostek wężowatych.

Drwal PW
25 czerwca 2013, 15:16
Ja waham się pomiędzy Yeti, a Smokiem (wiem dużo ich, ale strasznie tu pasuje). Olbrzyma dałbym na poziom 6 tak jak cyklopa, a Wendigo 5. :)

EDT: dzięki Ci Hobbit bo zmieniłem zdanie.:D

AmiDaDeer PW
25 czerwca 2013, 15:17
I jeszcze raz reset ankiety, bo Dark_zapomniał o jeszcze dwóch propozycjach. :P

(tak, wiem że ankieta nie jest idealna, ale więcej niż siedem pozycji jest w tym systemie niemożliwe do zrealizowania -.-)

Dark DragonDark DragonNie zapomniał. Te których nie dodałem cieszyły się bardzo znikomym poparciem, więc sens ich dodawania był żaden.

Nemomon PW
25 czerwca 2013, 15:23
Jeżeli to nie problem, dajcie nam znać, kiedy ankieta będzie finalną ankietą, w której będziemy mogli głosować :).

AmiDaDeer PW
25 czerwca 2013, 15:25
Po chwili namysłu i kolejnym resecie głosów uznaję, że właśnie to jest ostateczna forma ankiety. :P Głosować!

Kuririn PW
25 czerwca 2013, 15:53
No ok. Poszło :P

Hayven PW
25 czerwca 2013, 16:26
Zagłosowałem na Yeti, bo jakoś najbardziej mi do tego wszystkiego pasuje ;P

BTW, Zębacza nie wybrałbym nigdy w życiu :P Z jakiej paki w ogóle taki pomysł? :D

The Doom PW
25 czerwca 2013, 16:54
Ja ostatecznie też głosowałem za Yeti. Zobaczymy co z tego wyjdzie... Jeśli chodzi o Zębacza - zaproponował go Morgan w ósmym poście tego tematu :3

I tak w ogóle dobrze, że poprawiliście ankietę ;)

Shin0bi PW
25 czerwca 2013, 18:14
@Nemomon, świetny pomysł z Yeti rzucającym kulami śniegu. Sam zagłosowałem na Wendigo, jednak strzelający Yeti podobny do małpy (znacznie bardziej niż behemot) również wydaje się bardzo sensowny.

Dru PW
25 czerwca 2013, 18:54
Razem z Hobbitem ustaliliśmy jak będzie wyglądało głosowanie w spawie line upu. By nie tworzyły się niepotrzebne dodatkowe dyskusje na temat jaka jednostka powinna być w Vori, będziemy co tydzień głosować nad jednostkami, jakie mogą wejść do gry na danym poziomie. Czyli jeśli w tej ankiecie zostanie wybrana jednomyślnie jednostka na siódmy poziom, to za tydzień będziemy głosować nad kolejnymi jednostkami, ale tym razem na szósty poziom i tak co tydzień aż dojdziemy do sytuacji w której wybierzemy jednostkę na poziom pierwszy.

Oczywiście jednostki, które nie wygrały danego poziomu,a uzyskały wiele głosów będą mogły być ponownie dodane do ankiety, ale tym razem na poziom niżej, o ile będą pasowały na danym poziomie.

Jeśli będzie remis lub mała różnica głosów w danym głosowaniu to powstanie dogrywka tylko z tymi jednostkami, które uzyskały najwięcej głosów.

W ten sposób mozolnie, ale uczciwie wybierzemy nasz idealny zamek Vori :)

Zapraszam do głosowania bo każdy głos jest ważny w kształtowaniu modyfikacji.


Saki PW
25 czerwca 2013, 18:58
Nie jestem pewien, czy nie doprowadzi to potencjalnie do nieskładnego, zabałaganionego line-upu, który, co gorsza, może być potencjalnie pozbawiony jednostek Vori(a frakcja elfów Vori bez elfów Vori byłaby trochę kuriozalna).

Zagłosowałem na Olbrzyma.

Dru PW
25 czerwca 2013, 19:02
Myślę, że są tutaj inteligentne istoty, które będą logicznie głosować i na pewno nie doprowadzą do takiej sytuacji w której zabraknie elfów w zamku elfickim :P

Nemomon PW
25 czerwca 2013, 19:08
Głos na Yeti. Olbrzym idealnie wygląda mi na poziom 6. Wendigo wygląda jakoś "chudo", więc więcej jak 3 czy 4 poziom bym mu nie dał.

witchking PW
25 czerwca 2013, 19:09
Moim zdaniem ankiety są fajnym rozpoznaniem tematu i dużo lepszym rozwiązaniem niż długie dyskusje;) Niemniej nie widzę sensu w dogrywkach.

Ostateczny lineup powinien stworzyć team sugerując się oczywiście ankietą (jeśli taki powstanie) albo lider (jeśli projekt będzie otwarty).

Przyznaje, że wyniki ankiety są bardzo ciekawe i nie mogę się doczekać jej rozstrzygnięcia.

Saki PW
25 czerwca 2013, 19:59
witchking:
Ostateczny lineup powinien stworzyć team sugerując się oczywiście ankietą (jeśli taki powstanie) albo lider (jeśli projekt będzie otwarty).

Wszystko pięknie, brakuje tylko teamu;p Jeśli chce się na poważnie zająć tym projektem, to przydałoby się jakiś porządny, konkretny team ustalić... albo nie?

Eternal PW
25 czerwca 2013, 20:07
Może będzie. Zerknij na temat główny. Wycofuję kandydaturę Sturękiego i wstrzymuję się od głosu.

Nerevar PW
25 czerwca 2013, 20:34
Cytat:
W ten sposób mozolnie, ale uczciwie wybierzemy nasz idealny zamek Vori :)
Przypomina mi to robienie idealnej kobiety na zasadzie brania nosa od jednej piękności, uszu od drugiej itp (oczywiście na bazie wyników głosowań). Efekty niekoniecznie są piękne ;P

Cytat:
Myślę, że są tutaj inteligentne istoty, które będą logicznie głosować i na pewno nie doprowadzą do takiej sytuacji w której zabraknie elfów w zamku elfickim :P
Cóż, może się skończyć na elfie na 1 poziomie, bo przy reszcie głosowań będą fajniejsze opcje ;)

Nicolai PW
25 czerwca 2013, 22:07
Jestem za Fenrirem, byłaby to jakaś nowość ;)

Warmonger PW
25 czerwca 2013, 22:51
Błaga, tylko nie smok. Smoków ci u nas dostatek.

Olbrzym też moim zdaniem powinien raczej odpowiadać cyklopowi (6 poziom), niż tytanowi. W moim rozumieniu tytani, poza tym, że są duzi, posiadają jakieś nadnaturalne i półboską naturę. natomiast cyklop, jak i olbrzym to po prostu większa wersja normalnego człowieka. Ale jeśli dodać odpowiednie uzasadnienie fabularne, mogą oni stać się jednostkami 7. poziomu.

witchking PW
25 czerwca 2013, 22:57
W mitologi skandynawskiej na której ich wzorowałem olbrzymy wchodziły w związki z bogami. Sam Loki będąc olbrzymem mieszkał wśród bogów i jednym z nich został okrzyknięty.

Przy okazji Yeti:
http://c.wrzuta.pl/wi16230/48ca9330002d492e51ca0c98/yotun
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11
temat: [Ankieta] Sprawy dot. zamku Vori

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel