Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Cave - Combat
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2

Matheo PW
12 czerwca 2013, 18:17
Jeśli chcecie wyrazić opinię o "Cave - Combat" , pochwalić, skrytykować, o coś zapytać, lub coś zaproponować, to zapraszam do dyskusji :)

Garett PW
22 czerwca 2013, 21:44
Mam pytanie odnośnie fabuły walk.W opowiadaniu Matheo Terxina została zamrożona gdzieś w Krainie Olbrzymów po ucieczce z Kolonii Zod to zakładając, że walkę wygra Matheo a ja zdecyduje się wyzwać Xelacienta to czy ta walka odbywałaby się w niedługim czasie po tym wydarzeniu czy nie byłoby to brane pod uwagę?W regulaminie zabawy jest punkt mówiący o tym iż wygrane walki będą budować fabułe więc opcja pierwsza jest chyba rozsądniejsza ale chciałbym wiedzieć jak się na to zapatrujecie.

Matheo PW
23 czerwca 2013, 11:54
Fabuła mojej walki powinna być brana pod uwagę. Jednak w walkach nie ma określonego czasu wydarzeń. Następna walka może się odbywać tydzień, dwa miesiące, lub rok po poprzedniej. Dlatego może się odbywać w zupełnie innym miejscu. Jednak fajnie by było, gdbyb Xelacient nawiązał do tego w kolejnej walce.

Nawiązywanie do innych walk, nawet do tych, w których nie brało się udziału, zawsze będzie sporym plusem :)


EDIT: Ja chciałbym aby ten projekt obejmował zarówno Ashan jaki i Enroth, ale nie wiem czy to wszystkiego nie skompolikuje. Co o tym myślicie :)?

Garett PW
23 czerwca 2013, 14:14
Zawsze można wysnuć teorie spiskową jak połączyć stare i nowe uniwersum.Jeśli będziemy brać pod uwagę Ashan mogą wyjść z tego ciekawe sytuacje np. pojawia się demon z Sheoghu który udaje kreegana.

Irhak PW
23 czerwca 2013, 17:18
E tam... przecież Sandro z Ashanu dał już wprost połączenie starego i nowego uniwersum :P "W Pustce (czy tam za nią) są inne światy" :D

Garett PW
23 czerwca 2013, 18:02
Mam jeszcze jedno pytanie: Ile dni będziemy czekać na głosy?

Matheo PW
24 czerwca 2013, 10:40
To zależy. Jeśli będzie się wypowiadać wiele osób, to wprowadzimy limit kilku dni na ocenianie. Teraz, gdy w CC jest mały ruch, to nie chcę zamykać głosowania, bo ktoś może się skusić :) Gdy pojawi się kolajna walka, to głosowanie na pierwszą na pewno będzie zamknięte :)

Matheo PW
26 lipca 2013, 10:10
Zapraszam do oceniania walki numer 2

Garett PW
8 marca 2014, 14:09
Projekt Cave Combat zmartwychwstał i jest już trzecia walka. Zapraszamy do czytania, oraz oceniania. :)

Matheo PW
9 marca 2014, 18:02
Przyłączam się do powyższej wypowiedzi. Mam nadzieję, że pojawi się chociaż jeden głos, który pozwoli na wyłonienie zwycięzcy.

Garett PW
23 marca 2014, 18:45
Z regulaminu Cave Combat:
8)Kto wygrywa? Ten kto zdobędzie więcej głosów. Każdy użytkownik forum, może wypowiedzieć się na temat każdej walki i wskazać, tego kto jego zdaniem zwyciężył. Zwycięzca otrzyma 1 ptk.

9)Osoby, które zgłoszą się do zabawy, będą otrzymywały 0,25 pkt. za ocenianie innych walk.

No właśnie, dostajemy punkty ale do czego one tak właściwie będą służyć?

Garett PW
28 kwietnia 2014, 14:47
Po dość długim czasie od wyzwania_(co najmniej pól roku :P), Xelacient wreszcie przyjął moją propozycję. Oczywiście, nie obyło się bez problemów :P, między innymi: problemy z ustaleniem daty_(jedyny konkret był taki, że ma być niedziela), nieobecności Mathea, który miał nam załatwić założenia początkowe, później nieobecności Xela, aż do chwili gdy obaj obudziliśmy się z ręką w nocniku i musieliśmy pisać po nocy. :P
Walka numer 4. - D.U.N.C.A.N_(Garett) VS Terxina_(Xelacient) mimo problemów doczekała się realizacji :P. Zapraszam do czytania i komentowanie!

Alamar PW
28 kwietnia 2014, 15:24
Komentarz nr 1: spacje przed nawiasem otwierającym.
Komentarz nr 2: link nie działa. :P

Kammer PW
28 kwietnia 2014, 16:07
Alamarze, nie przesadzaj. Link działa doskonale. On po prostu pokazuje, że wszystko to tak naprawdę tabula rasa, której wypełnienie zależy wyłącznie od nas. Psnowie pisarze chcą nam pokazać, iż najlepsze historie, opowiadania tworzymy sami.

Anyway - po zgłębieniu tekstów, pozachwycaniu się nad metaforami zawartymi w nich, rozważeniu ich uniwersalności i dogłębnej analizie - dokonałem wyboru. Mój wybór jest oczywisty. Za niesamowity styl mój głos bez wahania wędruje do Alamara!

TopFunny525 PW
28 kwietnia 2014, 21:59
Zgadzam się z Alamarem, powyższy link został uszkodzony, ponieważ nie przekierowuje do sesji, ale do jakiejś pustej strony. Gdzie posty zostały "zjedzone".

Alistair PW
28 kwietnia 2014, 22:48
@Kammer

Bez wahania czy bez wąchania? BO na pewno nie bez wachania. Może być jeszcze bez machania.

Kammer PW
28 kwietnia 2014, 23:05
@Alistair:

Zepsułeś pułapkę na Alamara. :(

AmiDaDeer PW
28 kwietnia 2014, 23:39
Zgadzam się z TopFunnym, że zgadza się on z Alamarem.

Mitabrin PW
28 kwietnia 2014, 23:40
Zgadzam się z Hobbitem, że zgadza się z TopFunny, że zgadza się z Alamarem.

Kammer PW
28 kwietnia 2014, 23:46
Nie zgadzam się na to, że nikt się ze mną nie zgadza!
strona: 1 - 2
temat: Cave - Combat

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel