Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Problemy z Uplayem
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)

Grakus PW
20 czerwca 2013, 21:18
Witam wszystkich grotowiczów.
Założyłem ten temat, gdyż sam mam problem z Uplayem, ale o tym za chwilę. Z tego co widziałem, nie ma takiego tematu (jeżeli jest, to proszę mnie odesłać) i chciałbym aby tutaj na wszelkie problemy z owym playem pomagać. Myślę iż kwasowa grota to dobre miejsce na to, gdyż wszelkie gry z cyklu Might and magic i inne związane z tym uniwersum są pod wydawnictwem Ubisoftu, więc są powiązane z Uplayem. A oto mój problem: ostatnio (właściwie już jakiś czas temu) chcąc włączyć sobie far cry 3 pojawiła mi się potrzeba zalogowania, mimo iż miałem zaznaczone aby pamiętać hasło. Więc wpisuje wszystko, klikam enter, a tu mi wyskakuje, że aby włączyć konto na Uplay na tym komputerze, muszę choć raz zalogować się online. Myślę, że problem tkwi w tym iż mam zaznaczone aby logować się automatycznie offline, gdyż mam limit internetu i kiedy się skończy to mogę grać tylko offline. Czy da się z tym coś zrobić? Proszę o szybką odpowiedź.

Nemomon PW
21 czerwca 2013, 01:43
Cześć,

Alamar niedawno wspominał, iż mu U(won't)Play nie działa. Ale znalazł na to rozwiązanie, może i Tobie ono pomoże:

Pieszczoszek:
EDIT:
OK, znalazłem rozwiązanie - w opcjach U(won't)Playa trzeba było pozwolić programowi na korzystanie z proxy (resztę opcji wyłączyłem).

Grakus PW
21 czerwca 2013, 14:18
Tyle że ja nawet na konto wejść nie mogę żeby te opcje pozmieniać:P.
Dobra, nie ważne, teraz widzę gdzie to zmienić.

Fandor PW
7 lipca 2013, 11:55
Mam problem z Upleyem. Najpierw nie chciał mi ogóle zsynchronizować zapisów. Następnie po wyłączeniu gry Uplay przestał się włączać. Reset kompa nic nie dał.

Alamar PW
7 lipca 2013, 13:17
UPLay ostatnio ma sam z siebie problemy z uruchamianiem. Są dni, gdy się nie uruchamia - także wina może leże po stronie Ubisoftu, a nie źle zainstalowanej aplikacji.

Fandor PW
7 lipca 2013, 13:43
No cóż dziękuje za pomoc, szkoda tylko, że w takim razie sobie nie pogram :/.
A ciągłe problemy z synchronizacją zapisów, znaczy raz się udaje raz nie, przy czym do tej pory wyświetlał się brak synchronizacji, ale jak wchodziłem do gry miałem wszystkie zapisy natomiast dzisiaj trochę mi ich wcieło, dlatego właśnie chciałem uruchomić ponownie gre co się nie udało.

Laszlo88 PW
10 listopada 2015, 15:37
Witam wszystkich fanów serii. Mam problem z Uplayem, z tego co widzę jako nie jedyny. Otóż mój kłopot dotyczy gier Might & Magic Heroes VI oraz Might & Magic Heroes VII. Na dzień dobry podczas uruchamiania którejś z nich Uplay bombarduje mnie komunikatami że nie można zsynchronizować plików cloud. Jako że "spróbuj ponownie" daje tyle samo efektów co efektowny strzał w stopę w końcu klikam "pomiń". Wszystko pięknie ładnie śmiga i cieszę się grą, następnie zapisuję. Jednak podczas ponownego uruchomienia po obowiązkowym bombardowaniu pojawia się jeszcze jedno tajemnicze okno z wyborem zapisanych plików w cloud lub lokalnie, sprawdziłem obie opcje... Z wiadomym skutkiem. Próbowałem też trybu offline z równie beznadziejnymi efektami. Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły? Czy mam poszukać sobie Etherlord's 2 lub olać to wszystko na rzecz nowego Fallouta? Będę wdzięczny za każdą pomoc.
Z góry dzięki.

Laszlo88 PW
10 listopada 2015, 16:02
Ok problem z Might & Magic Heroes VI rozwiązany.Reinstalacja, wyłączenie synchronizacji plików cloud + włączenie trybu offline, umożliwiają zapisywanie. Co do siódemki to reinstalacja jest w trakcie napiszę gdy będę wiedział coś więcej.

Markham98 PW
22 czerwca 2016, 20:27
Mam taki kłopot, pomimo podłączonego internetu. Nawet nie mogę sie zalogować na swoje konto Uplay.


Alamar PW
22 czerwca 2016, 20:40
Spróbuj może ściągnąć klienta Uplaya i zainstaluj na nowo.

Markham98 PW
22 czerwca 2016, 20:51
Problem nadal występuje.

Acid Dragon PW
24 czerwca 2016, 01:32
Choć wydaje się to mało prawdopodobne - uplay może być blokowany przez firewalla (tudzież - w przypadku braku dobrego firewalla - przez "zaporę ogniową Windows"). Sprawdź ustawienia swojego firewalla/zapory i spróbuj dodać wyjątek dla uplaya.
temat: Problemy z Uplayem

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel