Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: Pochwal się nagrodą codzienną!
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Darexus PW
20 czerwca 2013, 12:47
Mam 10 lvl, raz spróbowałem, bo gramy w pracy z dwoma kolegami, i nikt nie miał odwagi, dostałem Emila w nagrode, ale miejsce miałem 7:) Wstrzymam się, wstrzymam

Azon PW
20 czerwca 2013, 18:33
Kuźwa, to ja chyba z 10 turniejów skończyłem poza pierwszą dwójką a jeszcze ani razu nie dostałem Emilo a szansa wynosi podobno 1:6. Za to z 4 pakietów Emilio kupionych po aktualizacji dostałem już dwóch nowych bohaterów... Dziwne to szczęście mam.

jollo PW
21 czerwca 2013, 08:56
W pakiecie Emilio można dostać nowych bohaterów? :O A tych z "Powstania pustki" też?

Azon PW
21 czerwca 2013, 11:15
Tak, jollo. Dostałem też z pakietu Emilio jednego bohatera sanktuarium.

shpoora30 PW
21 czerwca 2013, 12:35
hehe też nie wiedziałem, że w emillio można dropnąć bohaterów.

Orpelmen PW
26 czerwca 2013, 12:06
Mam pytanko.

Czy zdarzyło Wam się, że nie otrzymaliście nagrody tygodniowej od razu ?

Dziś rano zgarniałem nagrodę za trzeci tydzień i... lipa. A miałem w końcu dostać 7 biletów. Sprawdziłem ponownie po pół godz. i dalej nic. Sprawdzę jeszcze wieczorem jak wrócę z pracy, ale obawiam się bo trochę lipa by była.

Pozdr...

Alamar PW
26 czerwca 2013, 13:06
"Kumulacja" jest chyba dopiero jutro (przynajmniej u mnie). Dzisiaj tylko pokazano, co otrzymasz siódmego dnia.

Orpelmen PW
26 czerwca 2013, 13:34
Ty, faktycznie chyba tak było.
Mała gafa, ale dzięki za odp.

Hayven PW
27 czerwca 2013, 14:15
Zazdrośćcie!



(A nagrodę dostanę dopiero jutro, ponieważ tydzień temu, w piątek (owszem, szczęście w nieszczęściu, BTW dobrze by było poprawić opis osiągnięcia "Wierny Towarzysz", bo i tak je dostałem :P) nie mogłem się połączyć z Internetem ._. Ale się opłaciło, bo tymczasowo nie grywam w swissy ^^)

Mesael PW
27 czerwca 2013, 15:57
To chyba Twój pierwszy tydzień z rzędu. ;p

Ja dziś o 2 w nocy odbieram tygodniowe nagrody. Oprócz golda, 7 kuponów turniejowych i 180 pieczęci. ;p

Kat PW
27 czerwca 2013, 16:58
Też dzisiaj dostałem 180 seals, (tylko) 2 bileciki i ok. 10 tys. w złocie. Nieźle jak na pierwszy raz, szczególnie cieszę się oczywiście z pieczęci :)

Hayven PW
27 czerwca 2013, 17:40
Cytat:
To chyba Twój pierwszy tydzień z rzędu. ;p

Co masz na myśli? :D To będzie już chyba moja trzecia, albo i czwarta nagroda :3

Mesael PW
27 czerwca 2013, 17:48
Od czego zależą zatem te tygodniowe nagrody? Ja to się cieszę z 7 kuponów. ;> to bedzie mój 2. tydzień. W pierwszym zamiast kuponów był gold.

Acid Dragon PW
27 czerwca 2013, 18:29
Nie zauważyłem, by nagrody zależały od czegokolwiek - są losowane, aczkolwiek wygląda na to, że jest określona liczba możliwości. Dlatego np. można dostać 1 kupon lub 6, ale nie widziałem jeszcze nigdzie, by ktoś jakiegoś dnia wylosował np. 3 kupony.

Kammer PW
4 lipca 2013, 11:18
Antyki
Vintage
Naprawdę nie wiem, jak to skomentować...

jollo PW
4 lipca 2013, 12:36
Po prostu masz szczęście!
Choć ludki narzekają, że swissy są mocno zbugowane i faktycznie na ten moment bilety nie są potrzebne, bo łatwo je stracić :(

Kammer PW
1 września 2013, 14:07
? i ?!. Poważnie się pytam, co to jest? Od dwóch tygodni gram w zmodowanego DoCa i wyskakują mi takie kwiatki.

Dark Dragon PW
1 września 2013, 16:58
Znaczy na poważnie masz aż tak nadludzkie szczęście czy to tylko bug graficzny?

Kammer PW
1 września 2013, 17:20
"Szczęście". Jednakże nie wiem, czy nie jest ono jakoś wspomagane.

W poprzednich 11 rozdaniach trafiłem na 2 doładowania golda. Zainstalowałem Change Battleground, Change Battlefield Background (oba autorstwa UpiornegoRycerza)i Change Card BackCover (Zenity) i w 2 tygodnie dostałem 5 doładowań golda. Co ciekawe dostałem minimalną ilość pieczęci.

(Edit 2 września) Zaczynam nowe rozdanie : dzień pierwszy - 350 golda, dzień drugi - doładowanie... DOŚWIADZCENIA. Co tu się dzieje?
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: Pochwal się nagrodą codzienną!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel