Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Śmiałe pytanie
komnata: Przeklęta Machina

NewSeener PW
1 listopada 2011, 17:30
Może i zbyt śmiałe, dumne i wyniosłe ale zapewniam, że nie z zamierzeniu wcale nie miało takie być... A brzmi ono: Czy jeśli zliczyć mój czas aktywności w grocie (Seener + NewSeener) to czy nie należy mi się jakieś odznaczenie ? :P

Irhak PW
1 listopada 2011, 19:54
Akurat to odznaczenie jest (jak praktycznie wszystkie dotychczasowe) nadawane przez system dla danego konta. Ręcznie, z tego co się orientuję, jeszcze nie nadają.

Acid Dragon PW
1 listopada 2011, 20:01
W istocie - niestety rezygnując z dawnego konta (a wszak można było napisać do Starożytnych z prośbą o zresetowanie hasła lub o cokolwiek innego) nieświadomie zrezygnowałeś też z przysługujących mu odznaczeń. Tak niestety działają mechanizmy na praktycznie każdym forum, czy grze online - "zasługi" są powiązane z kontem, a nie z Tobą, jako fizyczną osobą.

To co MOGĘ zrobić, to zaproponować Ci powrót do starego konta i zresetować hasło na podany w Twoim starym profilu adres e-mail. Wówczas z miejsca powinieneś otrzymać odznaczenie Czarnego Smoka.

NewSeener PW
1 listopada 2011, 22:50
Mhm, tak to wygląda. No cóż. Jeśli tak, to nie chcę, żeby tak było i robić coś na siłę. Już wolę być rozliczany z "zasług" na tym nowym koncie. A z ciekawości: Da się sprawdzić ile postów miał dawny Seener ?

Acid Dragon PW
2 listopada 2011, 05:59
Tak. Wystarczy w wyszukiwarce postów wpisać "Seener" i wybrać opcję "w użytkownikach". Ilość wyników to liczba nieusuniętych, dostępnych publicznie postów.

Matheo PW
15 czerwca 2013, 10:59
Nie znalazłem lepszego tematu dla tego pytania. Dlaczego tematy z komnaty "Nieznane Losy Enroth" nie pojawiają się w okienku na stronie głównej, w którym widać te tematy, w których obecnie toczy się dyskusje?

Dark Dragon PW
15 czerwca 2013, 12:27
Ponieważ są to sesje RPG, a nie tematy dyskusyjne.
temat: Śmiałe pytanie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel