Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Heroes 6 na tablecie z Windows 8
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)

Bosper PW
1 czerwca 2013, 18:56
Czy ktoś z was słyszał może, czy da sie odpalić grę na tablevie wyposażonym w windowd 8, procesor intel core i3 lub i5, ram 4gb oraz grafice intel core hd graphicjs 4000 lub 3000. Z tego co sie zorientowalem hd 4000 jest lepsza od mojej laptopowej 610m gt. Pytanie zadaje bo wiem że h3 można odpalić na każdym tablecie z windows 8.

Bosper PW
4 czerwca 2013, 23:00
Nikt mi nie odpowiada, czyli rozumiem że nikt nic nie wie?

Field PW
5 czerwca 2013, 11:35
Pytanie, jak zamierzałbyś w to grać i to zainstalować.

Heroes VI nigdy nie było tworzone z myślą o tabletach i obawiam się, że głównym problemem mogłaby być tu grafika. Nie wiem też, jak bardzo zaklajstrowany byłby ram i, co najważniejsze - czy Uplay by ruszył.

Poza tym pytanie, czy jest to Windows RT, czy też nie, bo to jest dość istotne pytanie - na tej wersji systemu nie zainstalujesz niczego spoza sklepu.

Bosper PW
6 czerwca 2013, 01:10
Tylko windows 8( rt to badziewie) lub pro do tego procesor i3 1,7 GHZ(może być też z i5 1.8 ), 4gb ram, intel hd graficks 4000(podobno lepsza od mojej geforce 610 gt m na której chodzi na średnich detalach naprawdę płynnie. Wiesz tak źle by sie nie grało na tm tablecie. Ja tylko sie zastanawiam czy gra sie odpali i bedzie działała poprawnie. Po prostu chodzi ni czy odpali ta gra na acer iconia w700-2 ?
temat: Heroes 6 na tablecie z Windows 8

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel