Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Nekropolis - 2 mapa, problem z przejściem.
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)

DancingMav PW
2 czerwca 2013, 04:23
Witam wszystkich,
Próbowałem chyba w sumie z 12h, zaczynałem od początku 4-5 razy i już nie wiem co mam zrobić.
Dochodzę max do momentu we wspomnieniach Anastazji do momentu gdzie walczę z Antonem i zawsze gdy już jestem w tym momencie to mam bardzo mało jednostek i tylko raz mi się udało Antona pokonać i na nic mi się to zdało, bo mi zostało tak mało jednostek że już nikogo dalej nie mogę zaatakować, bo nie mam szans na wygranie. Czy mógłby ktoś mi powiedzieć jak zmaksymalizować swoje jednostki na tej mapie lub co zrobić żeby sobie ułatwić przejście tej mapy do tego stopnia żeby mnie tak po d**ie nie dostawał?


Bosper PW
2 czerwca 2013, 08:29
Ja tez miałem problem z ta mapa i zaczynałem kilka razy. Najpierw zanim zaczniesz walczyć z którym kolwiek bohaterem poszukają zadań w których jako nagrody dają ci jednostki i tylko je wykonuj. Staraj sie na początku unikać walk z zywiolakami ciemnosci(nie wiem czemu ale zadają w tej mapie najwiecej strat). Jak już zdobedziesz wszystko co sie da to dopiero zaczynaja walki, najpierw zacznij od najtrudniejszej a skończy na najlatwiejszej. Innej metody nie ma. Poza tym możesz zainwestować jeden punkt w dyplomacje to może coś bedzie chciało sie przyłączyć za kasę. To naprawdę trudna i glupia misja ale nic sie nie poradzi.

DancingMav PW
3 czerwca 2013, 18:55
Obejrzałem na YouTubie filmik jak koleś przechodził tą misję i w sumie chyba grał jeszcze na jakiejś starszej wersji (jednostki podstawowe miały umiejętności tych ulepszonych od razu), ale mimo wszystko w końcu odpaliłem w opcjach Szybką Walkę (wcześniej wszystkie bitwy toczyłem samemu) i poprawiałem tylko w momentach gdy traciłem za dużo jednostek i w końcu przeszedłem tą, jakże irytującą, misję :)

Bosper PW
4 czerwca 2013, 22:38
Szybka walka to podstawa, nie ma sensu walczyć samemu ze zwykłymi potworami, chyba że ma się straty lub jest to walka ciekawa. Ja osobiście zawsze mam włączoną auto-walkę, bo zanudziłbym się zabijając kolejne chordy goblinów itp
temat: Nekropolis - 2 mapa, problem z przejściem.

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel