Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Wasze pomysły do gry opartej na mechanice z Heroes 3
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2

Nirvan PW
25 maja 2013, 16:00
Jak odpowiednio się zaprogramuje to wydaje mi się że flash w zupełności wystarczy ;)
W pierwszej wiadomosci na pisalem ze na razie bedzie to wersja krótka bez miast.
Jeśli gra się sprzeda to można będzie pomyśleć nad nacjami itp.
Aktulanie pracuję nad narzędziami itp. studia i tak dalej ale na pewno nie porzuce tego projekyu :) Znalazlem drugiego grafika, tylko muszą zacząć ogarniać zbrusha i będzie ok.

Edit 22.09.2013 :
Jak na razie od dłuższego czasu prace stoją, ale zrobiłem jakiś mies temu około 60% silniku walki. A w międzyczasie przyszły pomysły.
Pracuję nad silnikiem animacji szkieletowej w 2D co umożliwi dodawawanie dowolnych grafik hełmów/broni/zbroi itp. do postaci bez męczenia się z animowaniem ich, więc jest pomysł na to żeby każda jednostka mogła być bardzo szeroko rozbudowywana poprzez jej uzbrojenie. Będzie można zrobić dziesiątki przedmiotów które będą mogły wpływać na parametry i wygląd jednostek.

Mad Hatter PW
25 grudnia 2013, 16:44
Jak na razie mnie się wszystko podoba :D Tak trzymać.

Jeśli potrzebujesz pomocy to daj mi znać w końcu ja też mam własną wersję Heroesa.

EDIT
Jak tą muzykę zrobiłeś?
Mogę cię nająć jako muzyka?
strona: 1 - 2
temat: Wasze pomysły do gry opartej na mechanice z Heroes 3

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel