Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 108 - 109 - 110 ... 162 - 163 - 164

J. M. Sower PW
17 maja 2013, 14:13
W ulepszeniu razi mnie ten piasek pod nim. Jeśli taki ma być jego ostateczny wygląd, to usuń ten piasek i zrób inną animację poruszania się.

gruziak97 PW
17 maja 2013, 15:18
Duch po prostu świetny. Gratulacje! Ja radziłbym w ulepszeniu zostawić piasek (w końcu to duch piasku) i tylko dodać go jeszcze w dolnej części jakby znajdował się za łańcuchami. Będzie to wtedy wyglądać, jakby jednostka dalej składała się z piasku i zmieniła tylko zbroję.

Fandor PW
17 maja 2013, 15:27
Zdecydowanie szary kolor trzeba zmienić, a te łańcuchy na dole są bardziej przeszkodą niż pomocom w poruszaniu się. Chyba że mała przeróbka, słabszy będzie uwięziony w łańcuchach a uwolniony bez nich będzie ulepszeniem bo uwolnił wszystkie swoje moce, ale to tylko taka propozycja.

gruziak97 PW
17 maja 2013, 16:08
Mi kolorystycznie pasuje, a jeśli chodzi o łańcuchy to można tak też powiedzieć o ulepszeniu liczy - dłuższa kiecka im przeszkadza w poruszaniu. Jednak tak wyglądają bardziej... hm, godnie.

AmiDaDeer PW
17 maja 2013, 22:09
Wiecie, ta jednostka nazywa się duch pustyni. Wersja nieulepszona się teleportuje poprzez zamianę w piasek, dlaczego więc wersja ulepszona nagle miałaby mieć problemy z poruszaniem się z powodu łańcuchów? :P

Kastore PW
17 maja 2013, 22:52
fandor510:
Chyba że mała przeróbka, słabszy będzie uwięziony w łańcuchach a uwolniony bez nich będzie ulepszeniem bo uwolnił wszystkie swoje moce, ale to tylko taka propozycja.
Tia...

A tak na poważnie, jaki to ma sens? To tak jakby ulepszony minotaur był gorszy, bo... przecież jest cięższy. Tak, czy siak duchy (w tym przypadku może bardziej żywiołaki) nie powinny mieć kłopotów z powodu cięższego odzienia.

witchking PW
19 maja 2013, 00:30
Może z dwa stronie o samej idei. Szkic na którym się wzorowałem podawałem wcześniej więc nie chce go powtarzać. Istotne jednak jest to, że to duch z wymiaru ziemi. W homm mamy już duchy wymiarów ognia (ifryty) i powietrza (dżiny). W hota dostajemy duchy wody (nimfy) tak więc brak nam tylko przedstawicieli ziemi.

Pomysł z piaskiem owiniętym przez łańcuchy mi się podoba i myślę, że go zrealizuje.

Aayren PW
19 maja 2013, 01:50
O, to tym bardziej popieram tego stworka. Zawsze denerwuje mnie obecność wielu jednostek z żywiołu wody i ognia, a braki w sferach ziemi i powietrza :)

Co do samej jednostki, to chyba wiem czego brak. (a raczej wpadłem na to samo co poprzednicy) - po prostu nie dodałeś piachu pomiędzy tymi łańcuchami, i jego jest tam zdecydowanie brak :)

witchking PW
19 maja 2013, 02:21

Wersja z piaskiem oplecionym łańcuchami.

Aayren PW
19 maja 2013, 02:25
Myślę, że potrzebna jest tutaj animacja ruchy. Statycznie wygląda to słabo. Ale zapewne to tylko przez tą statyczność.

jarojj10 PW
19 maja 2013, 12:09
A co myślicie nad dodaniem temu duchowi hełmu? Teraz mi jakoś dziwnie wygląda bez głowy.
Łańcuchy świetne. wersja z piaskiem bardziej sensowna.

Kastore PW
19 maja 2013, 12:20
jarojj10:
A co myślicie nad dodaniem temu duchowi hełmu?
Jak już nieulepszonego robimy bez głowy lub czegoś co ją przypomina, to ulepszenie też powinno jej nie mieć.

Fandor PW
19 maja 2013, 12:54
Ale chyba chodzi o sam hełm, bez głowy, a takie coś moim zdaniem by bardzo fajnie wyglądało. Myślę o takim, z motywami jak ma zbroja w górę tak tutaj do tyłu bardziej, jakby skrzydła na hełmie.

AmiDaDeer PW
19 maja 2013, 13:17
Moim zdaniem hełm jest zbyteczny. Zabiłby urok tej jednostki.

Hayven PW
19 maja 2013, 13:39
Jak dla mnie to to ma taką jakby głowę na brzuchu :D

Kastore PW
19 maja 2013, 13:54
fandor510:
Ale chyba chodzi o sam hełm, bez głowy, a takie coś moim zdaniem by bardzo fajnie wyglądało.
Ekhm...
Kastore_pl:
Jak już nieulepszonego robimy bez głowy lub czegoś co ją przypomina, to ulepszenie też powinno jej nie mieć.
W tej sprawie zgadzam się z Hobbitem.
Hayven:
Jak dla mnie to to ma taką jakby głowę na brzuchu :D
Tak sobie patrzę na ducha i na Jinpachiego dla porównania i nie widzę tam żadnej gęby.

Chad PW
21 maja 2013, 16:52
Na "Dodatkowe Ulepszenia Stworzeń" chciałem dać defa jednostki nad którą pracowałem wcześniej, ale jak widzę temat zamknięty, więc sądzę, że tutaj chyba najprędzej możnaby to dodać:
http://www.space-nation.eu/?d=8135867E1

A tutaj takie photo jednostki jakby ktoś chciał tylko zobaczyć jak wygląda bez pobierania defa:

witchking PW
22 maja 2013, 11:55
Całkiem całkiem. Mam dwie uwagi:
1. Atak wygląda bardzo średnio. Wykorzystał bym do atakowania animacje najechania myszy która defakto wygląda o wiele lepiej.
2. Użył bym klatki z animacji żywiołaka magii i umysłu. Moim zdaniem prezentowała by się lepiej.

Jak na coś zrobionego w 2d to nieźle. Choć chyba celem jest ogólnie nieźle a nie warunkowo.

Fandor PW
23 maja 2013, 11:30
Fajna jednostka chociaż troche nie wygląda na ulepszenie żywiołaków. Nie mogę teraz obejrzeć defa może tam ich podobieństwo jest bardziej widoczne.

mitlandy PW
31 lipca 2013, 18:48
Brawo witchking piękne ulepszenie, bardzo mi się podoba . Mogę się zapytać kiedy dostaniemy defa > :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 108 - 109 - 110 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel