Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: Nowe opcje w Heroldzie Pustki
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)

Lefisek PW
17 maja 2013, 15:52
Jeśli ktoś jeszcze nie oglądał filmiku o nowych opcjach w grze polecam.
Pomysły fajne i naprawdę miło, że ubi daje więcej możliwości graczom nie wciskającym w grę dużo pieniędzy. :)

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=VANCac9NiuI

BluekPL PW
17 maja 2013, 16:15
Na głównej stronie filmik już został wstawiony ;D

Lefisek PW
17 maja 2013, 16:18
Musiał ktoś dodać niedawno, bo jak ja wchodziłem to nic o tym nie było :)

Grakus PW
17 maja 2013, 17:21
Świetny pomysł z tymi niespodziankami każdego dnia.Przyda się graczom, (takim jak ja) którzy nie cierpią na gotówkę.Czat też pomoże w umawianiu się na pojedynki między przyjaciółmi.
Oby tak dalej Ubi :)

Acros12 PW
18 maja 2013, 16:19
Ja myślę, że na bank nie będzie nowej frakcji w Herald of the Void, bo :

1. Za dużo stworków - jest tak dużo nowych stworzeń dla każdej frakcji, że jeśli doszłaby jeszcze nowa frakcja to trochę przydużo byłoby tych kart.

2. Brak symbolu nowej frakcji przy przeglądaniu kart w filmiku przedstawiającym nowy dodatek

3. Nazwa - Herald of the Void czyli dopiero zapowiedź pustki, którą będzie za pewne w następnym dodatku nowa frakcja.


A wy jak myślicie ?

Kastore PW
18 maja 2013, 18:03
Z tego co wiem Soft:Ubi mówił o tym, że co rok to frakcja, więc może wyjdzie coś jeszcze oprócz Herald of the Void?

Inna sprawa:
Acros12:
3. Nazwa - Herald of the Void czyli dopiero zapowiedź pustki, którą będzie za pewne w następnym dodatku nowa frakcja.
Nie ma takiej frakcji jak Pustka... Chociaż (i to się tyczy i MM:H i DoC) Ubi mówił o tym, że w ich świecie nie ma miejsca na 10. frakcję. (Jacyś tam) Wyznawcy (apokaliptycznego) kultu Pustki pasują na to miejsce jak ulał. Ubi znowu się wymiguje od pracy?...

Hayven PW
18 maja 2013, 18:29
Ech... w tym roku była już nowa frakcja. Nazywa się ona Sanktuarium :D

A co więcej, zapewne z każdym rozszerzeniem będzie rosnąć liczba kart pojawiająca się w rozszerzeniach z nowymi frakcjami (w przeciwnym razie istniejące frakcje otrzymałyby niewiele nowych kart) - i na odwrót, gdyż z każdą nową frakcją prawdopodobnie będzie rosnąć liczba kart pojawiających się w "zwykłych" rozszerzeniach.

Także 103, czyli mniej niż poprzednio (105), to za mało kart żeby dało się dodać nową frakcję bez krzywdzenia już istniejących.

Acid Dragon PW
18 maja 2013, 18:47
Sądziłem, że to oczywiste. Gdyby w dodatku miała być jakaś nowa frakcja, to by została zapowiedziana. Wszelkie "informacje" jakoby w nadchodzącym dodatku miała być nowa frakcja (i że miałby to być Loch) to niczym nie poparte fanowskie spekulacje. Twórcy nigdy nie dali żadnych podstaw, by tak myśleć.

A co do "frakcji" Pustki, to poniekąd coś podobnego będzie w Heroes Online. Tyle, że będą to głównie przemalowane na fioletowo drzewce, wilki, czy wiwerny ;) (coś w stylu "opętania" niektórych stworzeń przez Pustkę).
temat: Nowe opcje w Heroldzie Pustki

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel