Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Galeria Avatarów
komnata: Przeklęta Machina

Nemomon PW
5 maja 2013, 01:13
Jako, iż Magia i Miecz jest mi dosyć bliska, to tak (po raz kolejny) zwrócę uwagę, iż są tam błędy. Dobrze by było nie wprowadzać ludzi w błąd :P.

Zaznaczone avatary nie mają związku z Magią i Mieczem:
http://i148.photobucket.com/albums/s1/Nemomon/MiM/MiM_Galeria_zps5d2c85eb.jpg

Kiedyś ktoś popełnił jakieś fanowskie postaci z tymi grafikami (sam je wszystkie posiadam wydrukowane), chociaż nie wszystkie te postaci były ciekawe i/lub grywalne, ale nie są one oficjalne, więc powinno było się je przenieść do osobnego folderu.

Alamar PW
5 maja 2013, 08:35
Cytat:
Kiedyś ktoś popełnił jakieś fanowskie postaci z tymi grafikami
Masz swoją odpowiedź.

Lord Pawello PW
5 maja 2013, 10:21
@Alamar, ale tu nie było pytania tyko prośba o poprawienie błędu i takie uporządkowanie postaci, żeby było wiadome, które są oficjalne a które fan-made. :P

Acid Dragon PW
5 maja 2013, 10:35
Temat jest mi nieznany, więc polegam na zdaniu innych. Drugi "folder" na te awatary nie wchodzi w grę, ale można uszeregować obecne. W tym celu prosiłbym o przesłanie mi paczki z awatarami posiadającymi takie nazwy, aby listowane w porządku alfanumerycznym były ułożone we właściwej kolejności.

Nemomon PW
5 maja 2013, 10:41
Ano właśnie. Fan-made postaci jest multum, ale skoro folder Magii i Miecza jest o oryginalnej Magii i Miecz, to grafiki nienależące do niej powinny były zniknąć, by nie wprowadzać ludzi w błąd i nie zakłamywać przeszłości. Zupełnie realny mi się wydaje przypadek, w którym któryś z Mieszkańców wynajduje u siebie na strychu Magię i Miecz i nie porównując jej ze spisem komponentów, a jedynie pobieżnym spojrzeniem na Galerię Avatarów, uważa, iż brakuje mu circa 1/3 Poszukiwaczy.

EDIT:

@Acid: Możesz wrzucić te grafiki do folderu MtG - ta gra ma tak wiele artworków, iż kilka niepasujących niewiele zmieni ;).

EDIT^2: Wysłane.

Acid Dragon PW
5 maja 2013, 12:02
Wrzuciłem do galerii avatarów paczkę przesłaną przez Nenomona.
Jeśli ktoś miał avatar z poprzedniej "kolekcji" Magii i Miecza, to dalej go będzie miał.

Nemomon PW
5 maja 2013, 12:30
Nemomona*

A czy nie dałoby się podzielić ten folder na 2 części: "Oficjalni Poszukiwacze" oraz "Autorscy Poszukiwacze"?

Alamar PW
5 maja 2013, 13:06
Cytat:
Wrzuciłem do galerii avatarów paczkę przesłaną przez Nenomona.
A awatarów z Shades of Darkness nie miałeś czasu wrzucić? :P

@Nemo
Nie masz moze grafik z najnowszegi wydanie MiM-a?

Nemomon PW
5 maja 2013, 14:20
Alamar:
@Nemo
Nie masz moze grafik z najnowszegi wydanie MiM-a?

Mam i nie mam. Właściciele praw majątkowych do MiMa i innych gier wyrazili zgodę na bezpłatne rozpowszechnianie ich gier na łamach mojego portalu o MiM. Technicznie rzecz biorąc raczej nie będzie problemów z rozpowszechnianiem ich grafik na AC. Więc tutaj jesteśmy bezpieczni.

Prawa autorskie z kolei do TMiM ma FFG oraz GW. Co do avatarów, to mogę dać paczkę avatarów przygotowanych przez samo FFG dla użytkowników ich forum, tychże avatarów jest 369. Aczkolwiek widzę, iż w galerii znajdują się także avatary z MtG, więc raczej z TMiM nie powinno było być problemów.

EDIT: Wysłałem Acidowi paczkę.

Acid Dragon PW
5 maja 2013, 17:43
Niestety w Galerii nie widzę miejsca na dwa, a tym bardziej trzy działy dla Miecza i Magii - ostatecznie Grota nie ma z tą grą niemal nic wspólnego. Więc albo wszystko ląduje w jednym dziale, albo zdecydujcie się na jeden zestaw.

Nemomonie - przepraszam za błąd w nicku.

Nemomon PW
5 maja 2013, 18:09
Bardziej mi chodziło, by do obecnego folderu dać dwa separatory, które by podzieliły grafiki z MiMa, TMiMa i "coś". Ewentualnie możesz wrzucić do folderu MiMa grafiki z TMiMa (w końcu to tylko dodatkowa literka), a te "Coś" usunąć :). Przeglądając na szybko obecnie aktywnych użytkowników nie widzę nikogo, kto by którejś grafiki z tego "Coś" korzystał.
temat: Galeria Avatarów

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel